Nişan Nişan tepsisi

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

sevdemm

ALLAHIMDAN HAYIRLISI
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
2.333
31
Arkadaşlar nişan tepsisi için değişik önerilere ihtiyacım var sözde gelen çikolata tepsimi kullanacağım onun içine kırmızı kadife kumaş koyduk şuanda o şekilde duruyor ama ben içine değişik bişeyler eklesemmi diye düşünüyorum mesela içine boncuk falan serpsem yada çiçek koysam veya sizin değişik fikirleriniz var mı??

Arkadaşlar önerileriniz bana çok acil lazım çünkü bu cumartesi nişanım fikirlerinizi acilen bekliyorum yok mu bana fikir verecek arkadaşlar ??????????

canım ben de sözde gelen tepsiye güzel bi tepsi örtüsü üzeirne inciler ve nazar boncukları serpiştirmeyi düşünüyorum... bi de kalpli gümüş güzel bi kutu var onu da ortaya koyabilirim... ama çok da abartma bence bazı tepsilere bir sürü yapma çiçek flan da oturtmuşlar bence sade ve şık güzel olur... kolay gelsin...

Evet canım bende inci serpmeyi düşündüm ama değişik fikirlerde varsa değerlendirmeye alıcam.

canım bende sözümde çikolata tepsimi kullandım.altın sarısı tül aldım parlak onunla hediye paketler gibi fiyonk yaptım yepsiye kalan boşluklarada altın sarısı boncuklar serptim...fikir olabilir belki senin için..

$Fifiçyo045.jpg canım bak benimki bu dün yaptık yarında nişanımvar :) ben çok sevdim teyzemle yaptık tül kullandık boncuk kullandık bide kurdeladan güller yapıp diktim böle bişi oldu yarın kullanıcaz inşallah :)

$Fifiçyo016.jpg buda farklı bi açıdan işine yarar umarım biz 2 saatte bitirdik.

Eki Görüntüle 22167 buda farklı bi açıdan işine yarar umarım biz 2 saatte bitirdik.

çok güzel olmuş hayırlı olsun canım yarın senin için öbür günde benim için büyük gün :) bende o şekilde makası kurdaleyle kaplamayı düşünüyorum bikaç yerde gördüm çok hoş duruyor. Bizde tepsimin içine kırmızı kadife kumaş aldık onu koyduk tepsinin kulplarına kurdale bağlayacağım ortayada boncuk falan serpicem canım.

benim nişanımda tepsimin de makasımın da hiçbir özelliği yoktu şimdi böyle değişik güzel şeyler gördükçe imrendim.Çokta severim orjinal fikirleri

Arkadaşlar nişan tepsisi için değişik önerilere ihtiyacım var sözde gelen çikolata tepsimi kullanacağım onun içine kırmızı kadife kumaş koyduk şuanda o şekilde duruyor ama ben içine değişik bişeyler eklesemmi diye düşünüyorum mesela içine boncuk falan serpsem yada çiçek koysam veya sizin değişik fikirleriniz var mı??

cnm eğer istersen sana nişan tepsisi modelleri gönderebilirim hatta göndereyim belki fikir olur

Eklentiler

• $NISAN-TEPSISI__20253237_0.jpg
    $NISAN-TEPSISI__20253237_0.jpg
    11,4 KB · Görüntüleme: 53
  • $nisan-tepsisi-elifbabygift__22591406_0.jpg
    $nisan-tepsisi-elifbabygift__22591406_0.jpg
    12,4 KB · Görüntüleme: 53
  • $resim268n.jpg
    $resim268n.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 47
kızlar hepsi çok güzeller ellerinize sağlık bende nişanımda kendim birşeyler yapacaktım ama sağolsun kayınvalidem almış çarşıdan süslü güzel bir tepsi ortasında yüzük koymak için yeride vardı eklemek isterdim ama nasıl eklendiğini bilmiyorum öyle birşeylerde bakabilirsiniz kendim uğraşsam öyle yapamazdım hayırlısı olsun bu arada...:nazar:

1 milyoncularda satılan kelebekler fln oluyor, onlardan da alınıp tepsinin yanlarına kondurulabilir ben seviyorum kelebekleri çok opuyorumnanaktan

1 milyoncularda satılan kelebekler fln oluyor, onlardan da alınıp tepsinin yanlarına kondurulabilir ben seviyorum kelebekleri çok opuyorumnanaktan

bizde önce onlardan koycaktık sonra vazcaydık onlar çok şık oluyo doğru diyosun buzdolabımın ve perdelerimin üstünde renk renk var benim büyüklü küçüklü

cnm benim hazır nişan tepsisi diye satılıyordu..süslü bşyyyy hiç ugraşmadım onu aldım..çokta güzel..herkes çok begendi soruyolar nerden buldun diyeee.bi ara resmini çekip koyarım:)fikir olur belki

banada nişan tpesisi alındıda nasıl süslücegimi bilmiyorum yoksa sademi olsun çok kararsızım...

kızlar daha nişanlanmamış olanlar bence süsleyin çok içinize siniyo hemde tatlı bi hatıra oluyo, kendi nişanınız için bişeyler yapmak güzel bir duygu

kişisel fikrim :)

ben de yakında yapacağım nişan tepsisi. fikirlerden yararlanırım. teşekkürlerrr

X