Kullanmadığımız Parfümleri takas yapalım

tom ford black orchid aldım hiç bi fikrim olmadan, beğenmedim hiç benim tarzım olan bi koku değil ağır geldi bana baharatlı bi parfüm. daha önce kullanıp beğenen varsa takas edebilirim.
bu arada sadece 1 fıs sıktım dopdolu duruyor

tom ford acayip bi koku ya nasıl kullandınız onu fenalık geçirilecek kadar agır yogun bi kokubayanssulusmile

kızlar avonun pur blanca hiç kullanılmadı ve simple elements mavi var az kullanılmış isteyen olursatakas edilmiştir

Son düzenleme:
bende narciso rodriguez deo var ama parfüm gibi,dupont var,burberry var,ben beğenmiştim tom fordu,hepsini verebilirim,bendekiler orijinal

bende narciso rodriguez deo var ama parfüm gibi,dupont var,burberry var,ben beğenmiştim tom fordu,hepsini verebilirim,bendekiler orijinal

canım benim tom fordumun bandrolü yok barkodu var ama kutusunun üstüne, orjinal olduğunu sanıyorum, orjinalini bilen bi akradaşım kokladı ve orjinali gibi kokuyor dedi. istersen sana yollayayım eğer içinde şüphe kalırsa geri yollarsın sen bana takas yapmadan. 100ml bi de onu belirtmemişim.

Kızlar bende YSL Parisienne var 50 ml, cheapsmellsden yeni aldım çok beğenerek aldım ancak koku bana göre değil, pudra ile gül kokusu karışımı, paris hilton paris in kofresi var kardeşim yılbaşında hediye almış çiçek kokusu, armani remix var, estee lauder bali dream var, bunlardan isteyen olursa takasa varım. Miracle ya da Nina Ricci istiyorum. İsterseniz fotoğraf koyabilirim.

Merhaba arkadaşlar
bende paris hilton heiress var

Açıklamasıda böyle
# Ünlü güzel Paris Hilton tarafından sunulan çiçeksi meyveli bir koku.
# Tatlı, ferah, şehvetli ve erotik.
# Üst notalarda portakal, mimoza, tutku meyvesi ve şeftali kullanılmıştır.
# Kalp notalar hanımeli, yıldız yasemin, ylang ylang ve tiare çiçeği içerir.
# Temel notaları ise tonka çekirdeği, beyaz odunlar ve menekşe yaprağı oluşturur.

Bayıcı değil kokusu ferah bi koku şekerimsi temiz bi koku şampuan kokusunuda andırıyo biraz..Bi iki fıs sıktım sadece buna benzer çok parfümüm var elimde o yuzden takas yapmak istiyorum..İlgilenirseniz sevinirim..Özel mesaj atabilirsiniz.

forumu incelediğim kadarıyla ilgimi çekenler
avon blue rush-summer white
Jlo glow -bu kokuyu özellikle merak ediyorum
escada magnetism

eh ben de tekrarlıyım o zman :

bu arada ysl parissienne çook hoşş benceee :) valla ona eş değer bi parfümüm maalesef yok :KK43:

avon -women of earth (50 ml) 1-2 fıs yapılmıştır...

lush tan da american cream ( katı parfüm ) vanilyalı hoş bi koku veriyo ama bana ağır geldi...

ikisini birden göndericim...isteyen olursa..

Britney spears
lolita lempicka
bunlarlada değiştirebilirim şekerli veya fresh temiz kokulardan hoşlanıyorum
paris heiress parfümünü istemesseniz elimde kullanılmış yada çok az kullanılmış makyaj malzemelerim var onlarlada değiştirebiliriz

carminanın mineral fondoteni ve pudrası var fondotenden bikaç kez sıkıp kullandım
pudradanda 1 kez
kullanılmamış birçok rujumda var
pudra ve fondoteni kullanamadım kuzenim kullanıodu yapısı felan harika ama cildim çok kuru ve nemlendiriciden başka bişey süremiyorum

- Far Away 50 ml kutusuyla hiç kullanmadım
-Colortrend Shimmering Silver Gri Krem Far
-Glazewear Diamonds Gri Far Silver Foil
-Anew Age Transforming Concealer SPF 15 fair en açık rengi var
Kullanmıyorum bari bir işe yarasın :)

fotoraf0393c.jpg

Son düzenleme:
Kizlar bu arada ben paris heiress hiltonu
strawberryden aldım yılbaşından sonra geçti elime yani daha çok yeni

Kızlar bende YSL Parisienne var 50 ml, cheapsmellsden yeni aldım çok beğenerek aldım ancak koku bana göre değil, pudra ile gül kokusu karışımı, paris hilton paris in kofresi var kardeşim yılbaşında hediye almış çiçek kokusu, armani remix var, estee lauder bali dream var, bunlardan isteyen olursa takasa varım. Miracle ya da Nina Ricci istiyorum. İsterseniz fotoğraf koyabilirim.

canımm bnde nina rıccı nına var kutusuz sadece 1-2 kez pıslattım oldgu gbi duruyo 50cc..estee lauderle takar yapabılırım ıstersenopuyorumnanaktan

Birde parfüm 100 ml ..Daha şimdi baktım 1-2 fıs yapmıştım ama belli bile değil kutusu felanda duruyo arkadaşlar...Orjinal vede...Mesaj sayım yetmediği için resim koyamıyorum strawberryden aldım bakarsanız ordan görürsünüz indirimli Parfümlerde zaten 52 ye felan aldım

X