Kullanmadığımız Parfümleri takas yapalım

bence güzel fikir:lepi:hele de benim gibi parfüme alışamayan biri olarak ilk ben yazayım :)
elimde orjinal Aqualina-Pink Sugar 100 ml Edt var ve bir kaç defa kullandım,85-90 ml'si duruyor.Alırken yorumlara bakarak aldım,aslında beğendim de ama dediğim gibi bir türlü alışamıyorum parfümefisfisfis.Yanii ben takasa açığımkaydirigubbakcemile5 fotosunu da ekledim

Son düzenleme:
Ben de açığım takasa. Daha önce başka bir topikte de buna benzer bir konu açıldığında yazmıştım. Cacharel Anais Anais var bende de 100 ml, bir kere denemek maksatlı sıktım, tenime gitmedi. Kesinlikle orijinal. Her yerde teyit ettirilebilir. Piyasada fiyatı 150-160 TL arası.

bende 30 ml burberry classic var.. carolina herrera 212 30ml biraz kullanılmış.. orjinaller.. victorias secret ın 100 ml body splash ide var.. vanilya yaban çileği aromalı..

kızlar yokmu alıp da beğenmediğinz ya da sıkıldığınız parfümlerhihoyyytkimseden ses çıkmıyor da:sm_confused:

kızlar yokmu alıp da beğenmediğinz ya da sıkıldığınız parfümlerhihoyyytkimseden ses çıkmıyor da:sm_confused:

canım ya ben pink sugar istiyordum,takas yapıcak pahalı parfümüm yok.ama satın alabilirim satarsan eğer yerimseniben

canım ya ben pink sugar istiyordum,takas yapıcak pahalı parfümüm yok.ama satın alabilirim satarsan eğer yerimseniben

olabilir canım,neden olmasın.peki sen daha önce kullandınmı bu parfümü?benim beklediğim gibi bi koku çıkmadı da :umursamaz:

kızlar b enım cok severek kullandıgım bır koku beyaz tenlı olmamdanmı kaynaklanıyo acaba bende bayaa guzel durdu ve ınanılmaz kalıcı....

olabilir canım,neden olmasın.peki sen daha önce kullandınmı bu parfümü?benim beklediğim gibi bi koku çıkmadı da :umursamaz:

hayır canım bende kullanmadım,denemedim hiç de fisfisfis ama şeker kokusu diye biliyorum ve seviyorum şeker kokularını,çok övmüşlerdi bi forumda,güzel diye tahmin ediyorum ama tam da blmiyorum tabi:1rolleyes:

kızlar b enım cok severek kullandıgım bır koku beyaz tenlı olmamdanmı kaynaklanıyo acaba bende bayaa guzel durdu ve ınanılmaz kalıcı....

evet senin çok sevdiğin biliyorum cnmzemuszemus hatta alırken sana da söylemiştim,yorumlara bakarak alıyorum diye ama beğenemedim ben bunu yafisfisfis

hayır canım bende kullanmadım,denemedim hiç de fisfisfis ama şeker kokusu diye biliyorum ve seviyorum şeker kokularını,çok övmüşlerdi bi forumda,güzel diye tahmin ediyorum ama tam da blmiyorum tabi:1rolleyes:

valla cnm ben parfümü satmak isterim ama önce dene derimkaydirigubbakcemile5çünkü bende senin gibi yorumlara bakarak aldım ama beğenemedimfisfisfis

valla cnm ben parfümü satmak isterim ama önce dene derimkaydirigubbakcemile5çünkü bende senin gibi yorumlara bakarak aldım ama beğenemedimfisfisfis

sevil e yolum düşünce denemek istiyorum aslında çok,şeker kokularını genelde severim,onu da beğenirm gibi geliyor.haftaya falan denemeye çalışırım,yazarım yine canım Şeniz

sevil e yolum düşünce denemek istiyorum aslında çok,şeker kokularını genelde severim,onu da beğenirm gibi geliyor.haftaya falan denemeye çalışırım,yazarım yine canım Şeniz

ben biraz da lolita gibi bişey beklediğim için beğenemedim heraldefisfisfis sen denediğin zaman haber verirsin,o zamana kadar parfüm elimde olursa tekrar haberleşiriz cnmkaydirigubbakcemile5
parfüm içeriği de şöyleymiş;
Bu parfümün sadece bir iki damlası tüm dünyayı pembeleştirir... Dişilik için pembe, zarafet için pembe, tutku için pembe… Pembe coşku dolu duyguların rengi , yaramazca bir eğlence, masumca bir iştah. Pembe sevgisi ile ihtişamın tadını çıkarabilenler hayatlarına tutku ve yaratıcılık ile bağlanırlar. Artık pembe rengini, bu yönleriyle yaşamayı seçenler Pink Sugar'ı ; Aquolina’nın arzu ve doğallık vizyonunu yansıtan yeni parfümü olarak seçebilirler. Haydi, pamuk şekerden yapılmış bu bulutun içine atlayın , tamamen kendine özgü , genç ve lezzetli parfümünün tadını çıkarın. Başlangıç notalarında Bergamot , Sicilya yöresine özgü portakal , ahududu ve yeşil incir esansları, kalp notalarında vadi leylağı , çilek, kırmızı meyveler, pamuk şekeri, dip notalarında ise vanilya, karamel, misk, ayrıca ağaçsı ve pudralı esanslar mevcuttur.

parfumlerın omru 3 yıl... takas yapın ya da hediye edın..satın... yanı bozulmadan yapın bıseylersositososito

naomi campbell deluxe, lovely,antonıo banderas woman var.takas yapabiliriz.ü
çüde orjinal.....:eek:

evet.. şeytanın bacagını kırdık... nıhayet melix le takas ıslemını gerceklestırebıldık ramazanı serıf e nasipmis :))))) kardesım amerıkadan alien ve versace crıstal noır getırıo... bıde celvın cleın set.... kullanıp sıkılırsam onları takas edebılırım belkı....
suan elimde olan carolina herrera 212 var 50ml... yarısı kullanılmıs...

melix sarah jesıca parker ın lovely sımı bu sendekı... genelde begenılen bı koku o.. nesını begenmedın....sende alıp sonra sıkılıyosun galıba benım gibi :)

X