Çaresi yok mu?

MiSsLady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
33
0
33
arkada$lar ben 18 yasin bekar genc kizim sorunum a$iri tüylü olmam vücudum erkek vücuduna benziyor tüylerim kalin degil ama cok alsammi bilmiyorum beni en cok rahatsiz eden göbegimde ve gögüsümdeki tüyler kafamçokkarıştı nisanliyim yakinda evLenicem nisanLima bu durumu acikliyamiyorum nabzini yokladim benim karim temiz olmali diyo tüysüz oLmaLi diyo ne yapicami biLmiyorum ya beni begenmezse hayaL kiriLigina ugrarsa ... adetLerimde düzenLi hic sorun ya$amiyorum Lütfennn yardim edinn biLdiniz bi cözüm varmi dogum knt hapiyLa düküLürLermii Yardim eddinnnnsenağlama

ah canım ya :KK43: doktora gittin mi hormon testi için? eğer maddi durumun müsaitse lazer epilasyon yaptır canım. benim de göbeğimde tüyler var,2 aydır sir ağdayla aldırıyorum gutto karınca yapı kremi sürüyorum ve baya seyreldi gözle görülür bi şekilde.. göğsümün üstünde de 2-3 tane numunelik tüy var aşırı rahatsız oluyorum. bazen gayr-i ihtiyarı açılıyor kıyafetlerden sebep,utanıyorum :KK43: anlayabiliyorum seni. ben lazer yaptırmayı koydum kafaya kesin çözüm bu çünkü inan bana

umarım cildin benim kadar hassas değildir. aldığım gibi sivilce doluyo. gecene kadar da tüyler çıkmış oluyor ve aldığım hiçbir işe yaramıyor.

Yok ciLdim hic hasas degiL siviLce felan oLmuyo ama benim göbegimin karnimin etrafinda var ince tüyler ama belirginLer Lazer yaptircak durumum yok caLi$miyorum ama fazLa vaktimde yok evLenicem yakinda sirf bu yüzden evLenmek istemiyorum agdayLa tüm karnimi aLsam soraa fazLa cikiyomu ..??

canım aynı problem bende vardı, rengi koyu olanlar lazer sayesinde azaldı, diğerlerini de sir ağdayla hallediyorum.. canını sıkma, evlenmeden önce gidersin kuaföre aldırırsın, evlendikten sonra da belirli periyotlarla gitmeye devam edersin ruhu bile duymaz, sakın bu durumdan bahsetme çünkü erkekler eşlerinin kusursuz olmasını iste.. kendi içinde büyütsen bile sakın bunu yansıtma, çook basit bi sorun gibi gör, ayrıca epilixir die bi ürün çıkmış onu araştırıyorum baya bi etkili olduğu söyleniyor.. canını sıkma sakın, daha ne büyük sorunlar var, inan bana dediklerimi yaparsan evlilikte sorun olmuyor, ben hiç bi sorun yaşamadım çok şükür.. görüşmek üzere

ewet hakLisin .. t$k ederim icimi ferahLattin ni$anLandimdan beri bunu dü$ünüyorum .. bu sorun tek bende varmi$ gibime geLiyo cok üzüLüyorum mafoldumben kuaföre gitsem hepsini aLinca daha fazLa cikmak degiLmi gögüsümdekiLeride alirmi aslinda bu sorunla kuaföre gitmek utanc verici genitel bölge icin bile daha rahatlikla giderim zemuszemus en azindan orda tüy olmais normal ben kendim epilasyon makinasiyla alsam acaba cogalma olurmu ?? arkada$im evLisin sen daha iyi biLirsinde tüyLere felan cok dikkat ederLermi yanLi$ anLama fazLa özeLine inmek istemiyorum yapmamda ama ben ilk gecemde bu yüzden bana bi söz diyecek diye korkuyorm eger öle birsey olursa hayata küserim e$im gerci nerde ne diyecegini biLir ama hayaL kirikLina ugrarsa beLki bir$ey der

Son düzenleme:
epilatörle almanın tüylerin zamanla azalttığını söylüyolar ama evlenmeden kullanıyodum makinayı sadece sert çıkarttığına ve batık yaptığına şahit oldum üstelik acısı da cabası.. şimdilik sadece çekmecede duruyor. ilk gece için ebdişen olmasın zaten kuaföre gitmen ve vücudunu tüylerden temizletmen gerekecek, vücudunu bu kadar tüysüz ve ipeksi görünce kendine güvenin gelicek hemde fazlasıyla.. sonrasında zaten tüyler uzadıkça rahatsız olcaksın zamanla ve kuaföre gitmeyi kendin istiyceksin.. eşinin haberi bile olmıycak, üstelik herşeyi bilmeside gerekmez.. her zaman kendine güvenen bir bayan ol, bu güvenini gördükçe zaten sende kusur bulmaz ve zaten seviyosa seni eşin gerçek sevgiyle kusurlarda kusur gelmez.. ama sen rahatsız olduğun herşeyi dikte edersen o da ööle yapar.. örnek veriyorum evlendikten sonra minik bi göbiş çıktı bende ve rahatsız oldum görüntüsünden, eşime bişey söylemediğimde kusursuz bulurdu beni ama göbişimi eritmem lazım bigün dedim, sonrasında bana göbişini eritmen lasım askım diyo.. bööle yani, sen söölemeden farketmiyoo canım, onun dikkatini beğendiğin noktalarına çekmeyi öğreneceksin..canım yaa ne sorunlular var merak etme, kuaförler kendileri söylüyor biz neler görüyoruz die.. benimde göğüs uçlarımda, göbeğimde, popomda, belimde.. anlıycağın her yerde vardı.. bir yıldır lazere gidiyorum ve oldukça azaldı ama lazer kesin çözüm değil, dediğim gibi epilixiri sende bir araştır derim, öptüm

canım bi doktora git bence ne olur ne olmaz belki bi hastalık sonucu böyledir sonrada kuaföre ağdaya gidersin gelincede limon sürersin bak istenmeyen tüyler bölümünde öyle bi topic var nane çayıda içersin zamanla azalırkaydirigubbakcemile5

canım bi doktora git bence ne olur ne olmaz belki bi hastalık sonucu böyledir sonrada kuaföre ağdaya gidersin gelincede limon sürersin bak istenmeyen tüyler bölümünde öyle bi topic var nane çayıda içersin zamanla azalırkaydirigubbakcemile5

ayy ne güzel evleniyorsun bir yastikta kocarsiniz insallah canim ya kuaföre git aldir sonra eve gelince güzelce limon tuz karisimi sürersin biraz yakar ama tüylerin hem daha gec cikar hem daha zayif zamanlada birdaha cikmaz yada istersen kartus sir agdag alabilirsin isitiyorsun sürüyorsun yapistiriyorsun bezi cekiyorsun hangisi senin icn daha uygunsa onu yap ama agdag ile hic tecrüben yoksa önce birisi sana göstersin nice agda facialari yasandi tecrübe ve bilip bilmeden yaptiklari icin :roflol:

konuya acan arkadas icin di yazdiklarim bluegirl sadece benimde yazmak istegdigimi yazmis limon :KK70:

kuaförden kuaföre göre değişmekte.. ben 60-70 veriyorum ama çook uyguna yapanlarda var..
60-70 sadece karin böLgesinemi veriyorsun .. cok uzun kuaförde kaLmak zorunda degiLiz degiLmi gerci onLar bu konuda uzmandir benim gibi bi bacak agdasina 2-3 saat ugra$miyorLardir kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
ayy ne güzel evleniyorsun bir yastikta kocarsiniz insallah canim ya kuaföre git aldir sonra eve gelince güzelce limon tuz karisimi sürersin biraz yakar ama tüylerin hem daha gec cikar hem daha zayif zamanlada birdaha cikmaz yada istersen kartus sir agdag alabilirsin isitiyorsun sürüyorsun yapistiriyorsun bezi cekiyorsun hangisi senin icn daha uygunsa onu yap ama agdag ile hic tecrüben yoksa önce birisi sana göstersin nice agda facialari yasandi tecrübe ve bilip bilmeden yaptiklari icin :roflol:

t$k ederim darisi ba$inazemuszemus ewet öyLe yapcam en son care yakmasi önemLi degiL yeterki kurtuLim daha cikmasin e$imede bu Yüzden mahcup oLmim

Son düzenleme:

Doktora gitmeyi dü$ünüyorum ama dogum kontroL hapi veriyorLar geneLikLe ve oda kiLo aLdiriyormu$ .. hapada ba$Lamam Lazim dügünden önce ama korkuyorum daha kötü oLurum diye ... off Bayan oLmak nekadar Zor .. Ne güzeL erkekLerin böLe sorunu yok ..

aynen tatlım dişilik zor:S ama bence bu kadar çekinme eşindende insanız sonuçta evet güzel görünmek istiyorsun anlıyorumda artık o sana en yakın kişi olucak ve bu senin sorunun ondan bu kada çekinme bence=)

aynen tatlım dişilik zor:S ama bence bu kadar çekinme eşindende insanız sonuçta evet güzel görünmek istiyorsun anlıyorumda artık o sana en yakın kişi olucak ve bu senin sorunun ondan bu kada çekinme bence=)
Ya i$te Cekinme demekLe oLmuyo :eek:lmaz: görüyorLar orda burda güzeL vucüdLü bayanLari sora benim e$im neden böyLe degiL demesin :umursamaz: YA sirf kendimi begendiremicemden ni$ani atimmi diye dü$ünüyorum e$imin daha dorusu ni$anLimin nabzini yokLuyorum bu konuda ama hep üzüLüyorum cünkü kusursuz bi kadin istiyo .. bende ona aciLip ben TüyLüyüm diyemiyorum sora dicekki bende tüy yok Karim TüyLü :1no2: aLLah göstermesin yaa dü$ünmesi biLe kötü .. sonucta bu benim isteyimLE oLmu$ bir$ey degiL ama erkekLere bunu anLatmasi zor ..beLki acik acik dersem o aman noLcak diye biLir ama modemo arkada$imin dedigi gibi erkekLere bi acik verdinmi diLerinden kurtuLamiyorsun ... iLk geceyi atLatsam gerisinden korkmam daha kafayada fazLa takmam ama umdunu buLamazsa ya begenmezse benisenağlama bu konuda evLi arkada$Lardan yorum bekLiyorum gerci herkesin e$i farkLi dü$ünür ama geneL oLarak benim gbi sorunu oLanLar bunLa nasiL ba$ etti...

cnm sen bu konuda fazla dert yaratmışsın kendine...erkekler isterler öyle olunmasını ama emin ol sende tüy var diyede seni yargılamazlar..ne yapalım Allah vergisi..kim isterdiki...boşver hiç aldırma bi daha uğraşamazsın...

cnm sen bu konuda fazla dert yaratmışsın kendine...erkekler isterler öyle olunmasını ama emin ol sende tüy var diyede seni yargılamazlar..ne yapalım Allah vergisi..kim isterdiki...boşver hiç aldırma bi daha uğraşamazsın...

almim ho$ diyorsunda böLede kar$isina cikamamki ya onu gectik kendime bile güzel gelmiyorki erkek vücudluyum sanki bende isterim diger kizlar gibi olmak kafamçokkarıştı agda cogaltmiyosa denemekte fayda var bi kayibim olmaz in$ :tomato::tomato::tomato:

X