Ty dkc kreminizi evde kendiniz yapn! stelik bir daha kmas zor olsun..

Swordish in yazdığından yola çıkarsak madem ki Ahmet Marankinin formülü yapmakta fayda var,ne kaybederiz ki,kara merhem denilen pomad da antiseptik bir kremmiş,ismi de ihtiyol pomad.Fiyatı da pahalı değil.1-2 milyon arası birşey.Soğan da sarmısak da her evde oluyor zaten.

Swordish in yazdığından yola çıkarsak madem ki Ahmet Marankinin formülü yapmakta fayda var,ne kaybederiz ki,kara merhem denilen pomad da antiseptik bir kremmiş,ismi de ihtiyol pomad.Fiyatı da pahalı değil.1-2 milyon arası birşey.Soğan da sarmısak da her evde oluyor zaten.

Canım, ben formülü yazınca karşıma Ahmet Maranki'nin sitesi çıktı, meğer onun formülüymüş.ihtiyol iyi bir pomaddır fakat bu pomadın tüy dökücü özelliği yok, ben anlamadım doğrusu bu işi.Şahsen ben yapmaya cesaret edemem :) Anlaşılan birinin kendi feda etmesi lazım hihihihi

ya ben bu maranki nin formüllerine hiç güvenmiyorum daha önce selülit için olan bir yağ karışımını denedim 1 hafta hiçbir işe yaramadı bunun da yarayacağına şüpheliyim siyah merhem denilen şey nedir bu arada

ya ben bu maranki nin formüllerine hiç güvenmiyorum daha önce selülit için olan bir yağ karışımını denedim 1 hafta hiçbir işe yaramadı bunun da yarayacağına şüpheliyim siyah merhem denilen şey nedir bu arada

bir haftada selülüt gitmesi mucize olur hem spor hemde yağları kullanarak kurtulabilirsin ancak..:nazar:

bir haftada selülüt gitmesi mucize olur hem spor hemde yağları kullanarak kurtulabilirsin ancak..:nazar:

e işte bende onu diyorum ya ahmet marankinin formulü işte 1 haftada yok oluyomuş selülitler güya onun için bu formule de inanmıyorum

Canım, ben formülü yazınca karşıma Ahmet Maranki'nin sitesi çıktı, meğer onun formülüymüş.ihtiyol iyi bir pomaddır fakat bu pomadın tüy dökücü özelliği yok, ben anlamadım doğrusu bu işi.Şahsen ben yapmaya cesaret edemem :) Anlaşılan birinin kendi feda etmesi lazım hihihihi

Katılıyorum.

siyah merhem denen sey acayip pis kokan bi merhem.. ve iltihapli yaralara felan konuluyor iltihapi soksun diye..
valla ben pek itibar etmiyorum boyle formullere artk..

Ben Ahmet Maranki'nin kozmik detox'unu yapayım dedim safi sıvı beslenme, insanı öldürür, tabii daha 13. saat bıraktım.Bu ne yahu neymiş arınacakmışım! Getirin kebapları pideleri :)

Kusura bakmayın ama bu yöntem bana hiç mantıklı gelmedi.

Sarımsağı saçlarımı güçlendirmek için sürüyorum ve yeni saçlarım çıkıyor. Sarımsak bu kadar akıllı mı ki saça sürünce çıkarsın, kaşa sürünce döksün?

Arkadaşlar ben bunu birkaç yerde daha okudum kullanıp faydasını görenler olmuş biri 3hafta oldu hala tüyler çıkmadı eskiden olsa şimdiye çoktan çıkmıştı yazmış. Ama benim bilmediğim nokta bunu önce tüyleri alıp mi uygulayacağız yoksa tüylerin üstüne mi uygulayacağız bu konuda bilgisi olan var mi

kara merhemi annem çıbanı içn sürmüştü..iltihapı akıttı çıban yeride oyuk kaldı..:KK20:

kara merhemi annem çıbanı içn sürmüştü..iltihapı akıttı çıban yeride oyuk kaldı..:KK20:

Daha evvelde yazmıştım, Ahmet Maranki konusunda biraz şüphelerim var, alışılagelmişin dışında tarifler var, ne derece etki eder yararı mı fazladır zararı mı bilemiyorum bu yüzden bu adamın verdiği tariflere karşı önyargılıyım biraz...Sarımsak ve soğan saç çıkartır bu zaten biliniyor, garip...

sarmısak ve soğan tüy çıkarmaz mı daha fazla :26::26::26::26::26::26:
hem kara merhemin işi neki ..
vallahi bir şey anlamadım ben :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

sarmısak ve soğan tüy çıkarmaz mı daha fazla :26::26::26::26::26::26:
hem kara merhemin işi neki ..
vallahi bir şey anlamadım ben :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

gerçekten de öyle yani..nasıl bir tarifse artık :26::26::26:

Bende anlamadım canım:26::KK53: Galiba bu tarifi uygulayan kişinin kullandığı soğan ve sarımsak o kadar kötü kokuyordu ki tüyleri bile bir daha çıkmamak üzere kaçtılar:KK60::KK60::KK60:

bende bir süredir tüyleri bitkisel nasıl yok edebilirim diye araştırıyorum. bu şu ana kadar duyduğum en ilginç formül.Bende ahmet marankiye güvenmiyorum, lavmanlı detoksu kaç kişiyi hastanelik etti internetten okuduk hep. Birde bu kara merhem denen zıkkım o kadar kötü kokuyor ki anlatamam. Sonra kırklansanda kokusu geçmiyor valla. Deniyeceklere şimdiden sabırlar:KK5:

kesinlikle denemeyin çünkü sarımsak genelde saça ve kaşlara sürülüyo ben çok duydum tüylerden kurtulucaz derken daha fazla tüylenmeyelim

canım niye kendimizi böyle yorucu ve kötü kokulu şeylerle yoruyoruz ki ( ki güvenilirliği tartışılır ) ben yüzde yüz bitkisel tüyleri yok eden bi krem kullanıyorum çok da memnunum kollarıma sürmüştüm yarısı yok oldu o da ben 1 ay yaptım kutuda 6 aya kadar kullanılabilri diyor tekrar bi kutu daha alcam hem fiyatı da makul yani ...

X