Gelinlik Modelleri sizce gelinliğim nasıl??

bende beğendim kolları çok güzel ama hafif omuzbaşına düşürttürsen daha güzel olur. bu arada moralin niye bozuk bilmiyorum ama bence kesinlikle birşeylerin içinde uhte kalmasına izin verme... ben beğendiğim gelinliği almadım da daha uygun bir yerde aynı modelin resmini gösterip dikmelerini istedim yarı fiyatına yaptılar ama hiç öbürü gibi değildi tülü sateni resmen çok adiydi, işlemeleri seninkine benziyordu ama seninki gibi kaliteli durmuyorlar çünkü salaklar başka bir güpür gibi birşeyden deseni kesip yapıştırmışlardı. para için istediğimi almadım sonrada değiştiremedim çok pişmanım... insanın hayatında sadece bir kez yaşayabileceği bir şeyin içnde uhte kalması çok kötü.... iyi düşün ve kesinlikle satıcıların palavralarına kanma!

bende beğendim kolları çok güzel ama hafif omuzbaşına düşürttürsen daha güzel olur. bu arada moralin niye bozuk bilmiyorum ama bence kesinlikle birşeylerin içinde uhte kalmasına izin verme... ben beğendiğim gelinliği almadım da daha uygun bir yerde aynı modelin resmini gösterip dikmelerini istedim yarı fiyatına yaptılar ama hiç öbürü gibi değildi tülü sateni resmen çok adiydi, işlemeleri seninkine benziyordu ama seninki gibi kaliteli durmuyorlar çünkü salaklar başka bir güpür gibi birşeyden deseni kesip yapıştırmışlardı. para için istediğimi almadım sonrada değiştiremedim çok pişmanım... insanın hayatında sadece bir kez yaşayabileceği bir şeyin içnde uhte kalması çok kötü.... iyi düşün ve kesinlikle satıcıların palavralarına kanma!

moralim bozuk canım benim
çünkü kuzenim bayramda evleniyo ve nişanlısı benim gelinliğimin aynı modelini almış...
fotoları göstermiştim onlar almadan önce:)

hıı anladım diğer konu başlığında konu hakkında yorumumu yaptım ama hangi gelinlikti hatırlayamamıştım bu gelinliğinin modelini çaldı demek tam hayal hırsızlığı ya... hiç sıkma canını modelini bir birinin tıpatıp aynısı olsada benim anlattığım gelinliğim gibi, eğer birinin malzemesi adi birininki kaliteliyse o kadar farklı duruyorki resmen ikinci el gibi duruyor kalitesiz kumaş. gelinliğin sade ve çok şık çok asil duruyor. bence şıklığı asilliği bozmadan tarzından çok şaşmadan daha farlı bir modele çevirebilirsin. bizde elimizden geldiğince sana fikir yardımında bulunuruz:)

Ayşeciğim, önceden de konuyu açtığında demiştim şimdide diyorum, arkadan da ve daha ayrıntılı bir resim( tam boydan ) koyarsan sana tam bir fikir verebiliriz,
Modeli değiştirmek zorunda kaldığına üzüldüm, gerçekten gelinliğini en beğenenler arasındayım diyebilirim, gelinliğin cidden harika
Neyse madem değişiklik yapmak zorunda kaldın, ayrıntılı resmler bekliyoruz, ilk olarak bir değişiklik söyleyebilirim kolları düşük yaptırabilirsin, omuzdan aşağı.

hıı anladım diğer konu başlığında konu hakkında yorumumu yaptım ama hangi gelinlikti hatırlayamamıştım bu gelinliğinin modelini çaldı demek tam hayal hırsızlığı ya... hiç sıkma canını modelini bir birinin tıpatıp aynısı olsada benim anlattığım gelinliğim gibi, eğer birinin malzemesi adi birininki kaliteliyse o kadar farklı duruyorki resmen ikinci el gibi duruyor kalitesiz kumaş. gelinliğin sade ve çok şık çok asil duruyor. bence şıklığı asilliği bozmadan tarzından çok şaşmadan daha farlı bir modele çevirebilirsin. bizde elimizden geldiğince sana fikir yardımında bulunuruz:)

canım benim ya çok sağol..içimi rahatlattın gerçekten..
kumaş farkı çok var.benimki boncuk işlemeli onunki değil mesela:)
neyse bi de bana gönderdiği mesajları görseniz ben özür dilicem az kalsın..
tamamen beni haksı çıkartıyo..neyse atlatıyorum artık yavaş yavaş..

Ayşeciğim, önceden de konuyu açtığında demiştim şimdide diyorum, arkadan da ve daha ayrıntılı bir resim( tam boydan ) koyarsan sana tam bir fikir verebiliriz,
Modeli değiştirmek zorunda kaldığına üzüldüm, gerçekten gelinliğini en beğenenler arasındayım diyebilirim, gelinliğin cidden harika
Neyse madem değişiklik yapmak zorunda kaldın, ayrıntılı resmler bekliyoruz, ilk olarak bir değişiklik söyleyebilirim kolları düşük yaptırabilirsin, omuzdan aşağı.

canım yakın bi zamanda provaya gitcem
o zamna ayrıntılı fotolar eklerim..kollar büyük ihtimal dediğin gibi olack.bi de kurdele yerine drepeli az daha kalın bişey koysak olur herhalde dimi..kollar da belki o kumaşla aynı olur

ayşe ön kısmını şu şekilde yaptırsan birde kurdelayı komple sawarowski işletsen

hem çok büyük bi değişiklik olmaz hemde bi farklılık olur

cnmmm üzülme yaaaa saçlarınııı makyajını süper yaptırrrr,duvakındaa onunkinden farklı olsunnnn bence kimse anlamas aynı gelinlik oldugunu..zaten herkes farklı taşıyo gelinligiiiiiiiiiii hiç üzülme cnmm:)

Bence zamanın varsa biraz daha araştır derim
Çok daha güzel şeyler bulabilirsin
Buna kötü demiyorum yanlış anlama sakın üzülmüşsün kuzenin aynısını giyecek diye
Ben olsam daha farklı bişey bulurdum inadına :)

Ama bu gelinliğinde güzel ve sade duruyor

Eteğini bu tarz bişi yapsan çokmu abartılı olur :uhm:

1382_7170cymk_l.jpg

Her şerde bir hayır vardır bakarsın daha güzelini bulursun üzülme cnm.Ben buldukça gelinlik resmi eklemeye çalışacağım fikir olsun diye

Ha birde kıskanılmak güzel şeydir :)))laelaelaelaelae

Aşağıdaki modeller aşağı yukarı genel hatlarıyla seninkine benziyor tek farkları straplez olmaları ama kolayı var kürk bir şal yada bolero ile muhteşem sonuçlar elde edebilirsin

2007model50335279.jpg

8370112570394401.jpg

post120113397705117wy04.jpg

Bu model çift kol yapılabilir

tesetturlugelinlikmodel.jpg

arkadaşlar bir önceki konumun içine de koydum ama orada görünmüyo başlıkta:)
buna karar vardim sizce nasıl
yorumlarınızı bekliyorum
vaktim çok olduğu için hemen dikilmeyecek
değişiklik yapabileceğiz

moralim de bozuk çünkü
kuzenim bayramda evleniyo ve nişanlısı benim gelinliğimin aynı modelini almış...
fotoları göstermiştim onlar almadan önce:)
yardımlarınızla bikaç değişiklik yapalım arkadaşlar...

tatlım sen bu gelinliği boşver bence birbirinizin aynısı mı olucaksınız düğünde...bak sana bir iki model kouyuyorm madem zamanın var bu tarz bişey diktir bence...
786.jpg

785.jpg

732.jpg

369.jpg

tatlım sen bu gelinliği boşver bence birbirinizin aynısı mı olucaksınız düğünde...bak sana bir iki model kouyuyorm madem zamanın var bu tarz bişey diktir bence...
786.jpg

785.jpg

işte bende bu tarz bi kuyruk düşünüyodum ama
duruşunu sevmiyorum..keşke bunun tak çıkarı olsa
kınada öyle olur
düğünde çıkartırdımm

Aşağıdaki modeller aşağı yukarı genel hatlarıyla seninkine benziyor tek farkları straplez olmaları ama kolayı var kürk bir şal yada bolero ile muhteşem sonuçlar elde edebilirsin

2007model50335279.jpg

8370112570394401.jpg

post120113397705117wy04.jpg

Bu model çift kol yapılabilir

tesetturlugelinlikmodel.jpg

bu modeller d eçok güzel
özellikle ilk olanı çok beğendim
provaya gitsem bişeyler çıkcak ortaya...

Seninki dikilmeye başlandımı ne gibi bi değişikliğe karar verdin

benimki daha başlanmadı dikilmeye..
sanırım önümüzdeki hafta gidicem provaya
orada da dicem nasıl değiştirebiliyosak değiştirelim..
annem de diyo sende git inadına kabarık bi gelinlik diktir..
görümcesine de dedim gelinlik lafı açılrsa değişiklik yapcakmış diye söyle dedim
umarım söylemiştir..
saç makaja gelince ondan çok farklı olacağım kesin:):)
benim gideceğim kuaföre gidecekti hanımefendi
farklı birine gidecekmiş.

bence gelinlik biraz sade kurdelesi de basit durmuş elbise gibi.. kurdele yerine başka bişey yaptırabilirsin bi de arkasına kuyruk gibi biraz daha gösterişli ve kabarık durmasını sağlayan bişey yaptırabilirsin..
ama zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna demiyolar senin içine yatması önemli..kuzenini de kafaya takma bence gelinlik herkesin üstünde farklı durur ona inat yapcam diye de kendi hayalindeki gelinlikten vazgeçme sonuçta bu senin masalın senin hayallerinden oluşmalı diye düşünüyorum.. şimdiden mutluluklar sana umarım işler yolunda gider

X