Lazer Epilasyon Komple Lazer Epilasyon Yaptıranlar

bugün genital gölgemide yaptırdım :) çok çok kötü acıdı emla sürmeden gittim ilk seans oldugu için acır dedi siyah kıllar hala duruyor :KK43: inş. dökülür

hacettepede sonucları kanıtlanmıs ND YAQ lazer var kızlar..kafasınızın karısmasına gerek yok sadece arastırmanızı cok ıyı yapın..yakında bır cok yer kapanacak zaten hepımız rahat edıcez su tıcarı furya bıtecek gercek hızmet sunan saglıklı yerler ortaya cıkacak..myraestetık web den hacettepe sonuclarını gorebılırsınız bu arada..

bugün genital gölgemide yaptırdım :) çok çok kötü acıdı emla sürmeden gittim ilk seans oldugu için acır dedi siyah kıllar hala duruyor :KK43: inş. dökülür

ilk seans tabii çok acır ben 2 de rahat ettim keşke emla sürseydin..o siyah noktalar 10 gün içinde dökülüyor..10 gün sonrada kese yaparsın bişey kalmaz

Epilasyon için kullanılan lazerler Alexandrite, Diod ve Nd Yag olup en çok kullanılan ve en çok tercih edilenlerdir. Bu 3 dalga boyununda etkinliği türkiye dahil bu işle uğraşan dünya ülkelerince kanıtlanmış olup herbiri farklı cilt kıl tiplerine göre değişiklik gösteren sonuçlar verir. Literatür taramaları tüm cihazlar için mevcuttur. Yani doğru doz, doğru uygulayıcı sonuç almamak neredeyse imkansızdır.

yarın bikini ve koltuk altı için lazere başlayacağım.genital düşünüyorum ama kararsızım.sorum şu: gitmeden önce kılları tamamen jilet mi yapmak gerekiyor .

memnun kalmışsınız ben de yaptırmak istiyorum tüm vücut lazer bana isim lazım içim rahat gideyim ...cevap verirseniz çok sevinirim.:eek:

lasere gitmeden tüyleri kısaltın .hatta 2 gün öncesinden jilet vurun .uzun olursa çok acıyor.ben ilk seansa 24 ünde gittim acı olmadı ama kontrolde kalan 3-5 tane yi alırken canım yandı uzamıştı biraz.1 ay oldu henüz kıl yok:lepi:hihoyyyt.normalde ağdada 2. hafta da çıkmaya başlardı.bu arada ben tüm vücut yaptırdım.

ilkazra -> sen tüm vucudunumu lazerle yaptin??, ee nasil oldu peki kil filan yokmu simdi? nerde yaptirdin, ve makinanin adi neydi hatirliyormusun? kac seans da bitti?? :) :)

merhaba
yüz+ koltukaltı yaptırdım .
şimdi komple istiyorum

geçen fiyat aldım
kampanya da 1,5 milyarmış
şubatta başlayacağım
yaza kalmadan bitsin

kardeşim yaptırdı çok rahatladı

Kızlar bende bacak + koltuk altı + genital 2.500 tl ye bitene kadar anlaştık. Çokkkk acı çektim emlada sürmeden gitmiştim.

mrb güzelliğine düşkün bayanlar :KK1: ben tüm vücuduma yaptırıyorum lazeri.gayette memnunum öyle çokta korkulucak bişi değil.eğer işini iyi yapan insanlarla karşılaşırsanız problem olmaz.seçiminizi iyi yapın uzmanlarla çalışın. 1200tl verdim nakit hepsinede.vücutta aklınıza gelen her bölgemi yaptırıorum hem ağrı yok hemde çok rahat ediyorsunuz.o verdiğiniz para epilasyona harcadığınız parayı amorti ediyor kendi kendine hanımlar.daha 19 yaşındayım ve evlendiğimde de çok rahat edicem ve bunun gibi bir çok avantajı var...ankarada yaptırıyorm ben bu arada.merkezde uzman doktorlarla çalışıyorlar izmir-istanbul illerindede şubeleri olan bir merkez bir çok estetik güzellik işlemleride yapılıyor sadece lazer deil bayanlar.güvenilir yani.başka yerede arkadaşım gidiyor oda memnun ama o daha pahalı buna göre çok deil ama 200tl fazla..paket program benim ki.
ayrıca lazer epilasyon kıl kökünde ki kılcal damarları yakıyor o nedenle tekrar incede olsa kılın çıkma şansı yok besleyen damar yok çünkü.herkese kaliteli bir yerde yaptırma tavsiyesinde bulunuyorum isteyenler için :KK23: herkese pürüzsüz günler umarım yardımcı olabildim :KK55:

Ben de tüm vücut için gidiyorum,ilk seansım 2 hafta önceydi.Kıllarım 1 hafta sonra dökülmeye başladı,hala da dökülüyor. Genital,bacak ve koltuk altında Alexandrite kullandılar;kollar ve yüz içinde başka bir lazer aleti kullandılar ama ismini şimdi hatırlamıyorum :KK50: Genitali lazer yaptırırken birkaç defa bağırdım ama sonuçta çok uzun sürmedi :KK25: Dayanılmayacak gibi değil,kılları jiletlediğinizde daha az canınız yanıyor.Zaten jiletlenmeyen kıllar sonrasında dökülmüyor. Ama soğuğa dayanamıyorum yaa :KK59: Üşüyünce kendimi çok kasıyorum,Alexandrite'ın bulunduğu oda buzzzzzzz gibi :2: :2: :2:

Kızlar genıtalı bende yaptırıyorum ve acımıyo dersem yalan soylemıs olurum valla bayılcam sandım bıara.acı esıgım baya dusuk sanırım.ayrıca lazerden sonra 1-2gun baya bı kasıntı oluyo bepanten kullanmakta yarar var. Ha bu kadar acıya deyıyomu deydı valla herkeze tavsıye edrım.

mrb güzelliğine düşkün bayanlar :KK1: ben tüm vücuduma yaptırıyorum lazeri.gayette memnunum öyle çokta korkulucak bişi değil.eğer işini iyi yapan insanlarla karşılaşırsanız problem olmaz.seçiminizi iyi yapın uzmanlarla çalışın. 1200tl verdim nakit hepsinede.vücutta aklınıza gelen her bölgemi yaptırıorum hem ağrı yok hemde çok rahat ediyorsunuz.o verdiğiniz para epilasyona harcadığınız parayı amorti ediyor kendi kendine hanımlar.daha 19 yaşındayım ve evlendiğimde de çok rahat edicem ve bunun gibi bir çok avantajı var...ankarada yaptırıyorm ben bu arada.merkezde uzman doktorlarla çalışıyorlar izmir-istanbul illerindede şubeleri olan bir merkez bir çok estetik güzellik işlemleride yapılıyor sadece lazer deil bayanlar.güvenilir yani.başka yerede arkadaşım gidiyor oda memnun ama o daha pahalı buna göre çok deil ama 200tl fazla..paket program benim ki.
ayrıca lazer epilasyon kıl kökünde ki kılcal damarları yakıyor o nedenle tekrar incede olsa kılın çıkma şansı yok besleyen damar yok çünkü.herkese kaliteli bir yerde yaptırma tavsiyesinde bulunuyorum isteyenler için :KK23: herkese pürüzsüz günler umarım yardımcı olabildim :KK55:

canım bende ankaradayım. gittigin yerin ismini özelden bana mesaj atabilir misin? bu tatilde şu kıllarımdan kurtulmak istiyorum artık :KK43: acele edip yanlış bir karar vermektende korkuyorum. tüm vücut derken; sırt, bel göbek, gerdan, boyun falan... bunlar dahil mi? bende komple düşünüyorumda. hasvak tıp merkezini duydun mu hiç.şimdilik aklımda orası var. tüm vücut yüz hariç sanırım bir seans 500tl. çok mu sence?:KK59:

Ben de tüm vücut için gidiyorum,ilk seansım 2 hafta önceydi.Kıllarım 1 hafta sonra dökülmeye başladı,hala da dökülüyor. Genital,bacak ve koltuk altında Alexandrite kullandılar;kollar ve yüz içinde başka bir lazer aleti kullandılar ama ismini şimdi hatırlamıyorum :KK50: Genitali lazer yaptırırken birkaç defa bağırdım ama sonuçta çok uzun sürmedi :KK25: Dayanılmayacak gibi değil,kılları jiletlediğinizde daha az canınız yanıyor.Zaten jiletlenmeyen kıllar sonrasında dökülmüyor. Ama soğuğa dayanamıyorum yaa :KK59: Üşüyünce kendimi çok kasıyorum,Alexandrite'ın bulunduğu oda buzzzzzzz gibi :2: :2: :2:

tatlım sen hangi şehirde gidiyorsun lazere? eğer ankara ise. sende bana özelden gittiğin yer hakkında bilgi verebilirmisin? tüm vücut derken aynı soruyu sana da sorayım.. sırt bel gerdan falan dahil mi? gerdanımda göğüsümde ki kıllar çok ince. çok rahatsız etmiyor ama yinede olsunlar istemiyorum.:KK50: lazerin ince tüleri tetikleyip sertleştirdiğini duydum.cesaret edemiyorum yüzüm için falan.:KK25:

fyo gittiğin yerin adını banada özelden yazarmısın canım bende ankarada güvenilir ve uygun fiyatlı bir yer arıyorum

tatlım sen hangi şehirde gidiyorsun lazere? eğer ankara ise. sende bana özelden gittiğin yer hakkında bilgi verebilirmisin? tüm vücut derken aynı soruyu sana da sorayım.. sırt bel gerdan falan dahil mi? gerdanımda göğüsümde ki kıllar çok ince. çok rahatsız etmiyor ama yinede olsunlar istemiyorum.:KK50: lazerin ince tüleri tetikleyip sertleştirdiğini duydum.cesaret edemiyorum yüzüm için falan.:KK25:

Ben Mersin'de gidiyorum.Tüm vücuda her yer dahil,ama sen söylemeden yapmazlar.Mesela ben lazer esnasında yapılmasını istediğim yerleri söylüyorum,onlar da kıl yapısına göre yapıyorlar.Ben göbek ve bele de yaptırıyorum.Alexandrite ince tüyler için uygun değil,kalın ve siyah tüylerde sonuç alırsın.Ama ince tüyler için olan alet hakkında henüz bir şey söyleyemem.Tüm vücut için paket programlar var,ben yüz ve tüm vücut için 2.500 ödedim.Umarım yardımcı olmuşumdur,bir an önce şu kıl belasından kurtuluruz işallah :96:

X