Doğuma Hazırlık sezeryan doğum yapan arkadaşlar hastanede kaç gün kaldınız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

beryal

rabbimMELEKLERİMİ yolladı
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
8.121
36
bende sezeryan doğum yapıcam ama merak ediyorum hastande kaç gün kalınıyo

arkadaşlar yardım lütfen

ben ilk oğlumda 1 gün 1 gece kaldımi 2. gün öğleden sonra çıktım. ama tabi bu sana bağlı biraz da. yani rahat tuvalete çıkabildiğin zaman çıkarırım dedi doktorum. bu cuma sezeryana giricem bakalım inşallah gene çabuk çıkarım opuyorumnanaktan

bende 1 gün m kaldım salı sabah gırdım carsamba öglen cıktım
kolay dogumlar

ben henüz doğurmadım ama hastaneden aldığım bilgiye göre sezeryanda 2 gece yatış yapılıyormuş ...

akşam 18:00 de sezeryana girdim cumartesiydi
pazar günü tam gün olarak yattım
pazartesi öğlen 12 de çıktım

beryalim ablam sezercik oldu 2 gece yattı.. normalde 1 gece sezeryanda 2 gece oluyo genelde zaten..paket doğum:))) 2. gün gayet iyiydi ama..hatta ewine geçtiğinde yatmadı bile normal yormıyan günlük işlerini kolaylıkla yaptı

Son düzenleme:
merhaba canım ben 1 gece kaldım. gündüz 12 de sezeryana girdim ertesi gün sabah 11 de çıkışım yapıldı.sana kolay dogumlar dilerima.s...

ben ilk oğlumda 1 gün 1 gece kaldımi 2. gün öğleden sonra çıktım. ama tabi bu sana bağlı biraz da. yani rahat tuvalete çıkabildiğin zaman çıkarırım dedi doktorum. bu cuma sezeryana giricem bakalım inşallah gene çabuk çıkarım opuyorumnanaktan

allah sağlıkla bebişine kucağına almayı nasip etsin canım .

merhaba canım ben 1 gece kaldım. gündüz 12 de sezeryana girdim ertesi gün sabah 11 de çıkışım yapıldı.sana kolay dogumlar dilerima.s...

ayy ne güzel maşalllah sana ve bebişine .
ben korkuyorum yaa .
günümda yaklaştıkça bir sorun olmasın diye dua ediyorum .
geçen ay da erkenden suyum gelmişti.
şimdi endişelerim arttı iyice

akşam 18:00 de sezeryana girdim cumartesiydi
pazar günü tam gün olarak yattım
pazartesi öğlen 12 de çıktım

beryalim ablam sezercik oldu 2 gece yattı..normalde normalde 1 gece sezeryanda 2 gece oluyo genelde zaten..paket doğum:))) 2. gün gayet iyiydi ama..hatta ewine geçtiğinde yatmadı bile normal yormıyan günlük işlerini kolaylıkla yaptı

teşekkür ederim canlarım .
inşallah bende hemen iyileşirim .
şimiden herkese kolay doğumlar dilerim
benim sezzeryan olacağı kesinleştiği için tırsmaya başladım .
doğum değil de sonrası korkutuyo

benim de sabah doğumum oldu..o gece kaldım ertesi gün öğleden sonra da çıkışımızı yaptık..eğer bir sorun yoksa yani tuvaletini yapabilmişsen gazını çıkarttıysan 2 gece yatırmıyorlar..

benim de sabah doğumum oldu..o gece kaldım ertesi gün öğleden sonra da çıkışımızı yaptık..eğer bir sorun yoksa yani tuvaletini yapabilmişsen gazını çıkarttıysan 2 gece yatırmıyorlar..
maşallah bebişine ve sana canım .
hemen iyileşip ıkmışsınız.

canım sen neden 3 gün kaldın?

X