Ty dkc kreminizi evde kendiniz yapn! stelik bir daha kmas zor olsun..

canım niye kendimizi böyle yorucu ve kötü kokulu şeylerle yoruyoruz ki ( ki güvenilirliği tartışılır ) ben yüzde yüz bitkisel tüyleri yok eden bi krem kullanıyorum çok da memnunum kollarıma sürmüştüm yarısı yok oldu o da ben 1 ay yaptım kutuda 6 aya kadar kullanılabilri diyor tekrar bi kutu daha alcam hem fiyatı da makul yani ...

arkadaşım sadece kollara mı sürülebiliyor?bu arada yarısının yok olmasına sevindim,dertten kurtulmuşsun.

Son düzenleme:
bu formülü ahmet maranki verdi adamin bildigi varki söylemis bunu....sarimsagim merhemle tam ters tepki yapabilir...sade sarimsak iyi gelebilir killara ama baska seyle yapinca etkisi degisebilir...bulundugum yerde siyah merhem olmadii icin denemedim ama denemek istiodum aslinda....dedigim gibi ahmet marankinin formülü bu.

canım niye kendimizi böyle yorucu ve kötü kokulu şeylerle yoruyoruz ki ( ki güvenilirliği tartışılır ) ben yüzde yüz bitkisel tüyleri yok eden bi krem kullanıyorum çok da memnunum kollarıma sürmüştüm yarısı yok oldu o da ben 1 ay yaptım kutuda 6 aya kadar kullanılabilri diyor tekrar bi kutu daha alcam hem fiyatı da makul yani ...

kremin adi ne? ve memnunmusunuz hala?

X