Kedi aryorum :)

ronayelif

ronay :)
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
57
0
kzılar ben kedi almak istıom bana yardımcı olurmusunuz lütfen bu arada para wericek durmum pek yok

Son düzenleme:
Ben de yavru kedi var canım ama Edirnedesin galiba ben ıstanbuldayım..:KK43:((

canım benim neden arıyorsun çık dışarı bul bi kimsesiz yavru kap gel evine mutlu mesut yaşayın..

canım benim neden arıyorsun çık dışarı bul bi kimsesiz yavru kap gel evine mutlu mesut yaşayın..

evet canım onu demek içni girmiştim..şu anda sokakta birsürü yavru kedi görüyorum her yerde..yemin ediyorum nasıl açlar mamaları nasıl yutuyorlar..hemen de hasta oluyorlar yavrularım..onlar dahamı az sevgiye muhtaç..kendisine sevene ne maymunluklar ypıyorlar bir bilsen yerimseniben bence daha sevap.hem bir tanesini sokaktan kurtarmış olursun..:asigim:

evet canım onu demek içni girmiştim..şu anda sokakta birsürü yavru kedi görüyorum her yerde..yemin ediyorum nasıl açlar mamaları nasıl yutuyorlar..hemen de hasta oluyorlar yavrularım..onlar dahamı az sevgiye muhtaç..kendisine sevene ne maymunluklar ypıyorlar bir bilsen yerimseniben bence daha sevap.hem bir tanesini sokaktan kurtarmış olursun..:asigim:

ŞenizŞeniz

sanırım Türkiyede hiç singapur kedisi olan yok. :KK50:

neden özellikle singapur kedisi arıyorsun. bize tesadüfen gelen bir kedi var elimizde kendimiz bakamayacağımız için yuva arıyoruz.
ev kedisi tamamen uysal bi kedi ama sahipsiz kalmış istersen sana resim gönderebilirim.

X