Göğüslerini küçültmeyi başaranlar yazsın, hangi yöntemi kullandınız?

noneperfect

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
14
3
Merhabalar;
Ben göğüslerimi küçültmek istiyorum fakat gerçekten hangi yöntemi denemeliyim bilmiyorum. Bi ara bölgesel inceltici bir ürün kullandım çok azimliydim fakat bitmesine yakın göğüslerimde tüylenme olduğunu farkettim hemen bıraktım.O yüzden artık göğüslerime hiçbir madde sürmeyi düşünmüyorum.Doğal ürünleri bile sürmeye korkuyorum.Bazı doğal yağlar (melisa,portakal,fındık yağı gibi) ile masaj yapanlar oluyor sanırım ama dediğim gibi korkudan onları denemiyorum artık.

Zayıflamayı denesem sarkarlar diye korkuyorum.çünkü büyük olduklarından az bi sarkıklık var zaten zayıflarsam daha da kötü olurlar diye ona da cesaret edemiyorum.hem de göğüslerim dışında bi fazlalığım yok sayılır.1-2 kilo verdim onda da belden inceliyor göğüsler olduğu gibi kalıyor. bu arada 34D beden kullanyorum.

Baktım hiç bir çare bulamadım her banyodan sonra soğuk suya tutuyorum daha fazla sarkma olmasın diye. Ama forumda bazı konularda soğuk suyun büyütmek için kullanıldığını okudum. Bir yerde sıcak sudan bahsetmişler ama konuyu tam olarak bağlamamışlar.Sıcak suyla masajın göğüs yağlarını erittiği gibi bi rivayet de var.

Son olarak geriye bir tek spor yapmak kalıyor.Onu da imkan buldukça deniyorum ama çok uzun zaman gerekiyor sanırım onda da.

Bu yukarıda saydığım yöntemlerden biri veya birkaçını deneyip sonuca ULAŞMIŞ olan varsa ve bizimle deneyimlerini paylaşırsa çok çok faydalı olur bizlere.Çünkü göğüs küçültmek isteyenler sayıca büyütmek isteyenlerden oldukça az.Lütfen biz de paylaşalım, birbirimize yardım edelim.

kimse yok mu :çok üzgünüm:
forumdaki herkes küçük göğüslü mü yanii??
ya da küçültebilen mi yok...senağlama

merhaba streç film sarıyolarmış sanırım başak bi forumdan okumuştum...ama bana sıcak gelmedi bu fikir sarkabilir dimiCADIARZU bendede aynı dert var tavsiyelerinizi bekliyoruz kızlaryerimseniben

acaba tek çare ameliyat mı??ömür boyu böyle mi kalıcam yanii mafoldumben
kalsam gene iyi daha da büyüyecekler of yaa:bbo:
hiçbir kimse yok mu büyük göğüslerini istediği ölçüde küçültebilen.yani sarkmadan büzüşmeden falan.ameliyatsız bi de..
ameliyatlıysa onu da yazın.tek çare oysa onu deneriz artık napalım.paraları biriktirmeye başlayalım.ben evlenmiyorum yaa vazgeçtim mafoldumben

slm kızlar aynı sorun bendede var anlıcagınız bende çözümler arıyorum ama bulamıyorum.tek çare ameliyat oldugunu düşünüyorum.bir kaç kişide duydum ameliyatla küçültmüşler çokta iyi olmuş.yanlız maddiyatın olması lazım.bence para biriktirip bir an önce ameliyat olmak ama yurt dışında türkiyedekiler ii olmuyormuş ona göre.

kızlar aynı sorun bende de war.Bi de ben eskiden biras kiloluydum.şimdi eski kiloma göre 5-6 kilo daha zayıfım.Gerisini siz düşünün artık mafoldumben Ameliyatı bende düşünmüştüm fakat süt kanallarına zarar weriyormuş we ilerde bebeğimizi emzirme sorunuyla karşılaşabiliriz.Bu sebeple bunu düşünmekten de wazgeçtim.Gerçi ablam söyledi artık süt kanallarına zarar wermeden de ameliyat gerçekleşiyormuş,tw de duymuş.Bilmiyorum ne kadar doğru.isterseniz bi araştırın yine opuyorumnanaktan.eğer doğal yoldan bi çözüm bulursanız bana da söyleyin lütfen :Saruboceq:

valla bende de var aynı sorun hem büyük hemde çok olmasa da artık sarkma var ve ne yapacağımı bilmiyorum yalnız streç filmi bende duydum ve yapmayı düşünüyorum işe yarıyormuş gerçekten

Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu siteye yeni üye oldum. Konular ve içerik çok hoşuma gitti.
Şimdiiiii açıkçası ilk baktığım konu göğüs küçültme oldu çünkü bende toplayıcıda 95 beden kullanıyorum ve bu durumdan nefret ediyorum.
Aynı zamanda kilo sorunum var ve kilo vermek için düzeli olarak yürüyüş bandına çıkıyorum 1 saat kadar yürüdükten sonra egzersiz yapıyorum. Bu birkaç aydır böyle.

Sadede geleyim. Annemin tavsiyesiyle birkaç hafta önce vücudumda incelmesini istediğim yerlere talk pudrası sürüp, üzerine streç film sarıyorum. Yani göbeğimden göğüslerime kadar...
İki hafta içinde sonuç şu : İçini tıka basa doldurduğum sütyenlerimde bolluklar hissediyorum. Artık sütyenimin içine göğüslerimi zorla tıkıştırmıyorum. Görenlerde küçüldüğünü söylüyorlar.
Ama dediğim gibi bunu yürüyüş ve egzersiz esnasında yapıyorum. Umarım iki bedene kadar da küçülür. İki haftada bu kadar fark ettiğine göre 2-3 ay içinde istediğim kıvama gelecek sanırım.
Tabiii başka tavsiyeleriniz varsa denemeye de hazırım. :)

galadrielll paylaştığın için öncelikle çok tşk ederim.yani işe yarayan bişeyler olduğunu görmek umut verici.ama talk pudrası ile ilgili internette biraz araştırma yaptım.kansorojen olduğu yazıyor.bu durumda bunu kullanmak uzun vadede zararlı olabilir diye düşünüyorum.acaba onu sürmeden streç film yapılsa da aynı sonucu verir mi?yani onu sürmeden spor yaptığınızda herhangi bir değişme olmuyor muydu göğüslerde?incelme sporla mı yoksa pudrayla mı ilgili?bu soruların cevabını bulabilirsek daha sağlıklı yöntemlerle bu işi başarabiliriz sanıyorum.ben şimdi ramazan ayı olduğundan spor yapmıyorum.ramazandan sonra inşallah başlayabilirim.peki egzersiz olarak neler yapıyorsunuz?

kızlar bende aynı dertten müzdaribim.
ne kadar duruluo streç filmi sardıktan sonra onu anlamadım.
ben toparlayıcı kullanıorum memnunum aslında ama.
küçülseler hiç fena olmıcak.

Evet cnm bildiğin bebek pudrası. Sanırım streç filmle direk teması engellemesi açısından kullanılıyor. Ayrıca steç film terlemeden dolayı kaşıntıya sebep olabiliyor. Pudra kullanmak bu açıdan gerekli sanırım.

ılknurcum diğer arkadaşlar ne kadar süre duruyorlar bilmiyorum. Ama ben yürüyüş bandına çıkmadan önce sarıyorum. egzersizim bitince de çıkarıp duşa giriyorum. Ama egzersiz yapmayınca ne kadar süre durulmalı hiçbir fikrim yok...

Noneperfect merhaba :))
Diğer arkadaşlar sadece streç film sarmaktan bahsetmişler. Bunun yararını gören var mı bilmiyorum okuduğum kadarıyla bir sonuç elde edip burada paylaşan olmamış en azından henüz. Bana gelince dediğim gibi bu siteye yeni üye oldum ve yazın başladım bu olaya. O da annemin tavsiyesiyle. Ama ben egzersize başlarken pudralayıp sarıyorum egzersiz sonrası çıkarıp duş alıyorum.
Egzersiz ne yapıyorsun demişsin. Önce 45 dakka bazen 1 saat yürüyüş yapıyorum bantta. Daha sonra yarım litrelik pet şişelerle kol ve göğüs çalışıyorum. Yarım mekik ve twix göbek basen için. Belli bir tek şey tek başına işe yarar mı bilemem o yüzden. Yani sadece streç film ya da sadece şişelerle çalışmak... ama hedefe giden yolda herşey mübahtır. Bu arada sütyenlerim giderek bol geliyor :)))
Talk pudrasına gelince bildiğin bebek pudrasından bahsediyorum. Eğer kanserojen olsaydı bebeklerin hassas tenine kullanılmazdı sanırım. Ki bebeklerin teni çok daha hassas ve kötü içerikli bir maddeyle temas edince hemen reaksiyon gösterir. Ama yine de içine sinmiyorsa kullanma çünkü sanırım tek amacı kaşıntıyı engellemek. Benim sürmeden streç film sardığım zamanlar oluyor o zamanlarda kaşıntı ve terlemeden dolayı ıslak rahatsız bir hisse kapılıyorum.
Sonuç olarak diyebilirim ki; evet küçülmeye başladılar bunu farkediyorum ama bu yürüyüş, şişelerle çalışmak ve bu esnada streç film sarmak hepsinin ortak sonucu olabilir. Eğer şimdi yapamıyorsan ramazandan sonra başla. sonuçta yıllardır bunlarla yaşadık biraz daha yaşanabilir değil mi? :)))
Şimdiden kolay gelsin :))))))))

bnce en ii çözüm yüzmek bnm çok sorunum yok göğüslerimden yana ama o yaptıklarınız eziyet yaa yüzmeyle hem sıkılaşır hemde vücudunuz biçime girer bn 2 yıldr yüzüyorum ve inanın çok faydasını gördümm sterç fil demşsiniz sizi korkutmak istemem ama ona alerjisi olan 2 ark ım var elleriyle bile temas ettiklerinde her tarafları kızarıo bnce riske atmaya gerek yokk zayıflıcam derken sağlığınızdan olmayın en doğru şekli sporla kurtulmak en faydalsıda yüzme tabi bu bnm fikrimm =)

bnce en ii çözüm yüzmek bnm çok sorunum yok göğüslerimden yana ama o yaptıklarınız eziyet yaa yüzmeyle hem sıkılaşır hemde vücudunuz biçime girer bn 2 yıldr yüzüyorum ve inanın çok faydasını gördümm sterç fil demşsiniz sizi korkutmak istemem ama ona alerjisi olan 2 ark ım var elleriyle bile temas ettiklerinde her tarafları kızarıo bnce riske atmaya gerek yokk zayıflıcam derken sağlığınızdan olmayın en doğru şekli sporla kurtulmak en faydalsıda yüzme tabi bu bnm fikrimm =)

Canım haklısın yüzmek çok yararlı. Ama benim normal şartlarda narin bir vücudum var. Yüzme ya da yanlış yapılan egzersizler omuz, sırt ve boyun kaslarının gelişmesine sebep olmaz mı? Göğüslerimi küçülteyim derken erkeksi bir görünüm kazanmak istemem doğrusu. CADIARZU

kızlar netten tunus baklası ununu arastırın ben o unla 95 ten 80 bedene indi gögüslerim bide yukarı dogru cok maaj yaptım

merhaba kızlar.benimde büyük göğüslerim vardı.çok daha kolay bir yöntemle iki beden inceldi.iki kuzenimde denedi onlardanda olumlu sonuç .göğüs kasları çalışmadığından orada biriken yağlar erimiyor ve egzersiz olmaması da sarkmaya sebep oluyor...biz kollarımızı açıp kapatıyoruz(bir insana sarılır gibi göüslerimize sarılıp bırakıyorduk.) göğüsler iki kolun arasında sıkışıyor.sıkışınca göğüs kasları çalışıyor...ama gün içinde aklınıza geldiğinizde hemen kolları çalıştırın.başlarda bir kaç gün ağrıyacak göğüsler ama on gün sonucunda faydasını hissedeceksiniz....

X