Kekler - Pastalar İngiliz pastası (İngiliz keki) * Resimli

canım bugün yaptım gerçekten çok güzel oldu bayanssulusmile yaparken ve tadarkenkaydirigubbakcemile3 her ne kadar seni tanımasamda kulaklarını çınlattımopuyorumnanaktan gerçekten herkes bayıldı tadına tarif defterime smegol tarifi diye yazdım yeni şeyler öğrenmek gerçekten çok güzel tekrar ellerine sağlık canım

Ooo süpersin ikoncanım.kaydirigubbakcemile5.Beğenmene çok memnun oldum.Resim de bekliyorum bir daha ki sefere inşaallah..
Ben de diyorum kulaklarım neden çınlıyor?.kaydirigubbakcemile3
Birbirimiz tanımasak ta artık defterinde ve aklının bir köşesinde adım var,ne güzel..opuyorumnanaktan

canım aslında resim koyucaktım ama seinkinin karşısında koymak istemedimyerimseniben yanlış anlarsın diye ama gerçekten nefis oldu tarifi şu an en az 10 kişiye verdim bile anlayacağın senin sayende bende prim yaptım birazkaydirigubbakcemile3

ben bu pastayı yapmıştım dilimleri sosa batırıp iki dilimin arasına krem şanti sürüp öyle hindistan cevizine bulamıştım öylede nefis.eline sağlık .

canım aslında resim koyucaktım ama seinkinin karşısında koymak istemedimyerimseniben yanlış anlarsın diye ama gerçekten nefis oldu tarifi şu an en az 10 kişiye verdim bile anlayacağın senin sayende bende prim yaptım birazkaydirigubbakcemile3

Aaa olur mu hiç öyle şey ikoncanım,estağfirullah,ne demek?Koyarsan resimleri ben daha çok memnun olurum.Ellerine sağlık..Dört gözle resimleri bekliyorum arkadaşım..opuyorumnanaktan

ben bu pastayı yapmıştım dilimleri sosa batırıp iki dilimin arasına krem şanti sürüp öyle hindistan cevizine bulamıştım öylede nefis.eline sağlık .

Mmm,süper!.Eminim nefis olmuştur zara,ellerine sağlık..kaydirigubbakcemile5

cok guzel gorunuyor ancak su fincan olculerini hic anlamam herkesin fincani farkli boydur ya keske cay bardagi verseydiniz hani su klasik cay bardaklarindan ole daha denk olurdu boyle olunca tutmaz diye yapasim gelmiyo:KK43:

cok guzel gorunuyor ancak su fincan olculerini hic anlamam herkesin fincani farkli boydur ya keske cay bardagi verseydiniz hani su klasik cay bardaklarindan ole daha denk olurdu boyle olunca tutmaz diye yapasim gelmiyo:KK43:

Ben tarifi olduğu gibi aktardım ve yaparken evimdeki kahve fincanlarını kullandım.Ortalama bir fincansa eğer evindeki ,sen de rahatça uygulayabilirsin.Nasılsa herşeyi aynı fincanla ölçeceksin,bu yüzden sorun olmaz....yerimseniben ..

X