Bu ünlüler nasıl hamilelik geçiriyor acaba????

PinSen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
14
0
Ya bu ünlü bayanlar nasıl hamileler nasıl doğuruyorlar anlamıyorumCADIARZU doğumdan sonra fizikleri daha bi güzelleşiyorlar ne çatlak ne kilo biri bile çatlamaz mı ya nedir bunun sırrı???:uhm:

eşek gibi geçirirolar maşallah özel doktor özel yardımcı özel muamele hiçbir zorluk yok bol para ve bakım tabii ki işin sırrı bu biz bunların hepsine sahip olmadımızdan arada bööle bir fark var canım

hep ben de düşünürüm şunlara bak ya hopluolar zıplıolar bişeyleri yok dogumları kolay arkadaşında dediği gibi para işte başka bişey yok yanlarından 24 saat doktor ayırmıyorlar

Kısaca para para para :) :) :) doğumdan sonra bi ameliyat ne yağ kalır ne çatlak ne selilüt :) biz derdimize yanalım kızlaaar :KK70:

Hadi hadi, bulmuşsunuz kolayı, yağ aldırma felan, biz de para yok o kadar diyip, hoooppp tembellik yapacaksınız dimi :eek:lmaz:
Ebru şallı platesle verdi arkadaşlar..
Bence o gücü kendinizde bulun yeter, çevremde de var doğumdan sonra 2 ayda eski haline dönenler.
Tek çare aksatılmadan yapılan spor unutmayın yerimseniben

ebru şallı zaten kilo almamak için çocuğunu sekiz ayda doğurdu bi de çocuk gelişsin diye sadece kivi yedim deyip bütün tıp alemine rezil oldu

yabancı bir mankenin röportajını okumuştum işte kadınlar gelip nasıl böyle eski halinize hemen geri dönüyorsunuz diye soruyorlar ama anlmadıkları birşey var demişti doğumdan öncede zaten vucudumuza dikkat ediyoruz hamileliktede yani zaten kilolu birşekilde hamile kalıp çocuk doğuncada manken gibi olmayı beklemeyin diye cevap veriyormuş kaydirigubbakcemile3 bence kısmen doğru tamam tabi ki paranın etkisi büyük ama doğum öncesi ince fit vucuda sahip çok tanıdığım doğumdan 2 3 ay sonra eski hallerine geldiler örnek görümcem zaten zayıf ve fit bir vucuda sahip kadın 32 yaşında doğurdu 2 ay sonra bikiniyle süperdi yani ne özel doktor ne diyet bilmemnede yoktu kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile o yüzden bence hamile kalmadan öncede dikkat etmek lazım 65 kilo ile hamile kalıp doğumdan sonra 55 kilo olcak değil kimsefisfisfis

valla kızlar bi arkadaşım doğuma girerken dr.u istersen estetik cerrahımız da girebilir doğuma demiş.
yani sezeryan olunca tabi.
doğumdan sonra karnı toplayıp çıkıyoruz hemen demiş.ama biraz iyileşmesi zaman alıyo ve doğal olarak maliyet artıyo demiş.daha fazla söze gerek var mı.sezeryanla doğumumu yaptım.daha bi hafta oldu olmadı 3 saat ütü yap.gece gündüz çocuk emzir .sora patlarsın da çatlarsın da tabi.
bak pınar altuğ bacıma çocuğu pırtlattı kanal kanal program yapıyo hatun.
bizim gibi eve kapanıp çocuk bakmıyo.
geçen okandaydı daha lohusa eşi aramış hayatım canım ciğerim yvrumuzu yedirdim de bilmem ne de bilmem ne
şimdi açıcam bayramlık ağzımı o olcak.
ebru şallı desen dünyanın en iyi plates hocasıyla çalıştı.yani tv den yapmayla arada dağlar var.tek tek kaslarına bakarak çalıştırdı hocası onun.gene de sağolsun sayesinde biz de nasiplendik bişey demiyorum.ama çatır çatır paraları harcayıp sora da yok ot içtim zayıfladım.yok bi tane koştum göbeğim içine kaçtı demiyolar mı verem oluyorum kötükedihüsokötükedihüso

Son düzenleme:
yabancı bir mankenin röportajını okumuştum işte kadınlar gelip nasıl böyle eski halinize hemen geri dönüyorsunuz diye soruyorlar ama anlmadıkları birşey var demişti doğumdan öncede zaten vucudumuza dikkat ediyoruz hamileliktede yani zaten kilolu birşekilde hamile kalıp çocuk doğuncada manken gibi olmayı beklemeyin diye cevap veriyormuş kaydirigubbakcemile3 bence kısmen doğru tamam tabi ki paranın etkisi büyük ama doğum öncesi ince fit vucuda sahip çok tanıdığım doğumdan 2 3 ay sonra eski hallerine geldiler örnek görümcem zaten zayıf ve fit bir vucuda sahip kadın 32 yaşında doğurdu 2 ay sonra bikiniyle süperdi yani ne özel doktor ne diyet bilmemnede yoktu kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile o yüzden bence hamile kalmadan öncede dikkat etmek lazım 65 kilo ile hamile kalıp doğumdan sonra 55 kilo olcak değil kimsefisfisfis

neden 55 olmasınkı? buna katılmıyorum doğum kılolarını veren diğer fazlalıklarıda verır.çevremde bunun örnegı cok :eek:klava:

valla kızlar bi arkadaşım doğuma girerken dr.u istersen estetik cerrahımız da girebilir doğuma demiş.
yani sezeryan olunca tabi.
doğumdan sonra karnı toplayıp çıkıyoruz hemen demiş.ama biraz iyileşmesi zaman alıyo ve doğal olarak maliyet artıyo demiş.daha fazla söze gerek var mı.sezeryanla doğumumu yaptım.daha bi hafta oldu olmadı 3 saat ütü yap.gece gündüz çocuk emzir .sora patlarsın da çatlarsın da tabi.
bak pınar altuğ bacıma çocuğu pırtlattı kanal kanal program yapıyo hatun.
bizim gibi eve kapanıp çocuk bakmıyo.
geçen okandaydı daha lohusa eşi aramış hayatım canım ciğerim yvrumuzu yedirdim de bilmem ne de bilmem ne
şimdi açıcam bayramlık ağzımı o olcak.
ebru şallı desen dünyanın en iyi plates hocasıyla çalıştı.yani tv den yapmayla arada dağlar var.tek tek kaslarına bakarak çalıştırdı hocası onun.gene de sağolsun sayesinde biz de nasiplendik bişey demiyorum.ama çatır çatır paraları harcayıp sora da yok ot içtim zayıfladım.yok bi tane koştum göbeğim içine kaçtı demiyolar mı verem oluyorum kötükedihüsokötükedihüso

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

neden 55 olmasınkı? buna katılmıyorum doğum kılolarını veren diğer fazlalıklarıda verır.çevremde bunun örnegı cok :eek:klava:

genel olarak yazdığım şeylerin özel olarak alınmasından nefret ederim :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

sen ver kiloların çevrende örneği çok olsun ben kendi fikrimi söylüyorum :1closedeyes::1closedeyes:

Son düzenleyen: Moderatör:

sanırım okudugnu anlayabiliyorsun bunu bir kez daha oku istersen!!ozaman basına kendı fikrim dıye yazacaksın!!öyle bir yazmıssınkı sankı imkansızmıs bu sadece senın görumcene mahsus bişeymıs gibi:1no2: burda herkes ne yapacagını bilir bilği verecksen bunu düzğünce belirt görumcenı överek diğerlerının moralını bozamazssın 65 ile hamle kalan napsın 55 olamıcakmı şimdi!!bende bundan nefret edıyorum lülülülülülü

ne saniyonki,dogumdan sonra gidiyolar estetikciye,ordaki yaglari al burdayi gerdir derken,kadin 2 gunde fistik gibi,,,,,,,,,para her kapiyi aciyo gulum,,,,ondan sonra cikip diyolar,yok spor yaptimda,yok aylarca rejim yaptimda,gel sen bunu benim kulama anlat,,,,
:1closedeyes:

ne saniyonki,dogumdan sonra gidiyolar estetikciye,ordaki yaglari al burdayi gerdir derken,kadin 2 gunde fistik gibi,,,,,,,,,para her kapiyi aciyo gulum,,,,ondan sonra cikip diyolar,yok spor yaptimda,yok aylarca rejim yaptimda,gel sen bunu benim kulama anlat,,,,
:1closedeyes:

:lepi: haklısın zaten pınar da kılolu bir kadındı..öncesı yanı.memelrı küçülttü vs..hersey ımkanla alakalı ama bizde basarabılırız.sahsen ben 40 ım cıksın yanı eger normal doğum yaparsam sezeryan olursa süreç uzayormus hemen yüzmeye yazılcam seneye bu zamanlar kıloları vermiş olmam lazım kaldımı veremeyebilirim ozamanda üzülürüm.inş. veririz kızlarr şimdi doğum yapanalra bakıyorumda cidden cabucak verıyrlar eskı hallerınden daha zayıf oluyorlar hatta ..bizde basaracagız :lepi::mymeka:

:lepi: haklısın zaten pınar da kılolu bir kadındı..öncesı yanı.memelrı küçülttü vs..hersey ımkanla alakalı ama bizde basarabılırız.sahsen ben 40 ım cıksın yanı eger normal doğum yaparsam sezeryan olursa süreç uzayormus hemen yüzmeye yazılcam seneye bu zamanlar kıloları vermiş olmam lazım kaldımı veremeyebilirim ozamanda üzülürüm.inş. veririz kızlarr şimdi doğum yapanalra bakıyorumda cidden cabucak verıyrlar eskı hallerınden daha zayıf oluyorlar hatta ..bizde basaracagız :lepi::mymeka:

verirsin tabi,hemde ne guzel,,,,,,,,,ben emzirme donemimden sonra bi senede 21 kilo verdim,isteyince oluyo merak etme,ne ameliyata ne ilaca hiiiic gerek yokyerimseniben
basarilar dilerim sana canimyerimseniben

canım yüzme güzel ama nasıl gideceksin minicik bebeğin olacak, tabi bakacak biri varsa yanında o ayrı.

ya arkadaşlar, bu ünlü kadınlar son aylarda vücutları bozulmasın die erkenden aldırıyolar bebeklerini, bakın Gülben Ergen'e, ilk çocuğunu erken aldırdı, şimdi ikizlerini de erken aldırdı, tabi bunu kendisi mi istedi yoksa doğum mu erken başladı bilemem, günahlarını da almiyim ama bi çok ünlü bu şekilde yapıyor, onlar önce vücut diyor, bizse önce bebeğimiz diyoruz. fark burda bence

demekki isin sirri erken dogurmakta hemiilaelaelaelaelae

valla bana kalırsa öyle, zaten genellikle son aylarda vücut bozuluyo, öncesinde de biraz dikkat ediyolar tabi,

şekerim 3 kilo fazlam, biraz çatlağım olsun ne fark eder yeterki bebeşim sağlıklı olsun... bu saatten sonra podyuma çıkacak değilimya, hiç dert etmiyorum valla ben.

yaaa kızlar rejim yapmak sorun deil ben hemde nasıl yaparım ama süt verdiğim için kıyamıyorum bebişimin gıdasından kesiyormuşum gibi geliyor eeeee 6 aya kadarda emsin die uğraşcaz nasıl gitcek bu kilolar 6 aydan sonramı offff zaten ezelden beri kilo problemim var bıktım yaw

Hamilelikde de normal beslenilirse düzenli yürüşler hafif egzersiz bence çok da kilo alınmaz eğer çocuk pilanlanılıyorsa öncesinden iyice zayıflamak iyi olur ayrıca ben aş eriyorum diye önüne geleni yiyenler nasıl zayıf kalıcam doğurdukdan sonra demesinkaydirigubbakcemile3

X