Bebek Beslenmesi içim smart küp danone kahvaltılıklar

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

inaysa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
3.770
2
45
arkadaşlar bu içim smart küp vede danino kahvaltılıklar yoğurtmu peynirmi bilen varmı ben oğluma yoğurt yediremiyorum ama onlardan yiyor içindekilere baktık peynir içerikli yazıyordu anlamadım bilen varmı

canım peynir diye yazıyor ama benim oğlum puding niyetine akşam üzerleri yiyor 4 küp kadar:ecrin_bebek:

doktorumuz tavsiye etmedi,asitliyimis en iyisi normal yogurt,ama tabiki yemiyorsa danino erebilirsiniz,bebymix denediniz mi benimki sevrek yiyor.

peynir canım..ama olsun peynir yoğurt yemiyorsa ver benim cimcimede yemiyor arda bende veriyorum hiç yoktan iyidir....

tatlım ben çocuk gastro uzmanı ile görüştüm süt içmiyo demiştim yoğurt yemiyo fln
günde 2-3 tane danino yese yeter demişti..
yaşındaydı kızım
tabi ben kalsiyum ihtiyacı için sormuştum

haa bu arada evet peynir oluyo onlar yoğurt değil
babymix deneyebilirsin
bebek yoğrudu

deprem canım saolasın beybimiksde verdim yemiyor malesef süt ve süt ürünlerini sevmiyor

benim kız eskiden hergün yoğurt yerdi bu danonelerden yemezdi, son zamanlarda severek yemeye başladı . artık yoğurt yemiyor. ben de içim smart veriyorum, bazen yoğurtla yarı yarıya karıştırıyorum veriyorum.

X