Mutfak Evyesi Hakkında Lütfen Yardım

Paradise

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
1.436
3
bayanlar biliyorsunuz çok çeşitli ve gözlü evye çeşitleri var ama ben çok cahilim ve bu bikaç bölümlü evyelerin nasıl ve ne için kullanıldığını bilmiyorum bugune kdr hiç kullanmadım şimdi evimi yaptırcam nasıl yaptırmamı önerirsiniz ve bu evyeler ne için kullanılıyor yazarmısınız?

evye01.jpg

48777-1.jpg

Evye.jpg

canım o küçük olan süzgeç gibi duran sebzelerini yıkamak soymak için tasarlanan birşey.
bilmene gerek yok zaten, o tamamen senin rahat etmen ve geniş alanda çalışabilmen için yapılmış.
özellikle birşey için değil yani. imkanın olduktan sonra onlardan yaptır tabi ki...

çok teşekkür ederim canım bende extra bi görevi var diye düşünüp duruyordum harikasın :KK66:

bazende yemek yaparken sebzelerin kabuklarını filan doğruyorsun küçük göze suyu kapatıp açtıkça lavaboda su birikip gölet olmuyor. eğer yaptıracaksan 1,5 gözlü evyeleri tavsiye ederim. ilk resim güzel ama kare kare olduğu için daha sonrasında kullanımında zorluk çekebilirsin. ikinci model köşe ve asla tavsiye etmem 2 kişi iş yapamaz. üçüncü daha iyi.
bizde geçen hafta sipariş verdik nerissa 1,5 gözlü olacak. mikro keten dokulu yaptırmanı öneririm.

bazende yemek yaparken sebzelerin kabuklarını filan doğruyorsun küçük göze suyu kapatıp açtıkça lavaboda su birikip gölet olmuyor. eğer yaptıracaksan 1,5 gözlü evyeleri tavsiye ederim. ilk resim güzel ama kare kare olduğu için daha sonrasında kullanımında zorluk çekebilirsin. ikinci model köşe ve asla tavsiye etmem 2 kişi iş yapamaz. üçüncü daha iyi.
bizde geçen hafta sipariş verdik nerissa 1,5 gözlü olacak. mikro keten dokulu yaptırmanı öneririm.

Canım bu evyelerin kullanımı nasılmış mesela çok ses çıkartırmı?su lekesi iz bırakırmı?mikro keten doku en kalitelisimiymiş?

Canım bu evyelerin kullanımı nasılmış mesela çok ses çıkartırmı?su lekesi iz bırakırmı?mikro keten doku en kalitelisimiymiş?
arkadaşım kullanıyordu markası neydi bilmiyorum ama mikro keten dokulu olandan. gayet güzeldi. su lekesi bu dekorlu olanlarda pek kalmıyormuş
ses çıkarmaz zannediyorum. bakalım ben de kullanınca görücem. biz teka yaptırıyoruz.

arkadaşım kullanıyordu markası neydi bilmiyorum ama mikro keten dokulu olandan. gayet güzeldi. su lekesi bu dekorlu olanlarda pek kalmıyormuş
ses çıkarmaz zannediyorum. bakalım ben de kullanınca görücem. biz teka yaptırıyoruz.

Sağol canım.sizde yeni mutfak yaptırıyorsunuz sanırım.Neye karar verdin renkler felan nasıl olacak?

Sağol canım.sizde yeni mutfak yaptırıyorsunuz sanırım.Neye karar verdin renkler felan nasıl olacak?

istikbal reginanın diana modeline
kapaklar beyaz cam kapak yok.
tezgah siyah granit
tezgah alnı siyah beyaz damla modeli cam seramik
ankastreler teka (evye 1,5gözlü, armatür spiral duş başlıklı, ocak cam seramik 5li, fırın + davlumbaz)

istikbal reginanın diana modeline
kapaklar beyaz cam kapak yok.
tezgah siyah granit
tezgah alnı siyah beyaz damla modeli cam seramik
ankastreler teka (evye 1,5gözlü, armatür spiral duş başlıklı, ocak cam seramik 5li, fırın + davlumbaz)

Şimdi baktım canım o modele gayet şık eminim çok güzel olacak diğer ayrıntılarıyla birlikte bitince resimlerini bekliyorum.kolay gelsin sevgiler

Ben geçen yıl yeniledim mutfağımı. Son resimdeki evyeden yaptırdım ve çok memnunum. Benimki de keten dokulu. Su lekesi kalmadığını söylemişlerdi;ama kalıyor. Bir de silgranit diye bir malzemeden evyeler vardı. Fakat biz aldıktan sonra gördük. Onda su lekesi, kireç lekesi falan hiç bir şey kalmıyor. Bir bakmanı tavsiye ederim.

bende 1 ay once yenı evıme tasındım ve tekanın mıkroketen dokulu son fotodakıne benxeyen modelınden aldım cok sık duruyor kullanımı eger tezgahın buyukse cok ıyı tabı benım evyemın genıslıgı 1 metreden fazla dıye hatırlıyorum tezgahım 5 metre tabı alan sorunu yasamıyorum buyuk onuca ıyı oluyor ses cıkmıyor ama su lekesı kalıyor bızım bulundugumuz yerın suları acayıp kıreclı 1 kere caydanlıkta su kaynat kırec tabakası olusuyor o derce yanı ben hergun cif ın metal yuzeyler ıcın olan spreyınden kullanıyorum sureklı kuru tutman lazım anlıyacagın bakım ıstıyor canım bu işler cok zor kolay gelsın.....

kızlar ben seçtim ve şu tırtıklı gibi olanlar var ya keten desenli deniyor onlardan aldım onların temizliği nasıl kullananlar neyle temizliyorsunuz?

X