Size de aynısı oluyor mu ?

C

cerenimo15

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cerenimo15
bazen sevgilime karşı sanki hiçbir şey hissetmiuormuşum gibi oluyor.ayrılalım dese mutlu olacakmışım gibi geliyor.her zaman değil de dönem dönem yaşıyorum bunları.herşeyi çok sorguladığımdan mı böyle oluyor acaba:gitme:

• Konu Sahibi cerenimo15
bazen dönem dönem çoğu insan yaşar bunları.. hala bende tam bi adını koyamadım bunun ama ben genelde kavgalarımızdan sonra böyle oluyorum.. geçio geçio sevgi herşeyin üstesinden gelir..

• Konu Sahibi cerenimo15
bazen sevgilime karşı sanki hiçbir şey hissetmiuormuşum gibi oluyor.ayrılalım dese mutlu olacakmışım gibi geliyor.her zaman değil de dönem dönem yaşıyorum bunları.herşeyi çok sorguladığımdan mı böyle oluyor acaba:gitme:

uzun süreli ilişkide olabiliyor,bir ayrılalım dese gerçekten ,bide o zaman gör duygularını! bazen insana ayrılsak bile etkilenmem gibi geliyor ama öyle olmuyor işte...çünkü öyle bir durum olmadığını bildiğin için rahat rahat böyle düşünüyorsun

• Konu Sahibi cerenimo15
canım bence deneme ben de geçen sene soğudum sandım ayrıldık koca gece sabaha kadar ağladımm sonra barıştık her şey çoooook güzel

• Konu Sahibi cerenimo15
uzun süreli ilişkide olabiliyor,bir ayrılalım dese gerçekten ,bide o zaman gör duygularını! bazen insana ayrılsak bile etkilenmem gibi geliyor ama öyle olmuyor işte...çünkü öyle bir durum olmadığını bildiğin için rahat rahat böyle düşünüyorsun

o da öyle diyor. ne kadar kolay söyleyebiliyorsun ayrılalım diye.ben söyleyemem diyor.o daha çok seviyor galiba:eek: ben de seviyorm ama emin değilim hala sanırımkaydirigubbakcemile

• Konu Sahibi cerenimo15
Oluyor böyle şeyler canım bir an öyle oluyorsun bir anda geliyor içine sokasın geliyor sevgiden çok fazla sorgulama derim ben normal birşey çünkü..

• Konu Sahibi cerenimo15
kavga anında sinirle bazen öyle düşünebiliyo insan. ama sonra gerçekten ayrıldığını ve onsuz olduğunu hayal ettiğinde hayır asla istemiyorum o olmadan dünya anlamsız diyo hemen.

• Konu Sahibi cerenimo15
çok normal canım... ben de düşünürdüm ayrılsak çok üzülmem ; hayatım elimden alınmış gibi hissetmem heralde diye...
ama inan öyle olmadı... bir an herşeyimi yitirdim ... şimdi yitirdiklerimi tekrar bulmaya çalışıyorum...
en başta da sevincimi; sevgimi ...

eğer çok ciddi problemler yoksa ayrılık lafı geçmesin ; oturup seni rahatsız eden noktaları konuşun... çözüm yoksa ve sonu yoksa o zaman noktayı koyarsın... ama her ayrılık can yakar...

çok normal canım... ben de düşünürdüm ayrılsak çok üzülmem ; hayatım elimden alınmış gibi hissetmem heralde diye...
ama inan öyle olmadı... bir an herşeyimi yitirdim ... şimdi yitirdiklerimi tekrar bulmaya çalışıyorum...
en başta da sevincimi; sevgimi ...

eğer çok ciddi problemler yoksa ayrılık lafı geçmesin ; oturup seni rahatsız eden noktaları konuşun... çözüm yoksa ve sonu yoksa o zaman noktayı koyarsın... ama her ayrılık can yakar...

haklısın canım galiba bir anlık geliyor böyle ama kaybedince insan anlıyor bazı şeylerin kıymetini.seninde hakkında hayırlısı olur inşallahopuyorumnanaktan

çoğu zman çoğu insan yaşar bunu canım.senin için bişey ifade etmio gibi olur.ama ayrıldığın an onu kaybettiğini anladığın an pişman olursunn.eğerki ayrılmayı istediğin neden buysa kesinlikle ayrılığı düşnme .sewdiğinle hayatın tadını çıkarmya bak

mutluluklar canım:1hug:

X