Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Maxi Cosi Taxi City bebek arabası kullanan var mı?????

SIMIO

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
5
0
Kızlar maxi cosi'nin taxi city model arabasını ve oto koltuğunun siparişini vericez ama hala kararsızız bebe comfort loola daha mı iyiydi acaba diye.Maxi cosi kullanan veya bilen varsa yorumlarını yazabilir mi?
kafamçokkarıştı

merhaba bizim için henüz erken ama ben yine de araştırmaya şimdiden başladım maxi taxi ile loola arasında kararsız kalıyorum. lütfen aldığında ve kullandığında yorumlarını paylaşır mısın?

maxi cosi taxi'nin puset kısmı quinny değil mi,sırtı yatmayan bi model,3 tekerlekli.katlandıgında ufacık oluyor,uçakta kabine bile alabilirsiniz diyorlar,ama malesef arkası yatmadıgı için kullanışsız..maxi cosi'nin citi modeli ise aynı loola gibi..tüm özellikleri aynı..ikisi de ağır.yaklaşık 11 kg.e çocuk da 15 kg filan oldugu zaman 26 kg sürmek zorunda kalıcaksınız:KK43:

hayır canım senin dediğin quinny zapp modeli. maxi cosi taxi aynı zamanda maxi city olarak da geçiyor. loola'ya çok benziyor. katlandığında evet biraz büyük oluyor ama bence benzerlerinden yine de daha küçük ayrıca bana cazip gelen diğer bir tarafı da ana kucağını doğrudan monte edeblmemiz diğer bebek arabalarında arabanın üzerine ana kucağı oturtuluyor o da bana çok kaba geliyor açıkçası

X