Nişan evde nişan yapanlar !

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

jean

xoxo
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
6.481
1.417
Selam kızlar evde nişan töreni yapılacaksa tuvalet giyilmez mi?Abiye daha mı iyi olur*evde nişan töreni yapanlardan biraz yardım...:1hug:

canım bende evde yaptım, ağır bir elbise giydim , ama ççok kabarık değil tabi,
albümler kısmında fotoğraflarım varr bakabilirsin.

Teşekkürler pınarpin :)şimdi baktım çok yakışmış kıyafetin şey fotoğrafçıya en son mu gittiniz ilk mi?bu arada pasta da süpermiş :)

Son düzenleme:
kabarık olmasa daha iyi olur ama 1 kere oluyor diye giyede bilirsin senin kararvermen lasım abiye daha uygun olur bence

canım benimde bu cumartesi nişanım var bende tuvalet giyeceğim hafif kabarık bence içinden nasıl geliyorsa öyle giyin o gün senin günün sonuçta evde olsa bile bu bi kere olan bişey canım

Teşekkürler pınarpin :)şimdi baktım çok yakışmış kıyafetin şey fotoğrafçıya en son mu gittiniz ilk mi?bu arada pasta da süpermiş :)

sağol tatlım
ben fotoğrafçıya kuaförden çıkar çıkmaz gittim, saat 3de gittim çünkü akşam stüdyo doluymuş
sonra o koca yapılı kafamla akşam 8e kadar bekledim :)
nişanım akşam oldıu ama ben saat 3de hazırdım , düşün :)
zemuszemus

benimde nişanım ewde oldu cnm we bende abiye giydim... ew nişanı olduğu için sade olamyı tercih ettim açıkcası, ama yinede önemli olan sen kendini aynaya baktığında nası görmek istiosun.. ilerde keşke dememk için ne istiosann onu giy cnm bence.. mutluluklarrr a.s.

Salaklığımdan dolayı geçensene kalabalıkta herşey gibi kıyafet olayımda ayaküstü olmuştu nasılsa evde olacak diye takım aldım ben ama; anca dank etti keşke abiye giyseymişim :KK43: ıyi düşün aceleye gelmesin bencede canım ve arkadaşlarında dediği gibi içine sinen bişey olsun . Tebrikte ederim hem şimdiden mutluluklar:)

Selam kızlar evde nişan töreni yapılacaksa tuvalet giyilmez mi?Abiye daha mı iyi olur*evde nişan töreni yapanlardan biraz yardım...:1hug:

cnm ben 1 hafta önce nişanlandım..aslında söz die konuşulmuştu ama sonra nişana çevirdik olayı..öncelikle kıyafet olarak öle abartlı kırmızılı tafta kumaşlı allı pullu çiçekli tuvalet giymedim..yaz olduğu için krem tonunda straptez bi elbise seçtim..yanık tenle çok hoş oluyo..
gayet sadeydi ama takılarla ve ayakkabılarla süslü oldu :))
evde yaptık çok güzel ve çok da nezih oldu..
gelen misafirlerin hepsi yakın akraba ve kardeş çocukları yani kuzenlerden ibaretti ve tabi arkadaşlar..bizde genç nesil çoktu o yüzden çok eğlenceli geçti..açılış oalrak misafirlere likör ikram edildi eğer alkolde ikramında bi sorun yaşanmıyorsa bence düşün çok şık oluyor :):):) daha sonra yüzük faslına geçildi ve ardından pasta..evde yapılan bu tarz törenler için pastaya çok önem veririm ben bence sende önemse..3 katlı bi pasta yaptırdık biz..hoş bi görünüm oldu..sonra yemek servisine geçildi.yemek derken tabiki aparatif şeyler kanepe,,kuru parta,,kurabiye çeşitleri,,salatalar vs..self servis odlu yani herkez kendi işini gördü kimse kimseye hizmet etmedi bizde..sonrası eğlence yaptık dans oalyları filan..evimiz çok geniş olduğu için hiç sorun çıkmadı bizde
başta söz die konuşuldu ama nişana döndü bizimkisi..dışarda böle bi olaya yapmaya gerek duymuyorum şimdi onun yerine evim için hazırlık yapıcam
şimdiden mutluluklar tüm evlenicek olan kızlarımıza opuyorumnanaktan

X