Hamile olmak istemiyorum

canım bu kadar kolay olabileceğini sanmam ama idrar testinde artık çıkar hatta iki tane al için rahat etsin. evlendiğinizde bu telaşlı haline güleceksin. çünkü ben de filimlerdeki gibi pat diye olur zannederdim ama olmuyor işte. için rahat olsun belki de sitresten ilk adetin az oldu

bende birşey sormak istiyorum bu şekilde sürtünmeyle deilde mesela spermleri sildiğimiz selpakla vajina bölgesinide sildiğimizde gebelik riski varmıdır?yani spermler canlı kalıyormu ?aydınlatırsanız sevnirim.birde ilişkiden kaç gün sonra kan testi kesin sonuç verir?

bende birşey sormak istiyorum bu şekilde sürtünmeyle deilde mesela spermleri sildiğimiz selpakla vajina bölgesinide sildiğimizde gebelik riski varmıdır?yani spermler canlı kalıyormu ?aydınlatırsanız sevnirim.birde ilişkiden kaç gün sonra kan testi kesin sonuç verir?

çok zor bi htimal ama yinede olabilir yumurtlama zamanın ise risk yüksek.iki adetin tam ortası ise ilişkiye girdiğin zaman...kan testi adetine yakın zamanda sonuç verebilir

üstüne 2 defa adet gördüm.ilişkiden sonra idrarda pozitif çıkmıştı.bende kesin sonuç için kan testi yaptırdım onda negatif çıktı.yani ilişkiden 45 gün sonra kan testim negatif .doğru sonuçmudur acaba?

üstüne 2 defa adet gördüm.ilişkiden sonra idrarda pozitif çıkmıştı.bende kesin sonuç için kan testi yaptırdım onda negatif çıktı.yani ilişkiden 45 gün sonra kan testim negatif .doğru sonuçmudur acaba?

kan testleri kesin sonuç verir diyorlar canım biraz daha bekleyip kan testini tekrarla istersen ama bence hamile değilsin..CADIARZU

idrarda pozitif çıktıktan 9 gün sonra tekrar kan testi yaptırdm negatifti.sonra emin olamadım diye 4 gün sonra tekrar yaptırdım kan testini yine negatif çıktı.bütün param kan testlerine gitti heralde doğru sonuç vermişlerdir diye düşünüyorum.karından bakılan ultrasonda ne zamn belli olur şimdi baktırsam gözükürmü acaba varsa?

idrarda pozitif çıktıktan 9 gün sonra tekrar kan testi yaptırdm negatifti.sonra emin olamadım diye 4 gün sonra tekrar yaptırdım kan testini yine negatif çıktı.bütün param kan testlerine gitti heralde doğru sonuç vermişlerdir diye düşünüyorum.karından bakılan ultrasonda ne zamn belli olur şimdi baktırsam gözükürmü acaba varsa?

inşallah çıkar testin pozitiftir yanlış test vermişlerdir sana ultrasonda da şölle 9 aylık bi çocuk. bu ne ya şaka mısınız siz? hamile olmak için elinden geleni yapan bir sürü insan var burda. yok efendim aynı peçete ile silmiş, sürtünme olmuş vs vs . ya çocuk musunuz , cahil misiniz anlamadım. korunmak siye bir şeyden haberiniz yok mu sizin????? değer yaargılarınızı tartışmıyorum bile. gelip burda insanları rahatsız etmeyin. kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso

insanları rahatsız ettiğimiz yok herkes sizin gibi evli olmak zorunda deil.bilmediğimizi sorup öğreniyoruz bu sizi ilgilendirmez

kan testı kesın sonuc verır..
tekrar tekrar tekrarlamanıza gerek yok.
gec dollenme donemını coktan gecmıssınız sız
o arada baska ılıskı olmadıysa kan testıne guvenın bence.

korkma bise olmas
biz 4 senedir ugrasiyos hic bise olmuyo:hulya:
bi surtunmeyle olsa ohooo:eek:lmaz:

Sperm olmadan hamile kalazsin merak etme...birde sürtünme yoluyla diyorsun yani iliskiye girmediniz, birsey olmaz bence

merhba. ben 1 hafta önce ilk defa erkek arkadasimla iliskiye qirdim ama pişman değilim. ve ay başındaydım. adetken hamile kalınmazmış bunu öğrendim, öğrenmeden önce sevqilim icime bi kere bosaldı sadece bi kereliğine, korunmuyoruz. ben korunmam diyo, ben hap kullanayım diyorum. hemen hamile kalınmaz diyo. aynı qünün yarınında qene iliskiye qirdik bu sefer qöbeğime bosaldı. o bosalıyo bende bosalıyorum ama qöbeğe bosalması bence farketmiyor, spermleri bulasır diye düşünüyorum ve hamile kalmaktan korkuyorum. lütfen biraz bilgi verirmisiniz ?

Arkadasım belki suan değilsin ama böyle korunmadan devam edersen günün birinde mutlaka hamile kalırsın. Hamile kalma kişiden kişiye değişir kimi hemen hamile kalamaz ama kimisi bir kerede hamile kalır sen nasılsın bilmiyorsun ki bence kesinlikle korunmadan cinsellik yasama sana bir ablan olarak tavsiye ediyorum sonra cok üzülürsün.

merhba. ben 1 hafta önce ilk defa erkek arkadasimla iliskiye qirdim ama pişman değilim. ve ay başındaydım. adetken hamile kalınmazmış bunu öğrendim, öğrenmeden önce sevqilim icime bi kere bosaldı sadece bi kereliğine, korunmuyoruz. ben korunmam diyo, ben hap kullanayım diyorum. hemen hamile kalınmaz diyo. aynı qünün yarınında qene iliskiye qirdik bu sefer qöbeğime bosaldı. o bosalıyo bende bosalıyorum ama qöbeğe bosalması bence farketmiyor, spermleri bulasır diye düşünüyorum ve hamile kalmaktan korkuyorum. lütfen biraz bilgi verirmisiniz ?

mutlaka korunun mutlaka ! ben korunmam ne demek ya hemen hamile kalınmazmış, cinsellik paylaşılan birşeydir, keyfini paylaş ama sorumluluğunu paylaşma iyi artık, adetken hamile kalınmaz diye kesin birşey de yok, evet yumurtlama döneminde bile hamile kalınmayabilirken, adetken hamile de kalınabilir, çünkü tıpta kesin die bişey yoktur, ve her kadının biyolojik saati farklı işler, arada bir kinder sürpriz yumurta çıkar, bütün hayat kararların planların biranda değişiverir:ecrin_bebek: ben öğrenciyken kadın doğum polikliniğinde ne gençler gördüm, bakire olup hamile kalan bile oluyor, düşük ihtimalller ama birilerinin başına geliyor işte, hem bunun hepatit b si c si, hpv si, hıv i var, kondom kullanın risk almayııın. biraz sert mi üslubum bilmiyorum yanlış anlamayın ama gençlerin hayatlarını mahvetmelerine çok kızıyorum

aslında adetliyken ilişkiye girilmez güzelim...sana bunu da söylemediler mi...hem sağlık açısından (kanalların açık olduğu için mikrop kapma şansın artar) hem de dinsel açıdan günah...kimse birlikte olmanıza bir şey diyemez..ama korunmadan olmaz.....sonra bi bakmışsın ki ya kürtaj masasındasın, ya da kucağında bebekle baba kapısının dışında...umarım bu pişman olmayan halin ömür boyu sürer....erkeklere çok ta güven olmaz diye düşünüyorum..nedense etrafında o kadar çok olay oluyo ki....neyse...bu birliktelikte senin korunman neyse ama partnerinin de korunması lazım...hatta doğum kontrol hapıyla hamile kalan çok kişi tanıyorum...onun prezervatifle korunması daha kesin bir korunma yöntemi....BUNU ASLA UNUTMA....hamile kalmakta bazıları için gerçekten kolay oluyor..haberin olsun...

Hem boşalmamış, hem adet görmüşsün 2 aydır, hem de test almış yapmışsın negatif çıkmış.
Hamile olman için tek bir neden göremedim ben.

Hastayken ilişkiye girilmez.
Ayrıca hertürlü zamanda ,adetliyken bile hamile kalma olasılığı var, her kadının yumurtlama zamanı farklı, ihtimal az olsa da, adetliyken bile yumurtlama olabilir.
Ayrıca göbeğe boşalması niye farketmiyor, göbekten oraya bulaştırmayı nasıl başarıyorsunuz.
Pişman değilim ama korkuyorum biraz tezat. Pişman olmamak ve korkmamak adına, daha dikkatli olun bence.

X