Lekeler, Çiller deneyin ve görün anında etki (lekelr-çiller-sivilce ve siyah nokta için)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
benim clidimde kuru bir cilt ve son bir yıldırleke olmaya başladı günşe lekesi gibi buna ne yaa birim fındık yağı cilt lekelerini geçiriyor dediler ama benim cildim kuru olduğu için pek fayda görmedim kabuklanmaya başaldı sonrada bıraktım önerisi olan arkadaşlar yazsın lütfen!!

benim clidimde kuru bir cilt ve son bir yıldırleke olmaya başladı günşe lekesi gibi buna ne yaa birim fındık yağı cilt lekelerini geçiriyor dediler ama benim cildim kuru olduğu için pek fayda görmedim kabuklanmaya başaldı sonrada bıraktım önerisi olan arkadaşlar yazsın lütfen!!

kızlar bnm cildmde aşırı olmasada yağlı ama bu karışımı yapınca gergin kadifemsi bi cildim oluyo dişmacunun cok az bişy katılıyo zaten içine bilmem ben memnun kaldım birde çillerim var onlarında rengini actı paylaşıyım dedim

canım bu maske ne işe yarıyo ildi güzelleştiriyomu.ben bi ara çıkan sivilcelerimin üstüne azıcık diş macunu sürüp uyuyodum sabah yıkayınca kuruduğunu farkediyodum.sana zahmet bu maskenin hangi cilt tipine ve ne aralıkta yapılık ne sonuçlar doğurduğunu yazarmısın??

kızlar kusura bakmayın bayağıdır girip cvğ yazmadım konuyu takip eden ve yeni faydalanmak isteyen arkdaşlara söyliyim
bu maskeyi hassas(kızarıklık , tahriş, pul pul dökülmeleri olanlar hariç) herkes yapabilir yalnız kuru cilt itpinbde olanlar bu maskeden sonra havuç kremi yada kullandığınız herhangi bir nemlendiriciden biraz sürerek kuruluğunu giderecek kadar kullanın yterli oluyo
maske sivilcelere çilleri yok etmeye yda soldurmaya ve yumuşak pürüssüz bir cilt yapmaya yarıyor bilginize bendeki etkileri bunlar ben çok sık olmasada ara sıra yine yapıyorum çillerim için şuan çil-sil diye birşey kullanıyorum maske olarakda hala bu maskeye devam

benim sivilce problemime tek çözüm Clindoxyl oldu. Cleosin-t de kullandım, imex de kullandım hiç işe yaramadılar hatta yeni sivilceler çıkardılar. İmex kremi fondoten gibi, yağlandırdı cildimi. Cleosin-t de cildimi yaktığıyla kaldı. Ve cidden iğrenç bir kokusu var.
Pazartesi cildiyeciye gidip tekrar yazdırıcam. 5 aydır kullanmıyorum ve ben ergenlik döneminde olduğum için (16mı doldurucam ağustosta) tekrar çıkıyor. Şuan yüzümde diş macunu var. Zaten cildim aşırı aşırı yağlı olduğu için çok zarar görmez diye umuyorum.

DİŞ MACUNU ZARALI!!!!! Sivilcelerinizi yok etmek için kullanıyorsanız özellikle çok çok zararlı kullanımdan bi kaç ay sonra siyah lekelere neden oluyor.

ben gül suyu kullanmam... çakmalar siyah nokta yapıyor:KK5:orjinal bulmak gerek,ben gül suyunu bıraktım siyah noktalarım azaldı özellikle burnumdakiler iyice geçti... Ispartadan falan getirtmek gerek,küçük şişe bile pahalı zaten... gül suyuna dikkat derim:KK34:

X