İlk tüp bebek denemesinde hamile kalanlar özellikle çoğul. Hangi merkezde yaptırdınız

melay83

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
42
0
arkadaşlar doğal yoldan hamile kalıp dış gebelik geçirdim 2 kez. şimdi tüp bebek yaptırmak istiyorum. ilk denemede başarılı olanlar acaba hangi merkezde yaptırdınız. doktor arıyorum. istanbul da yaşıyorum. önerilerinize tavsiyelerinize ihtiyacım var.

canım istanbuldakını bılmıyorum pek kötülüyolar orayı ama burda yanı konyada kı çok güzel eurofertılde yaptırdım ilk denemdi ve allah nasıp ederse ikizlere hamıleyım sorun eşimdeydı

ben medicana beylikdüzünde selman laçin ve aysun hanımla bu işi başardıkk..çok memnundum.

ben ilk denememi memorial de yaptım. üçüzdü. ikisini 4 . ayda kaybettim. tek kızım var.
ikinciyi ise acıbadem kadıköy de denedim. yine üçüz... hamileyim.

ilk denemede mucizelerim geldi. Acıbadem KAdıköy Doç.Dr. Cem Demirel. inşallah herşey gönlünce olur canım.

ilk denememde bebişlerim benimlee... bi kız bi oğlan... ıZmir Özel Ege tüp Bebek Merkezi.Dr Kağan Bozkurt. umarım allah gönlüne göre verir...

Penses'inde dediği gibi ıstanbul Eurofertil'i bilemicem ama ilk denemede Konya Eurofertil'de üçüz gebelik oldu canım.ınş. en doğru kararı verirsin.

istanbul alman hastanesi (emre bakırcıoğlu) + mustafa bahçeci ..... 3. denemede ikizlerimiz olacak inşallah..............

ılk denememde Medical Park ta Latif Küpelioğlu'nda tedavi oldum.Çok memnun kaldım kendisinden hala da onunla devam ediyorum.ıkizlerime gebeyim.:nazar:

ne güzel ya inşallah benimde olur. daha önce tekrarlayan düşüklerimde olduğu için pgt düşünüyorum. memorial iyi dediler ama hiç bilmiyoum. pgt varmı aranızda peki

ne güzel ya inşallah benimde olur. daha önce tekrarlayan düşüklerimde olduğu için pgt düşünüyorum. memorial iyi dediler ama hiç bilmiyoum. pgt varmı aranızda peki

Neden olmasın inş. olacak canım.Hepimizin bebekleri bir mucize.İçine yatan kendini rahat hissedebileceğin bir doktorla iyi bir merkezde devam et canım tedavine.

canım bende 4 kez doğal yoldan hamile kaldım hepside kimyasal gebelikti en son çare tüp bebek denedik bana da pgt önerdiler ben o kadar zor karar verdim ki benim 10 tane embriyom vardı hepsine yaptırmak şartı koymuşlardı embriyo başına 300 tl istediler bende yaptırmadım benim sorunum kanda pıhtılaşmaymış o yüzden gebeliklerim devam etmiyormuş tabii tedavi bitene kadar bunu söylemediler neysee bebeklerim benimle ya artık gerisi boş bence sende bütün testlerini yaptır ondan sonra başla tüp bebeğe belki gerek bile kalmaz yaptırmana memorial kalite yönünden gerçekten çok iyi tavsiye ederim

merhaba canım ılk denememde hamıle kaldım sukurler olsun
amerıkan hastanesınde yaptırdım daha belli degıl ama ıkız olma ıhtımalı yuksek 25 ınde kontrol var bakalım

cnm benimde normal yollarla 2 tane biokimyasal gebeliğm oldu ilk denememi ÖZEL UMUT TÜP BEBEK MERKEZıNDE Dr. ENVER KURT'a yaptırdım ilk denememde 3 embriyo konuldu dördüzlere hamile kaldım dr.umdan ve ekibinden çok çok memnunum tutmasaydı yine orda yaptırırdım herkeze tavsiye ederim acayip ilgililer cnm ben çok memnun kaldım.

Hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Umarım hepiniz sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız. Bende 3-4 ay içinde yaptırmak istiyorum. Umarım benimkide olumlu olur . ınşallah herkes yazar nerede yaptırdığını. Hepsini tek tek değerlendiricem. Şans işte kısmet işi. Allah isteyen herkese nasip etsin.

slm cnm benimde ilk denemem izmir özel ege tüp bebek merkezi drum erdal aktan 26haftalık ikizlerime hamıleyım rabbım hastanenı doktorunu denk getirsin inş...

X