Ty dkc kreminizi evde kendiniz yapn! stelik bir daha kmas zor olsun..

biri kendini feda edene kdr gerçeği öğrenemicez :ecrin_bebek:

sarımsağın kılları güçlendirdiği artık tartışılmaz bi gerçekken tüylerimin dökülemesini istediğim hiçbiyerime sürmem bu karışımı

tatile gitmiştim 1 haftalığınakötükedihüso

ne dediğini sanıyorsun sen !

nette buldum burda paylaşıyım belki birilerinin işine yarar dedim getirdim burda konu açtım altınada denemedim henüz yazdım sizin yaptığınız saçmalıklara bak ! insanı delirtmeyin önyargıdan nefreet ederim ! size yardım etmeye çalışanda kabahat!

en son böyle bi çıkış yapmış kendisi.. onun yerine kaybolma sebebini açıklayıp varsa deneyimlerini paylaşsaymış bilgilenebilirmişiz ama şuan hiç mantıklı gelmedi bu karışım..:nazar:

nette buldum burda paylaşıyım belki birilerinin işine yarar dedim getirdim burda konu açtım altınada denemedim henüz yazdım sizin yaptığınız saçmalıklara bak ! insanı delirtmeyin önyargıdan nefreet ederim ! size yardım etmeye çalışanda kabahat!

paylaşımdan hoşlanmıyorsan ne diye konu açarsın ki arkadaşım,şakkıdıtabiki herkes fikrini söyliyecek ve bizlerle paylaşacak amaç bu zaten ,asıl senin bu tavırların ne böle,:umursamaz:seçtiğin kelimeler son derece çirkin ve itici, arkadaşın dediği gibi dövseydin bari.:eek:lmaz:
artı bu formül denenmemiş bir formül içeriği hakkıda tabiki endişeler olacak seni duyanda patentini felan aldı zannedecek, sarımsağın saç köklerini güçlendirdiğini bi sağır sultan bide sen duymamışsın galiba...:nazar:

bu kadar tepki neden anlamadım sanırım bana ama biraz fazla çirkin konuşmuşsun bir konu açmışsın insanlar soru soruyor ama senden cvp yok ben de sadece nerde konu sahibi dedim verdiğin tepki çok çirkin yasakkelime yallnızca tatilde olduğunu söyleyebilirdin biz de gerekiyorsa kusura bakma derdik :eek:lmaz:

Adresi verelim de sopayla gel bari...:mymeka:

sarımsak tüy çıkarır bence.her duyduğunuzu yapmayın kızlar.sonra kaş yapim derken göz çıkarmayın...

bi de turşu suyunu denemek lazım CADIARZU lülülülülülü

banada pek inandırıcı gelmedi..
işin içine sarımsak girince bi dur dedim orada...
biri denese şunu bacağının bi yerine olmazmı?
şimdi diyeceksinizki **LiL@** yok öyle 3 kuruşa 5 köfte sen dene!
yok bacılar daha dün akşam tümden epilasyon yaptım ben:)

sarimsak bildigim kadariyla tüy cikmasini sagliyor..
ben denemem sahsen
neme lazim ivedik gibi olur cikarim sonra :1ninca:

sarımsak tüylerin hem uzamasını sağlar hem de çok çıkmasını. kaşım çok döküldüğü için arasında boşluklar oluşmuştu bana sarımsak sürmemi söyledi.
bu yöntemi sakın denemeyin kızlar. sonra daha beter olursunuz

Kızlar arkadaşın verdiği tepkiler yanlış olmuş ama bu kafasından uydurduğu bir formül değil Ahmet Marankinin bitikelerle alakalı kitaplarındada yazıyor, bu da internet sitesinden alıntı.

Malzemeler: 1 tane soğan,1 diş sarımsak ve siyah merhem

Hazırlanışı: 1 adet soğanı ateşte iyi ısıtıp köz haline getirdikten sonra sarımsağı rendeliyoruz.Siyah merhem ve rendelediğimiz sarımsağı karıştırıp istemediğimiz bölgelerde bulunan tüylere sarımsak ve siyah merhemden oluşan karışımı ince tabaka halinde uyguluyoruz.Bu ince tabakanın üstüne önceden ısıtıp köz haline getirdiğimiz soğanı koyuyoruz.

Bu uygulamayı bir hafta boyunca hergün tekrarlayın.Bu bir hafta neticesinde istenmeyen tüylerinizin yok olduğuna şahit olacaksınız.

Bana görede sarımsak tüy çıkartır ama, ilginç br formül.Deneyen çıkar bir gün elbet...

X