adet gecikmesi

yasmen2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2009
40
0
merhaba arkadaşlar en son 23 haziranda regl oldum adetim 20 gün gecikti 2 kere test yaptım negatif çıkıyo kan testi falan yaptırmadım testlerde negatif çıkınca doğru olabileceğini düşünüyorum bu yüzden kan tahlili yaptırmadım adet söktürücü iğne falan mı vurdursam diye düşünüyorum çünkü çok fazla sinir yapmaya başladı artık testlerin yanılma payı olabilir mi kızlar?böyle bir durum yaşayan var mı aranızda?eğer geç dllenme falan olmuşsa bunun 3 gün önce idrarda gözükmesi gerekmez miydi?cvplarınız için teşekkürler.

canım bence kan testi yaptır hemen öyle adet söktürücü şeylere yönelme test negatif çıkarsa yaparsın

kan testi yaptır emin ol bence çünkü diğer testlerin çoğu yanlış olabiliyor belki hamilesin emin olmadan iğne felan yaptırma strese felan girdiysen gecikebilir cnm bence öncee bi dr git testlere fazla güven olmuyor en garantili yöntem kan testi eğer istiyorsan hamile kalmakk inş hamilesindir...

cvplarınız için teşekkürler arkadaşlar en son dr a gidicem sanırım çünkü çok fazla gerldim birde aşırı akıntım var sürekli günlük ped değiştiriyorum karnım aşırı şiş rabbim hayırlısını nasip etsin inş.

yasmencim kan testi en garantisi hassas dedgmz testler bile yanılma payı var uzme kendini stres dende gecikıyo olablır en kısa zamanda dr gıt bizede hbr vermeyi unutma :)

canım benimde en son gecikmesinde doktorum iki kez kan testi yaptırdı söktürücü vermeden.Doktora gitmeden hiçbirşey yaptırma eğer gerekliyse o versin söktürücü sonuca göreüopuyorumnanaktan

yarın öğlen doktora gidiyorum kızlar gelişmelerden haberdar edicem sizi çok merak ediyorum ama stresten olduğunu düşünüyorum ama inş hamişsin derr:):):) dua edinnn:):)

slm kızlar hafta sonu nete giremediğim için yazamadım doktora gittim cuma günü hamile değilmişim ultrasonla baktı test yaptın mı dedi bende evde yaptım negatif dedim ultrasonda her şey normal dedi olsa gözükürdü sanırım ama kan testi falan yapmadı gerek yok dedi sinir oldum adet söktürücü verdi 3 gündür sabah akşam kullanıyorum ilacı fakat hala adet olmadımmm zaten 10 tane var ilacın içinde hallaaa sökülemedimmmmm olsa şimdiye kadar kese gözükürdü değil mi kızlar bu doktorlar mı anlamıyooo ben mi paranoya yapıyorum bilmiyorum ama 23 hazirandan beri hasta olmuyorum bunun neresi normal?

slm kızlar hafta sonu nete giremediğim için yazamadım doktora gittim cuma günü hamile değilmişim ultrasonla baktı test yaptın mı dedi bende evde yaptım negatif dedim ultrasonda her şey normal dedi olsa gözükürdü sanırım ama kan testi falan yapmadı gerek yok dedi sinir oldum adet söktürücü verdi 3 gündür sabah akşam kullanıyorum ilacı fakat hala adet olmadımmm zaten 10 tane var ilacın içinde hallaaa sökülemedimmmmm olsa şimdiye kadar kese gözükürdü değil mi kızlar bu doktorlar mı anlamıyooo ben mi paranoya yapıyorum bilmiyorum ama 23 hazirandan beri hasta olmuyorum bunun neresi normal?

canım o nasıl doktor insan bir kan testi yapar sonuçta en doğru sonucu kan testleri verir.

walla ezgicim özele çıktım bide yani iyi bir doktor olduğunu söylediler ama,bazı bayanlarda yumurta geç olgunlaşırmış ondan kaynaklanabilirmiş önce ultrasonda bakalım gerekirse tahlil yaparız dedi ben evde tahlil yaptığımı söyleyince de bişey varsa vardır yoksa yoktur dedi olsa ıkardı testte dedi anlamadım ki güzelim,ultrasonda bişey göremeyincede adet söktürücü verdi hatta ilaçta vemiyordu ilaç verilecek bir durum yok dedi ben yazdırdım madem öyle ilaçla gelsin die:KK43:

benim bugün bir önceki adetim geçeli 34. gün.bu sabah doktora gittim ve hamileyim.doktor dün gelseydin gözükmezdi dedi.küçücük bi kese göründü onun için kan testine gerek kalmadı.doktor sat a göre 4+6 haftalık dedi ama aslında en fazla 4 haftalık benim hesabıma göre.yani olsaydı doktor mutlaka görürdü seninkini de heralde.

darısı tüm isteyenlerin başına inşallah en kısa zamanda...

benim bugün bir önceki adetim geçeli 34. gün.bu sabah doktora gittim ve hamileyim.doktor dün gelseydin gözükmezdi dedi.küçücük bi kese göründü onun için kan testine gerek kalmadı.doktor sat a göre 4+6 haftalık dedi ama aslında en fazla 4 haftalık benim hesabıma göre.yani olsaydı doktor mutlaka görürdü seninkini de heralde.

darısı tüm isteyenlerin başına inşallah en kısa zamanda...

canım ya ne güzel çok tebrik ediyorum seni inşallah bizde görürüz o günleriopuyorumnanaktan

Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş canım ama 34. gün de gözüktü dün gelseydin gözükmezdi demiş doktor şimdi benim sat 23 haziran bir sonraki adet 23 temmuzda olması gerekiyordu 23 temmuzdan sonra sayarsak bugün regl geçeli 25 gün oldu ben doktora gittiğimde 22 günlük bir gecikme söz konusuydu yani anladığım kadarıyla yine gözükmeme ihtimali olabilir mi?

glnk senin anladığm kadarıyla 4 gün gecikince kese gözükmş tekrar okuyunca anladım :):)ümitlendim bian acaba varda gözükmedi mi ultrasonda die:KK43:

X