Kullanmadığımız Parfümleri takas yapalım

sophronie bu arada avon mu satıyorsun sipariş vermek istiyorum ben dekaydirigubbakcemile3

sophronie canım özelden yazamıyorum. ben avonun yeni kataloğunda 119.sayfada 2numaralı ultra nemlendirici vücut losyanundan 2 tane istiyorum. alabileceğim bi yer de yok. senin alabilidğin bi yer varsa parfüm konusunda anlaşırsak onlarla yollaman mümkün olur mu. avon alcam ama alcak kimse yok:bbo: bu şekilde olursa istersen parasını yollarım ürünlerin sana istersen elimdeki diğer iki parfümü de yollarım canım. cevap bekliyorum o zaman senden.yerimseniben

kızlar avon summerwhite isteyen olursa var ve hiç kullanılmadı yerimseniben
hoş bir koku, kokuyu alanlar yaz kokusu diyor, sonbaharda da kullanılır canım :)
kalıcı da sayılır, elimde fazladan var yoksa takas yapmayı düşünmezdim
isteyen olursa özele yazsın lütfen

kızlar kalan parfümlerim,yetişen alıyorhihoyyyt

Pink Sugar edt(80 ml)
Britney spears fantasy edp(100 ml)
Escada Magnetism edp(50 ml)
Chanel Chance edp (90 ml)

maşallah maşallah alkisalkisalkis

bunlar da benimkiler kızlarhihoyyyt
[

Pink sugar 80 ml kaldı
jill sander style 35-40 ml

deydey jil sander i takas yaptın mı acaba yapmadıysan ben istiyorum. bende divine sensual var 30ml kadar. 15 ml kadar lolita jempicke bir de 15 ml kadar hot couture var. valla takas yapmadıysan ve kabul edrsen çok sevinicemŞeniz

canım takas yapmadım da,uzun zaman talibi çıkmadı bi arkadaşım da çok beğendi ona verdim:kedi:
keşke daha erken söyleseydin 2 gün oldu daha...

kızlar hadi yok mu divine sensual isteyen lolita lempike ve hot couture varrrrrr.zemuszemus

bende de escada - escada var. 3-4 fıs sıkılmıştır maksimum. 50lik mi 100lük mü tam hatırlamıyorum eve gidince bakarım kaydirigubbakcemile3

kızlaar orjinal parfümle kozmetik takası diyoruuum.. yada avon surrender 50 ml ile orjinal edp takası ypn warmıııııııııııı

Göz alıcı çiçeklerle bezenmiş kehribar ve miskin, egzotik bergamut ve mandalinayla karışımı.. surrender bayan weya erkek parfümü 50 ml

kızlar elinde body shop OCEANUS veya AQUA LILY ya da VANILLA olupta takas dusunen var mı ?

bende body shop neroli jasmın var 50ml.. hıc kullanılmamıs... yenı urunu body shop.. parfumun ıcınde simlerıde var... ısıl ısıl oluyor sıktıgınız zaman.. 2 tane almıstım .. bırı takasta:içelim:

Pink Sugar edt(80 ml)
Britney spears fantasy edp(100 ml)
Escada Magnetism edp(50 ml)
Chanel Chance edp (90 ml)

takasda kızlarsengözlerimebaksanab

X