Ağda yaparken Bikini bölgesinde yırtılma - AciL

S

seda.e

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben dün gece ağda yaparken klitorise yakın bi bölgeyi , ağda kağıdını çekerken yırttım .. 2-3 cm'lik bi yırtık çok çok az kan aktı ve bu gün hiç bir şey yok yani hiç birşey sürmedim yapmadım kendi kendine kapanmış. Fazla da bakamıyorum açılmasın kapandıysa diye , sizce ne yapmalıyım daha önce böyle bir şey yaşayan birileri varsa , bi bilginiz varsa yardım edin lütfen ..:uhm:

ayyy cnm geçmiş olsnn ayy içim gitti fazla oynama bence mikrop kapmasın ama nolur nolmaz bi dr görün istersen

canım ben her ağdada derim ki şimdi kopup elimde kalıcak :S aman dikkat et o bölgeyi temzi tutmaya çalış mikrop kapmasın ve mesela evin içinde etek giy uzun içine çamaşır giyme ki havalansın o bölge çabuk kapansın

hemen bi doktora git ve muayene ol ki ne olmuş ne olmamış anla.ona göre krem ya da başka şey kullanabilirsin.2-3 cm den bahsediyosun.bu çok fazla

:uhm:Ben bu başlığı okur okumaz,:kedi: afedersiniz kukumda o acıyı hissettim vallahi..
Büyük geçmiş olsun..:1shok:

garip ama çok acımadı
aslında lazer epilasyon yaptırıyorum hangi akla hizmet ağda yaptıysam
sağolun arkadaşlar bugün kontrol ettim kapanmış hiç bişi belli olmuyo herlde sadece ince bi deri yırtıldı derin değil :S
ağrı acı falanda yok eğer yarına kadar bişi olmazsa doktoru biraz ertelicem
bi tanıdığıma olmuş kendi kendine geçmiş ,, bakalım ...

Büyük geçmiş olsunvereliniortak Bir dahaki sefere daha dikkatli olun hatta birdaha o bölgeyi ağdayla almayınkaydirigubbakcemile5

geçmiş olsun canım .ne olur ne olmas bi dr ye görün iltahap falan kapmasın:1no2:

teşekkür ederim öneriler için arkadaşlar bepanten sürdüm bakalım neler olucak ..
Tekrar ağda falan asla yapmam lazer gününe kadar sabretmeyi düşünüyorum =S .
benim bu siteye daha önceden de üyeliğim vardı çok uzun süre kullandım fakat bir süre giremedim bu yüzden şifreyi unutup yeni profil açmak zorunda kaldım erkek falan değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
benimde bir arkaşım ağda yaptırırken yırtıldığını söylemişti....
geçmiş olsun....

Son düzenleme:
çok sağolun arkadaşlar vakit ayırdığınız için birşey kalmadı geçti çok şükür ..

X