Hamile olmak istemiyorum

izabellla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
3
0
ben bir hata yaptım nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim üzerime boşalmadı. 2 aydır adetimide görüyorum ama göğüslerim şişti karnımda acayip bir sancı var eczaneden 2 kez test aldım ve negatif çıktı ama yinede korkuyorum resmen cinsellikten soğudum lütfen yardım edin çok korkuyorum

ben bir hata yaptım nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim üzerime boşalmadı. 2 aydır adetimide görüyorum ama göğüslerim şişti karnımda acayip bir sancı var eczaneden 2 kez test aldım ve negatif çıktı ama yinede korkuyorum resmen cinsellikten soğudum lütfen yardım edin çok korkuyorum

canım üşütmüşsündür gaz yapmıştır şişlik ondandır yoksa sperm olmadan mümkün değil hamile kalmak

canım eğer üreme sistemin balıklar gibi değilse sorun yok.
Sürtünme yoluyla çooooooooooook zor hatta imkansız kaldıki üstüne 2 adet görmüşsün negatifte test sen stresten şişmişsin rahat ol

canım benim daha yaşın genç nişanlısın 2 sürtünmeden dolayı cincellikten sogursan evlilik hayatın başlamadan biter...hamile kalabilmek o kadar kolay olsaydı ben 4 yılda oooooo ne sen sor ne ben sölimmm

ılıskı olmadan mumkun degıl tatlım hem 2 kerede adet gormussun korkulacak bısey yokkk

canım yinede aklında bir şüphe varsa en garanti olanı kan testi yaptır....ama eğer gerçekten üzerime boşaltı diyorsam bence üzerinde durma fazla bizde mesela her ay hamile kaldığımızı sanıyoruz o belirtileri yaşıyoruz seninkide bu hesap

cnm dert etme bosalma olmamıs adetinide olmussun daha nasl hamile kalbirsin ki korkma ama içini rahtltmak adına kan testi yaptrablrsn ama hamile olman imkansız :)

Arkadaşlar varsa soruya cevabınız buyrun cevaplayın,ama geyik yapılacaksa lütfen boş mesajlarla yormayın kendinizi:nazar:
Evet arkadaşımızda zaten pişmanlığını dile getirmiş sizden yardım dilemiş,buyrun sizce hamile kalma olasılığı var mıdır?

Psikolojik olduğunu düşünüyorum.

ah canım ah keske bu kadar kolay olsaydı hamile kalmak bos yere stres yapma canım hamile degilsindir :1hug:

canım iki aydır adetimi görüyorum diyorsun hem üzerime boşalmadı diyorsun böyle bi durumda hamile kalma ihtimalin yok gibi bişey ama illada içim rahat etsin diyorsan özel bi poliklinikte kan testi baktırabilirsiniz...

bosalmadiysa hamile kalman imkansiz....adet görememende belki kadin hastaliklari grubundan birseydir doktora bi görünn

hepinize çok teşekkür ederim birazda olsa rahatladım ilk adetim lekelenme gibi olmuştu az az geliyordu 2. adetim normal oldu.birşey daha soracam tam 56 gün oldu ben eczaneden tekrar test alıp yapsam doğru sonuç verirmi

evet canım doğru sonuç verir artık anladığım kadarıyla baya stres yapmışsın... korkma rahat ol sakin ol bence herşey yolunda....

X