Kullanmadığımız Parfümleri takas yapalım

herşeye rağmen bu topik çok güzel devamı gelsin istiyorum

elimdeki parfümler...

40 ml estee lauder pleasures delight

20 ml elizabeth arden green tea

birde calvin klein minyatür set içinde 5 tane 15 mllik parfüm var

birde hypnotic poison o da yaklaşık 70 ml. (aslında sevdiğim bir koku ama yeni versiyonunu daha çok sevdim onu alıcam)

ayy aman tanrım saate ve yorgunluğa veriyorum bunu
poison 70 ml değil arkadaşlar tam emin değilim ama 40 ml kadar olucak düzelteyim
yarın tekrar bakarım

Kızlar topiğin reytingleri arttı valla:))Kırmayın birbirinizi kazen el atcak olaya görceksiniz valla:))
Bendeki parfümlerde Avon Bond Gırl ve lolita lemplica si (bu sahte haberiniz olsun)
ikiside takastaa

haksızlığa dayanamıyorum:KK9:

nacizane kendi gözlemlerimden de tavsiyem yazı stilleri bile aynı yahu dikkat edin bi, az önce yine baktım büyük harf küçük harf kullanımı, herşey tıpatıp aynı neyse ama uzatmayacağım...

bu arada bond girl kaç ml mavi?sorabilir miyim

haksızlığa dayanamıyorum:KK9:

nacizane kendi gözlemlerimden de tavsiyem yazı stilleri bile aynı yahu dikkat edin bi, az önce yine baktım büyük harf küçük harf kullanımı, herşey tıpatıp aynı neyse ama uzatmayacağım...

bu arada bond girl kaç ml mavi?sorabilir miyim

bond gırl 50 ml.canım

Bu topiği tartışma alanına çevirirseniz kapanmasına yol açacaksınız. Birbirinize karşı kullandığınız kelimerde lütfen saygı sınırlarını zorlamayın.. Rahatsız olduğunuz mesajlara burdan cevap vermek yerine kötü içerik ile bildirin. Bu tartışma daha da uzarsa direk ceza alırsınız..

ben siteye yeni üye oldum. çok güzel bir paylaşım bende de kullanmadığım br sürü orjanan parfüm var. erkek kardeşim yurtdışından sürekli yolluyor ama tabi hepsi hoşuma gitmiyor. o zaman ben de elimde olanları yazayım

lancoma miracle 30ml falan
C.dior dolce vita 25 ml kadar
shizeido 80 ml
emprio armani diamond bunu hiç beğenmedim mini set halinde
sonie rykel 40 ml
sex in the city silver rust 30 ml
hipnotic poison 60 ml

evde daha dolu var şimdilik bunlar bir gitsin

Son düzenleme:
pardon pardon anlamadım,asıl ben senden memnun kalmadımda apaçık yazdım diğer topikte,tarihi geçmiş makyaj ürünlerini verdin bana,zorla aradım buldum şikayet ederim dedimde geri aldım ürünlerimi senden,seninkileride yolladım,sonrasındada kimseyede ağzımı açıp senin lafını etmedim,birde kalkmış burada memnun kalmadım yazıyorsun,asıl ben senden memnunkalmadım, merak eden arkadaşlar avon topiği var geçmiş sayfalarda oraya bakabilir,ayrıca sanki eski ismimi saklayıp milleti kandırıyormuşum gibi yazmışsın,nickimi değiştirdim bunda bir hatamı var anlamadım,buradan atılıpta yeniden üyelik alıp milleti kandırmıyormuşum gibi yazmışsın. ayrıca evet eski ismimde siyahvemavi,utancak saklancak bişeyim yok benim,insanları doğru yönlendir,ismimi ağzına alma birdaha.

BANA BAK şimdiye kadar hiçbi zaman böyle şeylerin içinde olmadım,beni zorla sokmaya calışma ....ama sokarsan da sana laflarım ardıarkasına gelir bunu unutma!.....tabiiki avon topiğine bakabilir arkadaşlarım...... orda çok güzel biarkadaşlıgımız ,cok güzel içten ve de seviyeli bi grubumuz var,zan altında kalmamamk için olayın oldugu zamanlarda senin bana özelden yazdıgın msjları ve kendi msjlarımı bile kopyala yapıştır yapıp gözler önüne serdim..... benim senden başka hiçkimseyle bi sorunum olmadıki burda bi tek senle oldu,avondada çok güzel bi ortamımız var herkes birbirini tanır özelden de görüşürüz.....kimse senin dediklerine bile inanmadı.... beni tanıyan tanır orda,seninki çamur at izi kalsın hesabı oldu,kendi yanlışlarını bana mal etmeye calıştın,asıl bana eksik ürün veren,unutmuşum diyen sendin ve ben sana dedim ürünlerimizi geri verelim diye,hatta hatırlarsan bana söz vermiştin ürünleri teslim aldıgında avon topiğinde senden özür dilicem diye, haftalarca bekledim senden insan gibi bi özür dilemeni sözünde durmanı ,bunu bile yapmadın!?????.......şimdide ismimi agzına alma diyerek konuşma sana sormucam kimi agzıma alıp kimi almıcamı ve daha fazla cevap yazarsan ben de yazarım bunu bilesin.... şimdiye kadar da hiç bööle bi tartışmanın içinde yer almadım.....sen beni avonda deşifre etmeye calıştın aklınsıra ,ben seni zamanında burda bile etmedim özür dilemeni bekledim,ha malları gönderdikten sonra özür dilemeyi es geçtiğin için de bana yaptıgını yazdım....bundan sonra da arkadaşlar ister sana güvenirler ister bana ister ikimize de güvenmezler onların bileceği iş.....ha bu arada şunu da unutmadan yazim; malları göndermek için anlaştık ,şu gün göndercez dedik "cumadan için" (iyi hatırla), ben yine sözümde durup cuma gönderdim, arkadaş aklısıra uyanıkya kendi cuma değil,benim ürünlerimi eline aldıktan sonra yani pazartesi göndermiş,ayıp be ayıp,sana "malları geri gönderelim ,bu şekilde içimize sinmezse ikimize de hayır getirmez bilesin" diyen benim sana..... ben senin mallarının üstüne mi yatıcam sanki ...AYIP!deşifre olunca da gücüne gitti sanırım,sen beni avonda karalamaya calışırken iyidi demi.... ya yavrum keser döner sap döner gün gelir devran döner demişler, ben senin yaptıgını ALLAHA havale ettim,ben değil ALLAH bilsin seni...sanırım sadece bana denk geldin,başkasına yapmazsın çünkü bikaç kişiye daha yapsan zaten burda barınamazsın..... daha da yazma benim asabımı tekrardan bozma,yazdıkça cevabını alırsın.

Takaslardaki sorunlar sebebi ile ( sahte parfüm, ürün gönderilmemesi vs) incelenmek üzere topiği kilitliyorum. Topiğinizin akıbeti incelemeden sonra belli olacaktır..

arkadaşlar lütfen özel sorunlarınızı özelden halledermisiniz:KK19:
bu topikte kavgaları okumak zorunda değilim ben..rahatsız olduğunuz kişileri veya konuları kötü içerik bildirip halledebilirsiniz..
buraya uzun uzun yazmaya gerek yok.:KK31:

X