4 haftalık hamileyim hiç belirtim yok benim gibi olan varmı !!!!!

dtbernat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
713
3
slm kızlar adetim 3 gün geçti idrarda çift çizgiyi gördüm kandada baktırdım 4 haftalık hamileyim ama hiç belirtim ne göğüs acıması ne uyku sadece susuyorum çok

4 haftalık hamıleyken ben farkında bile değildim 5. haftanın sonlarına doğru ki adetim o zaman
tam 10 gün gecıkmıştı ve çok sık acıkıyordum gidip kan testi yaptırdım ve 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.
Öğrenmeden önceki ilk belirtim de çok sık acıkma olmuştu bir türlü doymuyordum
halende çok fazla yiyorum sık sık ama az az çünkü bebeğim hızlı gelişiyormuş ve işin garibi
bu arada kilo almadım verdim demekkı bebiş benden alıyor bütün kalorimi büyüsünde tek derdimiz
yemek olsun Allah ın izniyle :ecrin_bebek:
ilerleyen günlerde hissedersin merak etme hadi hayırlı olsun sağlıklı sorunsuz hamilelikler dilerim :eek:

canım benımde 6.haftadan sonra basladı bulantılarım sıkma canını bak bebısın senı uzmuyor ıste :) 6.haftaya kadar gayet normaldım :)

canım hamilelik belirtileri herkesin aynı olmayabilir.Bazıları bütün belirtileri yaşar,bazılarında hiçbir değişiklik olmayabilir.Bence sen bu durumun tadını çıkar inşallah böyle devam eder de minik meleğin üzmez seni.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım:nazar:

canım hamilelik belirtileri herkesin aynı olmayabilir.Bazıları bütün belirtileri yaşar,bazılarında hiçbir değişiklik olmayabilir.Bence sen bu durumun tadını çıkar inşallah böyle devam eder de minik meleğin üzmez seni.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım:nazar:

çok saol balım insan her şey
sorgular hale geliyor daha çok yeni zaten olursada 8. hafta başlıyomuş bakalım

ben 6 haftalık hamileyim mide bulantım falan yok daha.. inş olmaz herkes de olmayabiliyormus ne guzel işte..

slm kızlar adetim 3 gün geçti idrarda çift çizgiyi gördüm kandada baktırdım 4 haftalık hamileyim ama hiç belirtim ne göğüs acıması ne uyku sadece susuyorum çok

amaaan ben de senın gıbı aaaa ne guzel bende bulantı olmayacak seklındeydım fazla surmedı 6-7 haftalık olunca neler oldu neler :)) ama bu herkeste olmayabılır ınsallah ta olmaz sende.. sımdı yenı yenı bıtmeye basladı bende arada oluyor ama ıdare edıyoruz artık bebısle :))

Kizlar bende 4+4 hamileyim ama ne mide bulantisi ne de goguslerimde en ufak bir agri sizi hic ama hicbir sey yok bugun kanda baktirdim beta hcg 200 cikti cok korkuyorum

esteryacığım benimde 7 haftaya kadar hiç belirtim olmadı şimdi 8 haftamız miğde bulantıları yaşamaya başladım çok kötü derecede değil sadece bulanır gibi oluyor okadar endişelenecek bişi yok rahat ol canım.

esteryacığım benimde 7 haftaya kadar hiç belirtim olmadı şimdi 8 haftamız miğde bulantıları yaşamaya başladım çok kötü derecede değil sadece bulanır gibi oluyor okadar endişelenecek bişi yok rahat ol canım.

ben 17 haftalık hamileyim hiçbi hamilelik belirtim yok göbeğimin çıkması dışında hiçde olmadı çok şükür. sadece ilk günlerde karın ağrılarım vardı ki zaten hamile olduğumu öyle anlamıştım.burda paylaştım karın ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi diye arkadaşlar bitaraflarıyla güldüler saolsunlar sonra o gün netten araştırdım hamilelik belirtsiymiş gerçekten hemen akşam test yaptım pozitifti. yani herkes aynı belirtileri yaşıycak diye bişey yok. bünyeyle alakalı bi durum . benim annemde de olmamış annem inşallah bana çekmişsindir derdi. çok şükür ki ona çekmişim. yani belirtileri çok takmayın olmaması daha iyi yani

canım daha ne istiyosun ne güzel işte şaka bi yana zaten şuan hiçbişi olmaz sen 8.haftadan sonra gör nerden dedim belirtim yok diye dersin allah şimddien yardımcın olsun:)))

X