Bandırma Özel Hastanesi Hekim Seçimi ve Doğum Ücretleri?

Dilek_ibrahim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
16
3
37
Merhaba Kızlar 4 aylık hamileyim ve özel hastanede gürsel beye gidiyoruz.
doğum masrafları özelde olanlar bilirler belki ne kadar tutuyor acaba?

sezeryanda normalde lazım çünkü belli değil daha nasıl olacağı.
Birde ercan bey nasıl acaba? gürseli değiştirmeyi düşünüyorum hiç ilgilenmiyor anne ile çocukla ilgileniyor birazda anne sağlığına hiç dikkat etmiyor. ercan nasıl acaba memnunmusunuz ?

yardım edin lütfen. teşekkürler...

selam canım ben varım
ben gürselin hastasıydım
memnun kaldım ama tabi hepsi paraya bakıyo
ercan beyde çok iyi diye duydum
ama 2.bebek düşünsem yine gürsele giderdim

bende dogumumu orda yaptım dr um gürsel beydı çokta memnun kaldım .tabıkı para baktırıyor ınsana ama herzaman olan bısey degıl sonucta.bebeklerımızın saglıgı söz konusu çünkü.ben 8 ay önce seaeryan oldum 1.200 tl verdım

bandırma ya yeni taşındık. kadın doğum uzmanına gitmem gerekti. netten araştırdım ercan bey e gittim ama nette yazdığı gibi güler yüzlü hastasıyla ilgilenen bir hekimle karşılaşmadım. tam aksine soğuk konuşmamak için kısa kısa sorular soran ve de hastanın konuşmasına izin vermeyen bir hekimle karşılaştım. basit bir akıntı probleminden dolayı gittim fakat yeni evliyim benim esas amacım öncelikle akıntımın sebebini öğrenmek ardından hamile kalmakla ilgili bilgi almak. bazı yaşadığım şeyleri anlatmak ardından tabii hamile kalırsam sürekli doktorumun olmasını istememdi. ne yazık ki tanımadığı hastalarına belki de bu şekilde davranıyor ama ne olursa olsun sonucta ben de bir hastayım ve zamanla da beni tanıyıp belki de doktorum olacaktı. yani hasta-doktor iletişimini hiç beğenmedim. odasından apar topar eşimle çıkmak zorunda kaldık. ben de öğretmenim. ayrıca eşim de ilaçlar konuşunda az çok bilgiye sahip ilaçlarımı inceleyerek netten araştırma yaparak rahatsızlığımı ayrıntılı öğrendik ismini bile hastalığımın belirtmedi. kontrol için izmirdeki doktoruma gideceğim Ercan bey den memnun kalmadım.. çok bilgili bir doktor olabilir ama iletişim olmazsa bilgi neye yarar???

Bende bandirma ozel de doğum yapicam yeni doğum yapan varmı güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirmiyim.ben funda hanım à gidiyorum.onun hakkında da bilgi sahibi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi?birde hastanede sezeryan olanlar epidural mi spinal mi oldular?

X