Selülit Oht Peptide Kullananlarin Paylasim Alani

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

nikomerve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2007
25
0
39
1 aya yakındır bu ürünü kullanıyorum.sürekli kilo alıp vermekten dolayı vucudumda çok çatlak var.çatlaklarımda ve selülütlerimde büyük ölçüde azalma oldu .tabikide diyet ve egzersiz yapıyorum.tuzdan uzak duruyorum.kahve, kola içmiyorum.günde 2.5 litre su içiyorum...kullanmak isteyenlere tavsiye ederim

çevremdekiler ne dense bu üründen hiç memnun kalmadılar.ama önemli olan bence kozmetiklerin yanında gösterilen çaba...senin yaptığın gibi....

bende kullandım gecen sene bunu verdigim paraya hala acıyorum hiç bi işe yaramadı valla

kızlar bende kullandım oht 3 u ama ınanınkı hıc memnun kalmadım.. lıpo metrıc ı sıze tavsıye edıyorum.. oht 3e verıdıgım paraya bende delı gıbı yanıyorum.. :KK43:

arkadaslar ben bu markanın kremini almıstım yüz icin,gecen sene 250 ytl civarında ödemiştim,krem iide yok öyle botoks bilmem ne etkisi falan,standart bi nemlendirici sadece, yani demem odur ki bence catlak kremi de aynıdır,standart bi etkisi vardır normal fiyatlarda bi ürün kullanmak yada dogal formulleri denemek daha akılcı

kızlar bu ürünü çağla şikel kullanıyor, ovma, masaj falan gerekmiyor diyor.Herkese de tavsiye ederek selülitlere kesin çözüm diyor. Ama Çağla nın zaten pek selülitli bi yapısı yok o yüzden almak istiyorum ama emin değilim yani çok adı sözü geçmiyor her yerde. Kullanıpta memnun kalan var mı acaba?

Çağla Şikel bile o zayıflıkta beslenmesine çok dikkat ediyor-muş..Çok nadir yediği patates kızartmasını kendine ödül olarak sunuyor-muş...Ki bizde sadece kremlerden medet umuyoruz :KK43: Ben kozmetiklerden pes ettim arkadaşlar..Olay tamamen spor ve beslenmeyle ilgili bir de doğuştan şanslı bir vücut yapın varsa tamamdır...

X