Göğüslerini küçültmeyi başaranlar yazsın, hangi yöntemi kullandınız?

Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu siteye yeni üye oldum. Konular ve içerik çok hoşuma gitti.
Şimdiiiii açıkçası ilk baktığım konu göğüs küçültme oldu çünkü bende toplayıcıda 95 beden kullanıyorum ve bu durumdan nefret ediyorum.
Aynı zamanda kilo sorunum var ve kilo vermek için düzeli olarak yürüyüş bandına çıkıyorum 1 saat kadar yürüdükten sonra egzersiz yapıyorum. Bu birkaç aydır böyle.

Sadede geleyim. Annemin tavsiyesiyle birkaç hafta önce vücudumda incelmesini istediğim yerlere talk pudrası sürüp, üzerine streç film sarıyorum. Yani göbeğimden göğüslerime kadar...
İki hafta içinde sonuç şu : İçini tıka basa doldurduğum sütyenlerimde bolluklar hissediyorum. Artık sütyenimin içine göğüslerimi zorla tıkıştırmıyorum. Görenlerde küçüldüğünü söylüyorlar.
Ama dediğim gibi bunu yürüyüş ve egzersiz esnasında yapıyorum. Umarım iki bedene kadar da küçülür. İki haftada bu kadar fark ettiğine göre 2-3 ay içinde istediğim kıvama gelecek sanırım.
Tabiii başka tavsiyeleriniz varsa denemeye de hazırım. :)

cahilliğime ver talk pudrası ne oluyo acaba ? :)

eğer hamile ve emzirme dönemi değilse (bilindiği gibi o dönemlerde süt bezleri şişiyor)göğüsleri küçültmenin en iyi yolu kilo vermek göğüs kaslarını sağlamlaştırmak vücut geliştiren kadınlarda göğüsler küçülüyor. Bakınız yağ dokusu ne kadar fazla alanı kapsıyor. Benimde aynı sorun var ama bir beden küçülse yeterli benim için 5-6 kilo fazlam var eminim ki bu kilolarımı verince bir beden küçülecektir. Annem 85 beden giyerken zayıfladı dolayısıyla göğüslerde küçüldü 75 beden giyiyor. Ben zayıfın ama göğüslerim büyük diyenler çok nadirdir ama olsun onlarda kiloyu ordan alıyormuş demek ki, sonuçta göğüsümüzün büyük bir alanı yağdan oluşuyor

$Etki-Mekanizmasi-Gogus.jpg

göğüslerinizin kıymetini bilin keşke 75 cm olsaydıda göstere gösterer göğsümü gere gere gezseydm hem mahçup hep bükük yaşadım
keşke azcık olsaydı allahım
:2:

slm arkadaşlar 4 yıl öncesinde bende bu sorundan çok rahatsızdım 90 beden kullanıyordum kilo problemim yokken göğüslerimden çok rahatsızdım 1 ay sporla kurtuldum sadece yarım saat sabah yarım saat akşam biraz mekik çektim ve olduğum yerde zıpladım sadece ğöğüslerimi hareket ettirdim yandığını kaşındığını hissediyordum şuan 75 bedenim dahada büyümedi çok şükür nekadar zor bilirim

slm arkadaşlar 4 yıl öncesinde bende bu sorundan çok rahatsızdım 90 beden kullanıyordum kilo problemim yokken göğüslerimden çok rahatsızdım 1 ay sporla kurtuldum sadece yarım saat sabah yarım saat akşam biraz mekik çektim ve olduğum yerde zıpladım sadece ğöğüslerimi hareket ettirdim yandığını kaşındığını hissediyordum şuan 75 bedenim dahada büyümedi çok şükür nekadar zor bilirim

Bu gerçekten işe yarıyomu? Öyleyse bende deneyeceğim.. 51 kiloyum ama 85 kullanıyorum gıcık bişey!

evet bende yaradı bende 55 kiloydum 90 beden kullanıyordum dar bi kıyafette çok kötü duruyordu şuan 59 kiloyum beden hala 75 spor sayesinde oldu denemenizi tavsiye ederim

evet bende yaradı bende 55 kiloydum 90 beden kullanıyordum dar bi kıyafette çok kötü duruyordu şuan 59 kiloyum beden hala 75 spor sayesinde oldu denemenizi tavsiye ederim
Canım egzersizlerin sadece mekik ve ziplamaktan mi ibaretti ? Bide ziplamak sarkitmadi mi ? Benimde goguslerim büyük 90/B kullanıyorum :KK43: Ameliyattan çekiniyorum en azından evlenmeden yaptırmak istemiyorum süt kanalları falan.. O yuzden kucultucek egzersizlere ihtiyacım var :KK43: Kiyafet seçiminde zorlanıyorum. Boynum sirtim ağrıyor. Biraz kucultebilirsem çok mutlu olacam.

annm ve benimde ayni sorunumuz vardi annem amelyat oldu kist varmus kizlar sizde dikkat edin buyuk gogus sebeplerinden biride kist , amelyat tavsiye etmiyorum amelyattan snra 1 kardesim daha oldu ama annem emziremedi sut kanallari hasar gormus sanirim. ve sonradan meme sarkiyo ama baslari yukarda duruyo yani kotu goruntuu

ben daha 18 yasindayim 90 takiyorum ve sarkmaya basladilar biktim artik bi yardim edin lutfenn

Bu gercek mi ya ayni durum bende kilo sorunum yok dedigin gibi ama gogosumde sorun var hangi hareketleri yaptin ve ne kadar zaman bana da yardimci olur musun

Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu siteye yeni üye oldum. Konular ve içerik çok hoşuma gitti.
Şimdiiiii açıkçası ilk baktığım konu göğüs küçültme oldu çünkü bende toplayıcıda 95 beden kullanıyorum ve bu durumdan nefret ediyorum.
Aynı zamanda kilo sorunum var ve kilo vermek için düzeli olarak yürüyüş bandına çıkıyorum 1 saat kadar yürüdükten sonra egzersiz yapıyorum. Bu birkaç aydır böyle.

Sadede geleyim. Annemin tavsiyesiyle birkaç hafta önce vücudumda incelmesini istediğim yerlere talk pudrası sürüp, üzerine streç film sarıyorum. Yani göbeğimden göğüslerime kadar...
İki hafta içinde sonuç şu : İçini tıka basa doldurduğum sütyenlerimde bolluklar hissediyorum. Artık sütyenimin içine göğüslerimi zorla tıkıştırmıyorum. Görenlerde küçüldüğünü söylüyorlar.
Ama dediğim gibi bunu yürüyüş ve egzersiz esnasında yapıyorum. Umarım iki bedene kadar da küçülür. İki haftada bu kadar fark ettiğine göre 2-3 ay içinde istediğim kıvama gelecek sanırım.
Tabiii başka tavsiyeleriniz varsa denemeye de hazırım.

selam

benim boyum 1,52 kilom ise 66 ve gögüslerim ise çok büyük toparlayıcıda 95 takıyorum ama yinede kendim tıkıştırıyorum içine. istediğim hiç bir kıyafet olmuyor. en sevdiğim giysileri giyrmiyorum. ve boynumda ağrı yapıyor. evliliğimin 4. ayındayım ve ilerde bebeğim olduğunda daha da çok büyüyeceğini söylüyorlar. artık bunu düşünüp ağlamaktan sıkıldım. lütfen kesin bir çözüm bulan varsa yazsın. buna çok ihtiyacım var. :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

merhaba kardeşim büyümesini istemiyom diyosun sakın kimseyle kavga etme göğsüne yumruk çakarlar benimde öle öle kocaman oldu.tavsiyeme uy lütfen :)

böyle kendinizi daha çok yıpratıosunuz küçükken fincan tıkıcaktınız :KK70: neyse bakın dar sutyenler giyin belki küçülür geniş giymeyin hem halinize şükredin benim arkadaşım 120 beden giyiyo

Kesinlikle spor ve egzersizleri ihmal etmemelisin. banyodan sonra soğuk su küçültmez belki ama diri kalmasını sağlar ve sarkmasını engeller. bir de kaya tuzu sürüp nefes aldırmayan bir şey giyersen üzerine, o halde de yürüyüş koşu falan yaparsan bir ay içinde etkisini görürsün diye düşünüyorum. Bölgesel incelmeler için bu formül kullanılıyor çünkü.

Bu soyledigin saka gibi inan.benim fizigime herkes imrenir uzun boylu zayif bi kizim ama goguslerimin masallahi var.kiyafet hilesi vs.sakliyorum ancak.ne istedigim sutyeni nede kiyafeti giyebiliyorum.talk pudra dambil herseyi denedim ama bi cm hile kuculmedi.bacaklarim incelmesin diye sporda cok yapamam ama senin soyledigine inanamadim valla

arkadaşlar aynı sorun bendede var ama bir proğramda doktorun biri oturduğumuz yerde oklava veya bir başka sopayı boyunlarına koyup hızlı bir şekilde sağa sola dönerek hareket yapsınlar demişti 10 gündür yapıyorum aynı zamanda kadın doktorum polikisim var diye glifor hapını verdi 2 kilo verdim on günde göğüslerimdede küçülme oldu biraz

Merhaba bende göğüslerimden çok şikayetçiyim. Boyum 1.57 45 kiloyum göğüslerim 75 D bu beden pentide böyle. 75 sırt ölçüm göğüslerim kocaman düşünün görüntüyü. Göğüslerim dikkat çekmekte bir numara. Bu yüzden burdaki yorumları okudum bakalım egzersiz işine yarın başlamayı düşünüyorum. Buraya da yazarım fayda sağladıkça. İnşallah işe yarar. Kendime südyen bulamıyorum doğru düzgün. 20 yaşındayım ve babaanne südyenleriyle gezmek istemiyorum. İnşallah göğüslerim 75c ye falan iner. Ucuz 5-10 liralık südyenlerde 85 takıyorum tabi o da sığarsa. Off off inşallah işe yarar.

Mesajını okuduktan sonra gaza geldim. 75e düşmese de olur bana 80 de yeter. Ay inşallah işe yarar da bende artık doğru düzgün güzel südyenler alabilirim :KK15:

X