Hamile kalmak

eylulylcn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
34
1
Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım ve yeni evlendim ve ilk reglim bu gün bitti. Ne sıklıkla ilişkiye girmeliyim ve hamile kalmak için ne yapmalıyım. Yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden sağolun.

Canim ne siklikla iliskiye girecegin onemli degil, adetinin ilk gununden itibaren 14. gun civari senin yumurtlama donemine denk geliyor, bu donemlerde iliskiye girerseniz hamile kalma olasiligin diger zamanlardan daha fazla.

:emir_bebek:canım benim ben de 7 aylık evliyim..ilk ay haricinde korunmadım diyebilirim ama olmuyo..artık idrar yoluma bağlıyorum bi de hemen olması küçük bi olasılıkmış gerçi hemen ilk günden hamiş olanlar da var ama..işte ben de hamile olmayı isteyenler arasındayım ama akışına bıraktım cnm..sakın stres yapma daha kötü oluyo psikolojik tramvaya kadar gidiyo yaşadım ordan biliyorum..her ay adetin gelince o kırmızıları gördüğün zamanki halimi anlatamam.o için güzelim sıkıntı etme stres yapma ilşikiye gir bebek için değil normal olarak..inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun kavuşuruz:))

canım bende 15 aylık evliyim ve 6 aydır bebek istiyoruz doktorlar bi ayda gebe kalma şansının %10 olduğunu söylüyorlar. düzenli adet görüyorsan adetinin ilk gününden sayarak 14-16-18 günlerde ilişkiye girebilirisin, internetten otomotik hesaplayıcıları kullanabilirsin. umarım tüm isteyen herkes en kısa zamanda meleklerine kavuşura.s.

Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım ve yeni evlendim ve ilk reglim bu gün bitti. Ne sıklıkla ilişkiye girmeliyim ve hamile kalmak için ne yapmalıyım. Yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden sağolun.

cnm yeni evliyim diyosun.yeni evliyken geceler boş geçmez.ben evlendikten sonra bir kere regl olmuştum ve arkasından hemen hamile kalmıştım. seninde öyle olur inş.rabbim tez zamanda nasip eder inş.:Saruboceq:

bence rahat ol akışına bırak

tadını çıkart bi alışın birbirinize , evinize , yeni hayatınıza ...

o geleceği zamanı bilir kaydirigubbakcemile5

faaliyetlere de ara vermeyin meşk olsun ayol eheeh

takmayın kafaya siz yapmanız gerekeni yapın sonra aa hastalanmadım olsun

sürpriz olsun....olmayadabilir o zamanada evliiğinizin üzerinden 1 sene geçtikten sonra

doktora başvurabilirsiniz.1 sene dolmadan tedaviye başlamıyorlar daha farklı bi durum yoksa tabii.

Ama olur inşallah.Hem bence eğer bir kaza kurşunu olmazsa yerimsenibenevlenir evlenmez hamile kalmanın

pek doğru olmadığını düşünüyorum çünkü yeni bi yaşam yeni bi hayat yeni bi düzen

insan bunlara alışmalı uyum sağlamalı o evin sorumluluğunu bir eş olarak kaldırabildikten sonra

o sorumluluklara bir de çocuk eklemeli

hem ne kadar tanırsanız tanıyın eşiniz sevgiliniz evet evlendikten sonra değişmeyebilir ama

belki başka yönlerini görüceksiniz belki çok çok daha iyi şeyler olucak

ama ilk önce birbirine alışmalı artık bir aile olduğunuz için ve doğacak çocuklarınızın sağlıklı ve birbirine

saygılı güzel bir ailede yetişmesi için evde nasıl bir hava olacak ciddi kararlar alınacağı zaman nasıl bir

tavır sergilenecek bunları oturtmak lazım ne yazık ki kağıt üstünde olmaz bunlar sen şöyle yap ben

böyle diyim olmaz yaşayarak yerleşmeli bazı şeyler.Ve siz çok farklı ailelerden birbirinize duyduğunuz

aşkla kurduğunuz yuvada öyle güzel esintiler oluşturmalısınız ki bebeğiniz olduğunda onu da kolayca

bu melodiye katabilmelisiniz.Ben böyle düşünüyorum karar eşlere aittir efendim.

saygılar. :CüvCüv:

Son düzenleme:
walla akısına bırak derım ben... 5 ay takwım hesabı yaptım resmen. 6 ay aman olursa olur dedım o ay hamıleylım hıc de umudum yoktu. ne kadar hesap kıtap yaparsan beklentın o kadar artar o kadar stres yaparsın neden olmadı dersın. bırak kendılıgınden oluyo zaten olucaksa...

bence kendini bir tek güne şartlama...
yumurtlama günlerinde olasılık fazla ama bu günlerin dışında da olunca oluyo...
mesela ben yumurtlama gününden 5 gün sonra ilk denemede hamile kaldım...
maşallah pek verimliyim
..:kedi:
ama kasma kendini o zaten vakti geldimi olur...
çok üstüne düşersen sen yıpranırsın...
ayrıca yeni evlisin acele etme derim ben
...:emir_bebek:

:emir_bebek:canım benim ben de 7 aylık evliyim..ilk ay haricinde korunmadım diyebilirim ama olmuyo..artık idrar yoluma bağlıyorum bi de hemen olması küçük bi olasılıkmış gerçi hemen ilk günden hamiş olanlar da var ama..işte ben de hamile olmayı isteyenler arasındayım ama akışına bıraktım cnm..sakın stres yapma daha kötü oluyo psikolojik tramvaya kadar gidiyo yaşadım ordan biliyorum..her ay adetin gelince o kırmızıları gördüğün zamanki halimi anlatamam.o için güzelim sıkıntı etme stres yapma ilşikiye gir bebek için değil normal olarak..inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun kavuşuruz:))

tugbacim seni okadar iyi anliyorum ki sanki ben yazmisim
korunmadan adet oldugum gunler... ne kadar umutsuz ne kadar uzgun... ve sanki dunyada bi tek ben bu durumdayim gibi bi hiss... ustelik etrafinda her gecen gun hamile kalan arkadas akraba ve bi cok tanidik...onlar icin gercekten seviniyosun ama cok aci...
ve bos vermeye basladigim ay hamile kaldim ama sadece 4.5 ay surdu yine tedaviler... beklnetiler...
nihayet bos verdigim bi ay tekrar hamile kaldim... ve o da 5.5 ay surdu...yine tedaviler tedirginlikler...bitmek bilmeyen ay sonlari...
simdi..

bikac gun sora hamile olup olmadigimi ogrenicem. suan icimde bambaska duygular... nasil olucak diye dusunemez oldum cok yiprandim...ama

gercek olan bi tek sey var... olucaklari bilen ve gerekirse her seyi mukemmel sonlandira bilen bi tek guc var..her seyi o bilir ... her sey onun istegiyle degisebilir....tum bebek isteyen annelerin en kisa zamanda sevinmelerini O BUYUK GUC VE KUDRET SAHIBInden diliyorum AMIN...

tugbacim seni okadar iyi anliyorum ki sanki ben yazmisim
korunmadan adet oldugum gunler... ne kadar umutsuz ne kadar uzgun... ve sanki dunyada bi tek ben bu durumdayim gibi bi hiss... ustelik etrafinda her gecen gun hamile kalan arkadas akraba ve bi cok tanidik...onlar icin gercekten seviniyosun ama cok aci...
ve bos vermeye basladigim ay hamile kaldim ama sadece 4.5 ay surdu yine tedaviler... beklnetiler...
nihayet bos verdigim bi ay tekrar hamile kaldim... ve o da 5.5 ay surdu...yine tedaviler tedirginlikler...bitmek bilmeyen ay sonlari...
simdi..

bikac gun sora hamile olup olmadigimi ogrenicem. suan icimde bambaska duygular... nasil olucak diye dusunemez oldum cok yiprandim...ama

gercek olan bi tek sey var... olucaklari bilen ve gerekirse her seyi mukemmel sonlandira bilen bi tek guc var..her seyi o bilir ... her sey onun istegiyle degisebilir....tum bebek isteyen annelerin en kisa zamanda sevinmelerini O BUYUK GUC VE KUDRET SAHIBInden diliyorum AMIN...

cnm o yazıyı yazdığımda 7 aylk evliymişim şimdi 1 yılımı doldurdum ve hamile şüphesi yaşıyorum bakalım yrn test yapıcam..inşallah hamileyimdir..öpüyorumkaydirigubbakcemile5

X