Kullanmadığımız Parfümleri takas yapalım

evet.. şeytanın bacagını kırdık... nıhayet melix le takas ıslemını gerceklestırebıldık ramazanı serıf e nasipmis :))))) kardesım amerıkadan alien ve versace crıstal noır getırıo... bıde celvın cleın set.... kullanıp sıkılırsam onları takas edebılırım belkı....
suan elimde olan carolina herrera 212 var 50ml... yarısı kullanılmıs...

melix sarah jesıca parker ın lovely sımı bu sendekı... genelde begenılen bı koku o.. nesını begenmedın....sende alıp sonra sıkılıyosun galıba benım gibi :)

kaydirigubbakcemile3 ayy ya evet krdık şeytanın bacağını ama benden kaynaklandı yine özür canım. walla bendeki sarahmı bilmiom ustunde öle bişi yazmıo sadece lovely var yazan tek şey bu sanırım yanlış hatırlamıosam bunu freeshoptan almıştım.evet uzun sure bır parfumu kullanamıyorum malesef cabuk sıkılıyorum istikrar sağlayamadım bir türlü akannehir kokusu güzel ama dediğim gibi ben sıkıldım.

sendeki herhangi bi parfumle takas edebilirim 212 yi istersen...... neyse... evet... yokmu başka gell vatandaşş geellll takasa geeeel....parfumunden mi sıkıldın... caresi var.. geeel....:lepi:

sendeki herhangi bi parfumle takas edebilirim 212 yi istersen...... neyse... evet... yokmu başka gell vatandaşş geellll takasa geeeel....parfumunden mi sıkıldın... caresi var.. geeel....:lepi:

hangisini istiosun tatlım 212 de klasıkler arasında.ne kadarlık şişede ne ıstıosan gonderım canımcım

ben secretttan bısı anlayamadım.. ekşi bı koku... hafif...en sexi kokulardan dıye gecıyor nette ama... nersi sexi anlamadım..senin tom fordla aran nasıl.. sisesi cok şık dekor olarak kullanırsın... altınla yazmıs yazıları tom efendi sıseye... altın parası oduyoz bıde

benımkı yarısı kullanılmıs ama.. valentıno kırmızı sısemı... kardesım amerıkadan parfıum getırıo .... sıkıldıkca takas yaparız artık senle :)

valentino ya da lovely ile takas yapabılırız ama.. senın ml fazlamı benımkınden... benımkı 50ml ama yarısını kullandım..

benımkı yarısı kullanılmıs ama.. valentıno kırmızı sısemı... kardesım amerıkadan parfıum getırıo .... sıkıldıkca takas yaparız artık senle :)

benımkıler hep 100 luk canım valentınoyu (evet kırmızı şişe)pek kullanmadım full dolu ama lovely yarımdan bıraz fazla,antonıo da yarım....ne zaman getırecekkı amerıkadan ?ıyı sımdıden hayırlı olsun dıyelım güle güle sık canım parfümlerini
şakkıdı

ben secretttan bısı anlayamadım.. ekşi bı koku... hafif...en sexi kokulardan dıye gecıyor nette ama... nersi sexi anlamadım..senin tom fordla aran nasıl.. sisesi cok şık dekor olarak kullanırsın... altınla yazmıs yazıları tom efendi sıseye... altın parası oduyoz bıde

evet secrettan bende memnun kalmadım nette sexsi diye gecıo ama yakından uzaktan alakası yokkafamçokkarıştıtom ford da güzel ama kışlık koku agır bayaa ılk sıktıgındada cok agır kokuyo ama kaldıkca guzellesenlerden evet şişesini bende beğendim cok şık yapmışlar:1rolleyes:

eylulun 18 ınde gelıyor parfumlerım.... ihihihiiii... lovely yada valentınoyla 212 yı.... yanında sana bide vıctorıas secret ın 250 ml lık vanılya blackberry li body mistini teklif ediyorum.... hayırlı olsun diosunuz .. olsunda bizden başka takas yapan yok nedense...

valla bende takas yapmak istiyorum ama daha 3 ümüzden başka kimse gelmedi topiğe.1 arkadaş çıktı sadece o da takas yapacak parfümüm yok ama satarsan alırım dedi.Bende benim işime geleceğini ama denemediyse önce denemesi gerektiğini söyledim.Sevilde deneyip gelecekti,ses yok:kedi:

Ben de açığım takasa. Daha önce başka bir topikte de buna benzer bir konu açıldığında yazmıştım. Cacharel Anais Anais var bende de 100 ml, bir kere denemek maksatlı sıktım, tenime gitmedi. Kesinlikle orijinal. Her yerde teyit ettirilebilir. Piyasada fiyatı 150-160 TL arası.

ahnina.. melix istemezse sen düşünürmüsün takas... ulen oteki topıklerde yok begenmedım kullanmıyorum.. sole bole dıo millet ama gelip takas yapayım dıyen yok.. ayıp oloyyo amaaaakaydirigubbakcemile3

eylulun 18 ınde gelıyor parfumlerım.... ihihihiiii... lovely yada valentınoyla 212 yı.... yanında sana bide vıctorıas secret ın 250 ml lık vanılya blackberry li body mistini teklif ediyorum.... hayırlı olsun diosunuz .. olsunda bizden başka takas yapan yok nedense...

akannehir ooo güzel teklif sertmece kabul hangısını gonderım canım victorıas secret nasıl bısı ki ooo kardeş?

şakkıdı

vıctorıas secret ı da kardesım getırmıstı amerıkadan...250 ml .. 15 ml kullandım sadece.. cok bereketlı zaten.. dev gıbı sise... vanılya ve bogurtlen kokusu.... tatlı bi koku.. vanılya kokusunu sevenler ıcın....gel geel... batan geminin malları bunlaaaaaaaaar gell... fındıkzade cuma pazarındakıler gıbı baagırayım da hareketlensin işler...... çalmak serbest diyo bide onlar..... ahahahahhha

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2 geeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllll geeeeeeellllllllllllllllllll

evet.... valentino ya talibim..... nası bi kokusu var... nie kullanmadın... cok agır degıl .. gecen gun ındırımdeydı parfumerıde denemıstım.. baharatlı bı koku

selam kızlar... jadore var bende.. 30 ml. daha kutusunu bile açmadım... eşim daha önce almıştı hediye olarak... ben sevemedim kokuyu bitürlü.. k.pederim yurtdışından almış aynı kokuyu... çok üzüldüm gerçekten... ya birisine hediye etcem yada burda takas yaparım bilmiyorum. yazık günah bozulmasın ya birisinin işine yarasın bare... 53 euro yazıyo kutunun üstünde.. hypnotic posien, amor, eden olabilir.. eden i kullanmadım ama bi arkadaşım versiyonunu kullanıyodu seneler önce hoş bi koku diye hatırlıyorum... neyse bişey çıkacağını pek zannetmiyorum ama yinede yazim dedimm. haa bu arada kokular kesinlikle orjinal olmalı tabii...

X