Lazer Epilasyon Komple Lazer Epilasyon Yaptıranlar

obursirin

Guru
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2009
698
1.616
37
Merhabalar arkadaşlar.. Baya bi araştırmadan sonra, bugün ilk seansımı tamamladım.. Aman tanrım neydi o acı :1shok: Ama lazer yaptırmamdaki amaç aslında bacaklarımdaki inanılmaz derecede rahatsız eden batıklardı.. Batıkları alırken çok acırmış zaten ve gerçekten de hakkını verdi, mahvoldum :sinifsinif: Hala kırmızıyım, bepantenimi sürdüm bakalım :sm_confused: Ancak bilmediğimden ötürü, özel bölgemi jiletlemeden gitmişim, diğer tarafları makineyle kısalttılar ama özel bölgeyi yapmadılar.. Yarın jilet yapıp pazartesi gidicem ona da.. Emla almamı söylediler, orda sürecekmişim nedense.. evde sürüp giderim diye düşündüm, tam uyuşur en azından diye olmaz dediler.. Ancak sorunum, aşırı derecede korkmam ve utanmam :eek: Bakalım neler olacak.. Yaptıran arkadaşlar, çok acıyor mu? Kaç dakika sürüyor? Ve de genital için üst bölgeyi mi alıyorlar sadece.. Yani alt taraflarla nası başa çıkacağımı bilmiyorum eğer sadece üstü alırlarsa.. :sm_confused:

ahh canim bende bugun 5. seansima gitdim ve acidan olecegim sandim kafamçokkarıştıbu sefer dahabi fazla acidi nedense ordaki yapan kiz makineye yeni bakim yapildi ondan olabilir dedi sonrada benim aklima geldi gitmeden once sicak suyla banyo yapmistim iyi birde kese:)) ondan bu kadar cok acirmi bilemiyorum ,
sorna gelince ben genital yaptirmiyorum ama bikini yaptirdim bikini kenarina dayanamiyorum genetal hayatda yaptiramam kafamçokkarıştı

off deme ya.. 3. seanstan sonra bu acıları çekmiceksin dedi bana bugün oysa ki :sinifsinif: eyvah eyvah.. sen bikini bölgesi dışında nerene yaptırdın canım? Bikini bölgesi felakat acıdı benim de.. Ben tüm bacak, koltuk altı, bikini bölgesi, göbek, bıyık ve kolları aldırdım.. azalma durumun nasıl ? Hayatımda hiç aldırmamıştım kollarımı ama kadın alalım dedi, annem de sağolsun "kıllı kız olmaaaz" diye başımda bas bas bağırınca, mecburen kabullendim :)

genitale emla sürünce acı olmuyor içine kadar alıyorlar yani dudak içini bile alıyorlar ..hiç korkmayın benim ilk 3-4 atışta acıdı ama sonra hiç bişey hissetmedim..bende acır diye çok korkardım keşke diyorum geçen sene bacak ile başlasaydım şimdiye çoktan azalmış olurdu..valla büyük rahatlık..hiç utanmayında ordakilerin işi bu ilk defa bizim genitalimiz görmüyorlar yaa..benimde bacaklarımda batık vardı ellerimle bacağıma dokununca hep pütürpütürdü şöle kaymak gibi değildi..şimdi 5 seans bittti 6 başlıcam iki bacakta toplasan anca 6-7 tane kalmıştır..batıklar lazer yiyince çok acıyor ama halletti hepsini...kesinlikle lazer yaptırın opuyorumnanaktan

genitale emla sürünce acı olmuyor içine kadar alıyorlar yani dudak içini bile alıyorlar ..hiç korkmayın benim ilk 3-4 atışta acıdı ama sonra hiç bişey hissetmedim..bende acır diye çok korkardım keşke diyorum geçen sene bacak ile başlasaydım şimdiye çoktan azalmış olurdu..valla büyük rahatlık..hiç utanmayında ordakilerin işi bu ilk defa bizim genitalimiz görmüyorlar yaa..benimde bacaklarımda batık vardı ellerimle bacağıma dokununca hep pütürpütürdü şöle kaymak gibi değildi..şimdi 5 seans bittti 6 başlıcam iki bacakta toplasan anca 6-7 tane kalmıştır..batıklar lazer yiyince çok acıyor ama halletti hepsini...kesinlikle lazer yaptırın opuyorumnanaktan
Peki hangi cihaz kullanılıyor lazerde? Bilgi verebilir misin?

alexsandıra kullanıldı benimkinde..sen merak ettiklerini sor ben yanıtlarım..bilgi derken bayağı uzun sürebilir vereliniortak
Modelini falan biliyor musun peki Alexandrite'in? Görüştüğüm bir merkez Apogee 5500 kullanıyor da, 5 seansta biter dedi. Bir de seans sırasında kıllar dökülüyormuş yani 10-20 gün beklemeden. Onu merak ettim, ince tüyleri görür mü onu da bilmiyorum açıkçası, o yüzden sordum.

Modelini falan biliyor musun peki Alexandrite'in? Görüştüğüm bir merkez Apogee 5500 kullanıyor da, 5 seansta biter dedi. Bir de seans sırasında kıllar dökülüyormuş yani 10-20 gün beklemeden. Onu merak ettim, ince tüyleri görür mü onu da bilmiyorum açıkçası, o yüzden sordum.

alexsandıra ama onun hangi modeli bilmiyorum..ben gitmeden önce traşlıyorum..lazer uygulandıktan 10 gün sonra dökülüyor..ışık rengi kırmızı..ince ve sarı tüyleri bende yarın seansım var gittiğimde soracağım ama zannetmiyorum..çünkü ben ilk gittiğimde beyaz tenli ve siyah kıllı olunca çok iyi fayda eder demişlerdi..bende yarın gidince bu sarı tüyler ne olacak diye soracağım..sen hiç yaptırdın mı?

off deme ya.. 3. seanstan sonra bu acıları çekmiceksin dedi bana bugün oysa ki :sinifsinif: eyvah eyvah.. sen bikini bölgesi dışında nerene yaptırdın canım? Bikini bölgesi felakat acıdı benim de.. Ben tüm bacak, koltuk altı, bikini bölgesi, göbek, bıyık ve kolları aldırdım.. azalma durumun nasıl ? Hayatımda hiç aldırmamıştım kollarımı ama kadın alalım dedi, annem de sağolsun "kıllı kız olmaaaz" diye başımda bas bas bağırınca, mecburen kabullendim :)

Canim bende senin gibi hayatimda hic kolarima degmemistim ama sana oldugu gibi benide ikna etdi ordaki calisan kiz ve hadi bi cesaret yaptirayim dedim ama cok sukurki hic pisman olmadim hatda ilk seanda kilar nerdeyse hic cikmadi sonra sonra ince ince ciktibir kirmi simdi 5. seansimi yaptirdim , ben bacak , koltu alti , bikini birde kol yaptirdim canim bendede batik oldukca coktu batiklarada iyi geliyormus ama hepsi gitmedi :çok üzgünüm:

bana sorarsan canim sen genetal yaptirma bikini yaptir guzelce toparlasinlar, anladigim kadarla bekarsin ilerde esin nasil isterse oyle yaptirirsin !!, donusu olmayan bir olay icin acele etme derim yerimseniben

aman eşler içinmi yaşıyoruz ya bir taraf temiz diğer tarafın derdi yine devam edicek bana ters bilmiyorum yinede keyif sizin..
bende tüm vücut yaptırıyorum 3 senan yaptırdım 2 gün sonra 4. senansım var bacaklarda ince ince çıktı onun haricinde tüy çıkmadı özellikler genital ve bikini bölgesinde hiç yok 2 ay oldu..
şiddetle tavsiye ederim rahatlık varmış

kollarına yaptıran arkadaşlar tüm kolmu yarımmı yaptırıyorsunuz benim merkez yarıya kadar alıyor tüm ısrarlarım rağmen yukarıyı aldıramadım

aman eşler içinmi yaşıyoruz ya bir taraf temiz diğer tarafın derdi yine devam edicek bana ters bilmiyorum yinede keyif sizin..
bende tüm vücut yaptırıyorum 3 senan yaptırdım 2 gün sonra 4. senansım var bacaklarda ince ince çıktı onun haricinde tüy çıkmadı özellikler genital ve bikini bölgesinde hiç yok 2 ay oldu..
şiddetle tavsiye ederim rahatlık varmış

kollarına yaptıran arkadaşlar tüm kolmu yarımmı yaptırıyorsunuz benim merkez yarıya kadar alıyor tüm ısrarlarım rağmen yukarıyı aldıramadım

yarim canim, bende zaten ust kisimlarda hic birsey yok alt taraflardada biraz vardi ama iyikide yaptirmisim diyorum simdi isil isilzemuszemus

Malesef hiç gitmedim, başlıyacağım ama iki merkez arasında kaldım. Şu sarı tüylerle ilgili yanıt alırsan bizi de aydınlatır mısın burdan? Gerçi benim alt bacakta ince tüy var mı bilmiyorum hepsi diken gibi mübarek :1rolleyes:

alexsandıra ama onun hangi modeli bilmiyorum..ben gitmeden önce traşlıyorum..lazer uygulandıktan 10 gün sonra dökülüyor..ışık rengi kırmızı..ince ve sarı tüyleri bende yarın seansım var gittiğimde soracağım ama zannetmiyorum..çünkü ben ilk gittiğimde beyaz tenli ve siyah kıllı olunca çok iyi fayda eder demişlerdi..bende yarın gidince bu sarı tüyler ne olacak diye soracağım..sen hiç yaptırdın mı?
Malesef hiç gitmedim, başlıyacağım ama iki merkez arasında kaldım. Şu sarı tüylerle ilgili yanıt alırsan bizi de aydınlatır mısın burdan? Gerçi benim alt bacakta ince tüy var mı bilmiyorum hepsi diken gibi mübarek :1rolleyes:

evet sordum alexsandıra sarı tüyü görmezmiş..doktorla konuştum o da vücudun nefes alması için tüye ihtiyacı var aslında vücudun heryerinde tüy vardır dedi..yani tamamende alınmaması lazım mış..aslında mantıklı ama bilmiyorum..sarı tüyler benim koltuk altımda oldu onlarda uzamadı eğer uzamazlarsa kalsınlar zaten belli olmuyor..anca iyice yaklaşmak gerek..senin kıllar diken gibiyse iyi fayda eder işte..sert ve siyah olanlarad daha iyi fayda edermiş

bn ilk seansımı estetik merkezinde yaptrdım kolaltı için 75 tl aldı genital bölgeye 250 tl dedigi için yaptrmadım.2. seansımı da kuaför we güzellk solanu.fazla lüx degil o yüzden fiyatlar uygun kolaltı da 55 genital bölgede..kolatımı 2.seansı yaptrdım genitali de yaptrcam.SARI TÜYLER için ayrı bi baslık warmış arkadaslar onu belirtmek istedim size..gittiginz merkezde bi sorun bence.sarı tüyler için özelmiş onları görüyomuş

Benimde gittiğim bir merkez var kol altı için gidiyorum son derece memnunum tüm vücut düşünüyorum ama fiyatı diğer merkezlere göre zaten abartılı geliyordu tüm vücut için kampanyalı hali 2.750 açıkçası şu an bana fazla geliyor...

Yeni başlayan İstanbul içinde yaptıranlar paket porgramı tüm vücut fiyatları ve bir paketin kaç seans içerdiğini yazabilirlerse sevinirim...

elbereth sen izmirde nerelere sordun ? ya da başladın mı ? ben sadece medislim gitmiştim hala karar veremedim ne yapsam ne etsem diye,çok kararsızım bi an önce de başlamak istiyorum artık .

ARkadaşlar bende Bşladım komple vucuta yüzümede yaptırıorum ayrıca vede çok ii oldu rahatladım hemn :))

Arkadaşlar bu kadar para ödeyeceğinize şu tv de reklamı olan lazer makinesini alın, hatta şimdi kampanyası var. arkadaşım kullanıyor, gayet memnun. taramalı olanı almış. ben de istiyorum şu anda ekonomik olarak musait değilim. hem siz kullanırsınız hem yakınlarınıza da faydası olur. 700 liraya alrsınız. tek sıkıntı sarı tüyleri görmüyor.

Arkadaşım Bu tür şeyler uzmanlar tarafından yapılsa daha ii olur bi çok öyle lazer epilasyon aletleri var ama iz bırakma yakma gibi etkileride var o yüzden eğitimini alan lazer merkezlerinde yapılsa daha ii olur.

X