Kullanmadığımız Parfümleri takas yapalım

b.spears fantasy 98 ml
magnetizm 50 ml
L.empicka 30 ml
a.banderas women earth 40 ml
paris hilton can can 40 ml
flormar mind 75 ml
pink sugar 75 ml

madamebathory nin takas yapma isteğinden şüpheliyim sertmece banada yazdı yazdı cevapta verdim ama sonuç yokk arkadaşta....:umursamaz:

madamebathory nin takas yapma isteğinden şüpheliyim sertmece banada yazdı yazdı cevapta verdim ama sonuç yokk arkadaşta....:umursamaz:

Benim adıma konuşmayın lütfen, bana herhangi bir cevap gelmedi sizden, geldiysede ne dediğinizi hatırlamıyorum. Demekki anlaşamamışız, Diğer arkadaşım Midnight Poison'ı sattım ben

Kızlaarrr avon pur blanca vee avon summer whıte takasta.ikiside 3 - 4 fıs kullanıldı.Avon for away vücut pudrasıda var.denemek üzere sadece 1 kere elimin üstüne sürdüm...

şakkıdı katılıyorm o konuda sana... pinksugar ı denedım sevimli bi koku.. kalıcımı.. bende istediğin bişey olursa yeşil ışık yak olumunekankayizsmile

sizin mesajızınızı görmedim bile ben size istinaden de yazmış değildim:hulya:
agrasifleşerek söylemedim size öle gelmiş sanırım:sm_confused:
hay ağzın bal yesin demek neden öle anlaşıldı kisempatiksalakcinni

Tamam sorun değil opuyorumnanaktan bende kızarak yazmadım zaten bayanssulusmile

şakkıdı katılıyorm o konuda sana... pinksugar ı denedım sevimli bi koku.. kalıcımı.. bende istediğin bişey olursa yeşil ışık yak olumunekankayizsmile

hehe katıldıgını bılıyorum arkadasım, heee kızlar bıldıreyım sızede nickimi degıstırdım ben eski melix01 yeni marsmellow şakkıdı

tanıdım melix... :KK70: pink sugar ikinizde de var deydeyle..... deydeye sen vermemısmıydın pink sugar ı... sende hala mı var :KK70:

157.jpg

buyrun

Son düzenleme:
makyaj çok cnm blue rush var az kullanılmış little black dress vucut spreyi var az kullanılmış

Blue rush a ne istiyorsun.bende lancome miracle var ama orjinal tester.yani parfümeriden aldım.şu müşterilere kullanmak için firmaların parfümerilere verdiği numunelerden 100 ml.bir kaç kez fıslatıldı.
ayrıca sansiro dolum lacoste touch of pink var.deodorantıyla bereber.o da 100 ml.

blue rush ın ferah ve hafif bir koku olduğunu duymuştum.hiç kullanmadım.zaten denemek istiyordum.gerçekte nasıl bir koku tarif edebilir misin?

cnm çok hafif bir koku ferah rahatsız edici değil cnm bende migren var avonun parfümlerine alıştım senin parfümlerinin kokularını hiç bilmiyorum

kızlar bende de,

Guerlin lislant magic
Narciso Rodriges

Takasa sunuyorum karşılığında hafif kokular varsa tercihimdir hepside orjinaldi strawbeyden severek almıştım ama tenime uymadı ben esmerim mafoldumben aldım ama öylece duruyor.
daha önce hiç takas yapmadım

ilgilenen olursa sevinirim.

kızlar bende de,

Guerlin lislant magic
Narciso Rodriges

Takasa sunuyorum karşılığında hafif kokular varsa tercihimdir hepside orjinaldi strawbeyden severek almıştım ama tenime uymadı ben esmerim mafoldumben aldım ama öylece duruyor.
daha önce hiç takas yapmadım

ilgilenen olursa sevinirim.

bendekılere bı bak canım ıstersen dusundugun olursa goruselımbayanssulusmile

X