Nişan Bu Cumartesi Nianm var

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

sevdemm

ALLAHIMDAN HAYIRLISI
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
2.333
31
Arkadaşlar cumartesi günü nişanlanıyorum ve öğrenmek istediğim bişey var şimdi o gün saçım falan yapılacak kuaföre gidicem ordanda stüdyoya gideceğiz peki nişan kıyafetimi kuafördemi giymem gerekiyor nasıl yapılıyor yardımcı olursanız sevinirim

kuaförde mutlaka yanında götür eğer vaktin kalırsa evde giyersin ama eğer yakası darsa saçın bozulabilir ben kuaförde giymiştim

Canım kıyafetim straplez bilmiyorum nasıl yapsam çünkü makyajımı falanda kuaförde yaptırıcam hani diyorum giyinsem saç yapılsa sonra giyinsem makyaj yapılsa çünkü kıyafetime makyaj bulaşır.

canım benim makyajdan önce giymen gerekir
önce saç yapılıyor
sonra makyaj
sen saçın bitince (genelde saçın son hali makyajdan sonraya kalıyo ama) kıyafetini giyersin
yaptırırsın makyajını
sonra fotoğrafçıya:)
mutluluklar dilerim bu arada ...

Bende kuaförde giyinmiştim ordan fotoğrafçıya gittik.öteki türlü zor olur canım.

canm benm bak ben önce sacımın ön hazırlıgı yapıldı sonra kiyafetimi giydim makyajım yapıldı ona göre sonrada sacım elbiseme göre yapıldı asağılarda konu actım buda nişan elbisem ve sacım die ordan resmime bakabilrsin kuaför bilemz elbisenin nasıl durdugunu diğer türlü kedinliklle kuaförde giy çünkü makyaj ve sac elbiseye göre yapılıo

evet sanırım en mantıklısı saçımın ön işlemi bittikten sonra makyaja geçmeden kıyafetimi giymek

ben elbisemi evde giydim, pek problem olmadı , ama normal şartlarda bi çok insan kuaförde giyinip ordan stüdyoya gidiyorlar.

evet canım öyle yapıyorlar ben makyaj bulaşır diye sanki önce giysem daha doğru olucak diye düşünüyorum çünkü özel bir gün oldugu için makyajımıda kuaförde yaptırıcam.

Arkadaşlar cumartesi günü nişanlanıyorum ve öğrenmek istediğim bişey var şimdi o gün saçım falan yapılacak kuaföre gidicem ordanda stüdyoya gideceğiz peki nişan kıyafetimi kuafördemi giymem gerekiyor nasıl yapılıyor yardımcı olursanız sevinirim

kuaföre rahat bişeyler giy
ben yaptığımı anlatıyım
gömlek ve kapri giydim saçlarım sarıldı makineye girdim makyajım yapıldı
saçım yapılmaya başlanacakken üst straplezi giydim altımda kaprim kaldı saçım bittikten sonra alt eteğimi de giydim ve nişanlım kuaförden aldı ordan stüdyoya gittik

Canım evet bende dün kuaförle konuştum önce saçlarım sarılacakmış sonra giyinmem gerekiyormuş yani burda giyinmen gerekiyor dediler birde benim tuvaletim tek parça canım o yüzden ben giydiğim zaman komple giymiş olacağım sonrada saç yapılacak makyaj vs. ordanda stüdyoya gideceğiz.

bende kuaförde giydim ordan da stüdyoya geçtik
saçım sarıldı kıyafetimi giydim
makyajım yapıldı
saçım tamamlandı
bunlardan sonra giyseydim saçlarım bozulurdu
sende öyle yap cnm yoksa eve git giy saçların perişan olur

canım benim de önce makyajım yapıldı sonra elbise mi giydim.en son saçım yapıldı ordan stüdyoya gittik.

Arkadaşlar önce giyinmeme gerek kalmadı kuaförse makyajım saçım yapıldı ve eve gidip giyindim çünkü kıyafetimi alttan giyebildim rahatlıkla öyle olmasaydı mecburen önceden giyicektim yani bi sorun olmadı

X