Lekeler, Çiller deneyin ve görün anında etki (lekelr-çiller-sivilce ve siyah nokta için)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
33
Kızalr bu karışım süper bişey anlatcam şimdi anında etkiyi görebliyosunuz şimdi bi kasenin içine bi yemek kaşığı kadar bebek pudrası krem haline glecek kadar gül suyu ve nohut büyüklüğünde diş macunu koyup iyice karıstırıyoruz.yüzüüzün her yerine sürüp 20 dk bekletip duruluyoruz aynaya bakın ellerinizlede hissedin süper oluyoo zemuszemus bunu hergun yapablirsek çok iyi ama üşenipte yapasımız gelmessede haftada en az 3 kere kesin yapalım isteyenler yanii

Son düzenleme:
bu yağlı ciltler için değil sanırım gülsuyunun yağlı ciltlere iyi gelmediğini duymuştum çünkü..
birde ne yapıyor yani yüze sadace yumuşaklıkmı etkisi nedir arkadaşım

Diş macununu yüzün heryerine sürmek hiç akıllıca bir çözüm değildir.
ıçerdiği flor ciltte tahrişe neden olur.
Hele bunu hergün yaparak kendi ellerinizle tedavilik durum yaratabilirsiniz.

benim arkadaşım da yüzündeki siyah noktalara diş macunu sürerdi. hatta kendi ağzıyla da bunun çok zararlı olduğunu da itiraf etti. diş macununa dikkat derim ben...

diş macunu zararlı,gülsuyu yağlı ciltlerde sivilce yapıyor..en iyisi pudrayı sürmek olucak..
limon lekelere iyi geliyor.asitli ama yağlı ciltte iyi sonuçlar elde ettim şuan yüzümde hatta

ben sivilce sorunu için zeytinyağlı sabun öneriyorum arkadaşlar. gerçekten harika bir şekilde sivilcem kalmadı.daha 1,5 ay öncesinde kırmızı kırmızı kocamanlardı . yüzümü yıkayınca havluyla silemiyordum o derecelerdi.ama eser kalmadı.Cildim yağlı ve gül suyu gerçekten de sivilceleri fazlalaştırıyor.

kızlar bnm cildmde aşırı olmasada yağlı ama bu karışımı yapınca gergin kadifemsi bi cildim oluyo dişmacunun cok az bişy katılıyo zaten içine bilmem ben memnun kaldım birde çillerim var onlarında rengini actı paylaşıyım dedim

Diş macununu yüzün heryerine sürmek hiç akıllıca bir çözüm değildir.
İçerdiği flor ciltte tahrişe neden olur.
Hele bunu hergün yaparak kendi ellerinizle tedavilik durum yaratabilirsiniz.

epaq diş macununun sivilceye çok iyi geldiğini duydum. sivilcenin üstüne sürüp 20 dk bekleyip yıkıyomuşsun geçiriyomuş. belki onun için olabilir. başka neye etkisi vae bilmiyorum.

kızlar bnm cildmde aşırı olmasada yağlı ama bu karışımı yapınca gergin kadifemsi bi cildim oluyo dişmacunun cok az bişy katılıyo zaten içine bilmem ben memnun kaldım birde çillerim var onlarında rengini actı paylaşıyım dedim

destinax ne zamandır kullanıyosun. ben de çillerimden kurtulmak istiyorum. malum yaz dönemi iyice çiktilar. tamamen yok olmasinin çarelerini ariyorum ben de.

destinax ne zamandır kullanıyosun. ben de çillerimden kurtulmak istiyorum. malum yaz dönemi iyice çiktilar. tamamen yok olmasinin çarelerini ariyorum ben de.

1 aydır flan yapıyorum ben hergün diyolar ama ben hafta en az 3 kere yapıyorum gayet iyi geldi bana bende tamamen kurtulmanın yolunu arıyorum ama bakalım bu etki etti bana yavaş yavaş da olsa çillerin rengi açılıyo önce dmekki öyle öyle gidecek bakalım inş.:Saruboceq:

Tek bir mesaj icin uye olanlar hic inandirici degil arkadasim....CADIARZU
inandırıcı olabilmesi için illa sizin kadar çok mesaja sahip olmasımı gerekiyor belki forumu rastgele ziyaret ederken kullanmış biri olarak mesaj yazmak ve forumun diğer bölümlerindende yararlanmak istedi ne var ki bunda :1closedeyes:

1 aydır flan yapıyorum ben hergün diyolar ama ben hafta en az 3 kere yapıyorum gayet iyi geldi bana bende tamamen kurtulmanın yolunu arıyorum ama bakalım bu etki etti bana yavaş yavaş da olsa çillerin rengi açılıyo önce dmekki öyle öyle gidecek bakalım inş.:Saruboceq:

Teşekkürler canim paylaşimin için. biz de deneyelim bakalim nolcak :KK70:

deneyin deneyin ben denedim sizde deneyin :))biber sürmüş gibi yanıyo yüzüm ama inat ettim silmiyorum bakalım ne olucak etti ilk kullanım yazmış arkadaş yazarım birazdan bu yanmaya dayanabilecek yapsın derim

yarin ramazan girtlak derdi yok oturup bunlarla uğraşcam :icecream:
vakit geçer hem hemde belki biraz güzelleşir ucubelikten kurtulurum:gitme:

benimde burnumun üzerinde sıyah noktalar sıkıyorum ama cok acıyo bende deneyecem canım saoll:içelim:

bende yıllar önce bi gazete abd de yapılan araştırmada sivilce ve lekeler için en çok diş macunu kullandıklarını okumuştum.bilemem biz türklerede iyi gelirmi :)

Merhabalar geçen seneye kadar benimde inanılmaz derecede sivilcelerim vardı hatta öyle büyüktüki yüzümü kaplıyacak gibi çıkardı. Bende eczaneden kükürtlü sabun,imex ve sebamed likit temizleyicisi aldım sivilceden eser yok şuanda cildim pırıl pırıl ama tabiki bunun için 5 ay uğraştım ve makyajda yapmadım ve bol bol su içtim sizede tavsiye ederim hepinize bol güzellikleropuyorumnanaktan

bende 2-3 yıl önce duymuştum dişmacunun iyi geldğni.ilk başlarda biraz kurutuyor gibi oluyordu ama sonradan hiç bi işe yaramadığını gördüm.alışkanlık oldu ve belki bi umut kurutur diye hala sürerim.
arkadaşın bbiri çok yandım demiş diş macunu baya yakıor e tabi limonda..

X