Kızlar Anadolu yakasında şık ve güzel düğün mekanı yardım edin!:(

sillyjane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
25
0
merhaba kızlar. bende 1 aylık nişanlıyım. istanbulda anadolu yakasında düğün mekanı araştırıyorum. çok yerden fiyat aldım ama genelde fiyatın kdv dahil olmasına ve süslemesinin içinde olmasına dikkat ediyorum. baktığım yerler: büyük kulüp, sözbir royal residance, bridge restaurant. yüzyüze görüşme daha yapmadım. ama fiyatları birbirine çok yakın. bunların arasından bildiğiniz ya da düğüne katılmış olanınız var mı hiç? ya da başka bir yer bilen? yardımcı olursanız çok memnun olurum... :KK43:

slm.benimde 5 haziranda anadolu yakasında düğünüm olucak.bizde araştırıyoruz ama maltepe bostancı kartal tarafında istiyoruz.mesala maltepede maksev var orası yemeksiz kişi başı 17.5 diyor.ama sadece hafta içi yemeksiz yapılıyor.
senin görüştüğün yerlerin fiyatları nasıl.biz araştırdıkça sana bursan yazarım

slm.benimde 5 haziranda anadolu yakasında düğünüm olucak.bizde araştırıyoruz ama maltepe bostancı kartal tarafında istiyoruz.mesala maltepede maksev var orası yemeksiz kişi başı 17.5 diyor.ama sadece hafta içi yemeksiz yapılıyor.
senin görüştüğün yerlerin fiyatları nasıl.biz araştırdıkça sana bursan yazarım

uzun zaman olmuştu bu konuyu açalı, kimse cvp vermicek sanıyordum :)
biz uzun araştırmalar sonucunda nakkaştepedeki bridge restaurantı bulduk. enfes biyer. internet sitesinden bir bak derim..

cnm maksevde 2 yıl önce arkadaşımın düğünü odu yemekliydi ve sanıorum kişi başı 35 tl biz orada yaptığımızda çok ahım şahım bi güzelliği yoktu ama şimdi internetten sitesine girdim baya değişmiş gördüm.Yüz yüze görüş derim eğer bu fotoğraflar oraya aitse çok değişmiş.birde müzük olayını konuş bizde 1 piyanist vardı okadar o da yıllanmış bi amcaydı kaydirigubbakcemile3
biz ilerleyen saatlerde laptop getirip müzik çalmak zorunda kalmıştık.Burada biz en son gün düğün yeri olarak bulduk orayı belki müzik olayı ondan öe olmuştur.
Fikir olsun die söledim kolay gelsin kızlar sizeeeee

clup torch çamlıcada internet sitesinde bakabilirsin benim düğümüm orda olmuştu ve gerçekten çok memnun kalmıştık çok özel bir mekan bak derim

Maksevde arkadaşımın nişaşına katılmıştım, sanırım onlarda kişi başı 35 tl ye tutmuşlardı. Eğlencesi çok güzeldi çıkan piyanist coşturmuştu fakat yemekleri berbattıı. Bence o fiyatın üstüne 5 daha koy daha güzel yemekleri olan bi yer tut daha ii ....

clup torch çamlıcada internet sitesinde bakabilirsin benim düğümüm orda olmuştu ve gerçekten çok memnun kalmıştık çok özel bir mekan bak derim

club torch sıtesıne baktım garden paradıse cok hosuma gıttı bızde yer arıyoruz dugunum eylulde senın dugunun kac kısılıktı ve fıyat neydı acaba...aradım yetkılı yok dedıler ogrenemedım ondan sordum yardımcı olursan sevınırım

bridge restaurant'ta bir düğüne katılmıştım yemekler hatırladığım kadarıyla güseldi. aklımda kalan tek şey manzarası..(birde ölümüne eğlenmiştik onu saymıyorum bile)

maltepe sahil Wonderland var benim kısmetse nışaım orda olcak insallah gayet sık bır yer kişi başı 35 tl baslyor mekanlar cok guzel susleme muzık fıyatın ıcınde bence bakın derım

maltepe sahil Wonderland var benim kısmetse nışaım orda olcak insallah gayet sık bır yer kişi başı 35 tl baslyor mekanlar cok guzel susleme muzık fıyatın ıcınde bence bakın derım

nişanım oldu cok da guzel gectı bence bakın derım evlılık hazırlıkları bolumdekı albumler kısmından bakabılırsız..

X