makkattan kan gelmesi, genital bölgede ağrı

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar yaklaşık bır haftadır yogun bir şekılde akıntım ve genıtal bölgede agrım oluyor. bide söylemesı ayıptır makattan kan gelıyor. akıntımın sebebı rahmımde yara var belkı ondan kaynaklanıyordur dıyorum ama makattan kan gelınce korktum.. böyle bişey yaşayan olan var mı?

hemoroid olabilir.bir uzmana görünmekte fayda var.geçmiş olsun

canım hemoroid belirtisi bi genel cerraha görünmelisin..sakın ihmal etme..

saolun arkadaslar ama utanıyorum ben ya. jınekolojık muayeneye bıle zor gıtmıştım sımdı bu olay daha zor ya
:1no2:

bendede ayni sorun var ama gidemiyorum dr. a cok utaniyorum, ama zaman zaman dayanamiyorum.

canim hemoroid olabilir..otururkende aci veriyormus bildigim kadariyla aci filan o seyler daha azdiriyormus ama doktora git en iyisi cekme bu aciyi bir caresi vardir

anal fissür olabilir. eğer tuvalet yaparken de ağrı filan oluyorsa yoğun bi şekilde kuvvetle ihtimaldir.. bi genel cerraha görünün ihmal etmeyin yerimsenibenyerimseniben

bunun utanılacak bişeyi yok...
ne kadar erken gidilirse o kadar iyi..

benımde sadece genıtal bolgemde agrı var kum dedı doktor o oyle agrı yapar mı baska bıryerımde agrı yok

cnmm benimde sürekli kan geliyor makattan hemoroid demişti doktorum yemekleri mümkün olduğunca çok sık çiğniceksin günde 2-3 lt su içiceksin meyve ve sebze yiceksin demişti zmanında tabii ben pek yapmadığım için hala dvm ediyor hem kan geliyor hemde oturunca acıyor ama ara ara kan gelmesininde sebebi çok zorlamaktır

X