Göz Makyajı dökülen kaşlar en hızlı şekilde nasıl cıkar ? varmı bir yöntemi ??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Umudum100

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2009
111
9
33
kaşmda sivilce cktı ve kaşıdım yara oldu. şimdi dokunmasam bile yaraya yınede kaşım dökülüyo :KK43: hani yara olan yerde tüy çkmaz ya artk kaşımdada öyle olr diye çok korkuyorm hoş bu yara elbet geçicek ama dökülme durmuyo çok kötü taktım buna kızlr .en kısa sürede cıkması içn varmı bi formül :KK43:mafoldumbenmafoldumben

sarımsak sürebilirsin. badem ve hint yağı sürebilirsin. şimdilerde duydum yılan yağı varmış yalnız göze felan değdirmemek lazımmış. bence bu tür şeyler deneyebilirsin 2-3 hafta da sonuç alırsın zaten bu yağları alışkanlık haline getirirsen kaşlarına da faydalı olur:)

kızlar ben geçen hafta aktara gittim.benim kaşlarım yazın daha çok dökülüyo seyrekleşiyo araları dedim.o da bana ısırgan tohumu yağı verdi.ben sarımsak yağı alırım diye düşünmüştüm ama ısırgan tohumu yağınn daha etkili olacağını söyledi.saçkıran bile varsa saçınızda orda yeniden saçlar çıkmaya başlar dedi.aldım kullanıyorum bakalım bi faydasını görücekmiyim

Tatlı badem yağı, hint yağı ve bir diş sarımsağı ince doğrayıp kaşa günde iki kez uygulamamı önerdiler.Fakat tam 2 ay uyguladığım halde hiç bir değişiklik yok.

ben badem yağı sürüyorum yatmadan bakalım fayda edicek mi benimkilerde seyrek

bende aynı dertten yakınıyorum badem yağını denedim kaşın rengini koyulaştırıyor fakat yeni kaş çıkardığına tanık olmadım sarmısağı deneyim bide..

X