Renkli ultrason ektiren varm ?

Canım çok iyi bir dr.'dur Ferhat Bey, eminim memnun kalırsın.
Ben Denzköşkler'deyim. Avcılar Hospital'a gidiyorum şimdi.
Lale Hn. var orda, daha 3 seferdir gittim ona da, bakalım nasıl olacak doğum

anladım canım benim daha doğum için erken bakalım hakkımızdan hayırlısı inşallah kolay ve sağlıklı bebişlerimiz olur kaydirigubbakcemile5 senin daha önce doğumun sen bana burdan bilgi verirsin inş. canım bnde ona göre bi seçim yaparım benim daha çok var araştrmalrdayım:ecrin_bebek:

bende cuma günü Medipol Hakan Beye randevu aldım çok zor oldu ama başardım bu arada kaçıncı hafta çektirdiniz ben 23+4 olucam 24 hafta son diyorlar sizce problem olur mu

canım ben sat a göre 20hafta 4 günlk doktorum haftaya dedi yani 21. haftanın sonununa yani haftaya cuma felan gidicem büyük ihtimal 21 haftalıkken istedi ama sen 23 haftalıkken bilmyorum ama 20. haftadan sonra diyorlar 24 haftaya kadrmış bildiğim kadryla zararı olsa çektrmezdi doktor

anladım canım benim daha doğum için erken bakalım hakkımızdan hayırlısı inşallah kolay ve sağlıklı bebişlerimiz olur kaydirigubbakcemile5 senin daha önce doğumun sen bana burdan bilgi verirsin inş. canım bnde ona göre bi seçim yaparım benim daha çok var araştrmalrdayım:ecrin_bebek:

Tabi canım seve seve.
Zaten 1 haftaya kalmaz gelir gibi geliyo bana hanfendi, bu günlerde, özellikle de bugün çok sancım var.

Hakkımızda hayırlısı inşallah.opuyorumnanaktan

Tabi canım seve seve.
Zaten 1 haftaya kalmaz gelir gibi geliyo bana hanfendi, bu günlerde, özellikle de bugün çok sancım var.

Hakkımızda hayırlısı inşallah.opuyorumnanaktan

ayy canım benim yaa az kaldı ne güzel benimde çabucak geçer inşallah hayırlı haberlerini yazarsın buraya rabbim hayırlıyla sağlıklı doğsun .banada kız dedi doktor ama bu ay netşecek çünkü tam olarak göstermedi bnde hafta kesin olarak cinsiyetini öğreneceğim kız istyorum zaten ilk bebişim hakkımzdan hayırlsı .:emir_bebek: fıstık durmak istemiyor artık sıkıldı demkki bir an önce kavuşsun annesine babasına :eek:

bende öyle canım aslında diğer doktoruma göre 5 gün oynuyor o yüzden randevu alırken sordum 24 haftadan sonrasını almıyoruz dediler ayani bişey yok ama ama bizler böyle çok hassas oluyoruz onlara karşı sabırsızlanıyorum olur mu olmaz mı yok iyimidir acaba :1rolleyes: cuma gelmez artık bana

bende öyle canım aslında diğer doktoruma göre 5 gün oynuyor o yüzden randevu alırken sordum 24 haftadan sonrasını almıyoruz dediler ayani bişey yok ama ama bizler böyle çok hassas oluyoruz onlara karşı sabırsızlanıyorum olur mu olmaz mı yok iyimidir acaba :1rolleyes: cuma gelmez artık bana

aynen banada zamn geçmiyor senin az kaldı bu cuma benim haftaya cuma :gitme:şimdi arkadşlarda anlatyor çok ayrıntılı cd felan vercek diye beni tamamen heycan sardı neyse cuma akşm yaz olurmu nasıl ayrıntılımı ? nelr sormamız gerek ?arkadaşım hayırlısyla sağlıklı olsunlarda opuyorumnanaktan

tuğbacım medilifede cd veriyorlarmı doktorun adı ney bende haftaya gitcem canım 24 ağustostan sonra dedi doktorum ..bende ayrıntılı bi şeklde anlatan detaycı bi doktor olmasını istiyorum:emir_bebek:

evet cnm cd veriyolar...radyoloji özgür arslan...valla süper bir doktor...inan eğer gidersen iyki gitmişim dersin...istediğin herşeyide sorabiliyosun...anlatıyor sana...

benim gittiğim hastanede nezman rica etsem giriyorum renkliye hemde ekstra ücret falan ödemiyorum. acaba farklı bi şeydenmi bahsediyosunuz bazı arkadaşlar başka yerlere gidip yaptırıyomuş yada ekstra ücret ödüyomuş kafam karıştıı

cnm bende istediğim zaman değil her kontrole gittiğimde renkliye giriyorum zaten...bu bizim dediğimiz ayrıntılı ultrason...bebeğin iç organlarından tutta yüzünde bir sorun varmı onları tek tek inceleniyor...

evet cnm cd veriyolar...radyoloji özgür arslan...valla süper bir doktor...inan eğer gidersen iyki gitmişim dersin...istediğin herşeyide sorabiliyosun...anlatıyor sana...

çok teşkkür ederim bi arkadaşımda bakırköyde önerdi cmr arkadaşım ikis arasında tercih yapıyım diyorum o zman randevu alıyım memnun kalmk çok önemli biz herşeyi merak ettiğimz için

aynen banada zamn geçmiyor senin az kaldı bu cuma benim haftaya cuma :gitme:şimdi arkadşlarda anlatyor çok ayrıntılı cd felan vercek diye beni tamamen heycan sardı neyse cuma akşm yaz olurmu nasıl ayrıntılımı ? nelr sormamız gerek ?arkadaşım hayırlısyla sağlıklı olsunlarda opuyorumnanaktan

Evet canım cd veriyorlar özledik mi açar izleriz hihoyyyt Yazmam mıyım inşallah sağlıklı haberlerini alırımda keyifler paylaşırım sizlerle canım darısı başına

merhabalarr..ben de yarın giricem ayrıntılı ultrasona 3 ahfta önce gün aldım :KK70:
bu arada FEYZAE. ben de 20 +4 üm :KK70: sanırım aynıyız...benm de kız :KK70: yarın görcem kzımı çok heycanlanıyorum :KK70:

merhabalarr..ben de yarın giricem ayrıntılı ultrasona 3 ahfta önce gün aldım :KK70:
bu arada FEYZAE. ben de 20 +4 üm :KK70: sanırım aynıyız...benm de kız :KK70: yarın görcem kzımı çok heycanlanıyorum :KK70:

CANIM YA NE GÜZEL AYNI GÜN DOĞUYORLARMIŞ BU ARADA DOKTORUN DOĞUM TARİHİ NE DEDİ SANA BANA OCAK 3 DEDİ NETTE HESAPLIYICILARDA 1 OCAK DİYOR İNŞALLAH 1 OCAKDA DOĞAR .YARIN SEN GİRYORMUŞSUN NE GÜZEL BEN HAFTAYA GİRCEM DAHA RANDEVU BİLE ALMADIM CANIM YA .opuyorumnanaktan

CANIM YA NE GÜZEL AYNI GÜN DOĞUYORLARMIŞ BU ARADA DOKTORUN DOĞUM TARİHİ NE DEDİ SANA BANA OCAK 3 DEDİ NETTE HESAPLIYICILARDA 1 OCAK DİYOR İNŞALLAH 1 OCAKDA DOĞAR .YARIN SEN GİRYORMUŞSUN NE GÜZEL BEN HAFTAYA GİRCEM DAHA RANDEVU BİLE ALMADIM CANIM YA .opuyorumnanaktan

doktorum 31 aralık diyor kaydirigubbakcemile2 yarın girince yazarım herkes çok güzel diyor bakalım neler görcez kaydirigubbakcemile3 cd de vericeklermiş,,artık açar açar izlerim zemuszemuszemuszemus

doktorum 31 aralık diyor kaydirigubbakcemile2 yarın girince yazarım herkes çok güzel diyor bakalım neler görcez kaydirigubbakcemile3 cd de vericeklermiş,,artık açar açar izlerim zemuszemuszemuszemus

tamam canım senden haber bekliyorum bnde heyecanla bekliyorum bakalım nasıl olcak belkide haftaya cumadan önce giderim duramam hafta içi dedi çünkü farketmez bi soruyum doktoruma tekrar .bnde açıp sürekli izlerim artık diyorum hakkımızdan hayırlsıı olur inşallah .benim son adet günüm 27 mart 2009 belki gün farkı vardır bana 3 ocak dedi çünkü satta 1 ocak hayırlısı inşallah o gün doğarlar :eek:

cnm merhaba,,dün ultrasona gitiim,,keşke hergün gitsem :KK70:
böle güzel bi görüntü olamaz,,bebeğimi ilk defa bu kadar bebek gördüm :KK70:
eli kolu ayakları,burnu ağzı heryeri net olarak görüyorsun,,bana bi fotoğraf ve cd verdiler,,,açıp açıp bakıyorum :KK70:

cnm merhaba,,dün ultrasona gitiim,,keşke hergün gitsem :KK70:
böle güzel bi görüntü olamaz,,bebeğimi ilk defa bu kadar bebek gördüm :KK70:
eli kolu ayakları,burnu ağzı heryeri net olarak görüyorsun,,bana bi fotoğraf ve cd verdiler,,,açıp açıp bakıyorum :KK70:

ayyy inanmıyorum ya canım ya herkes diyor yaz demiştin yazdığın için teşkkürler bnde çok merak ediyorum net görüyorsun dimi yüz hatlarını felan bi arkadaş kime benzediğini bile anlıyosun yazmıştı ayy çok heyecanlıyım önümüzdeki hafta içide ben gitcem neler anlattı bebk nasılmış sağlıklımı peki bol bol soru sordunmu doğum hakkında bişey dedimi gün felan olarak 31 aralık demiştiya sana .bnde cd mutlaka istyorum bnde eminmki açıp açıp izlerim artık cd kaç dk oluyor.aayyyyy ne kadr çok soru sordum kusura bakam meraktan :sinifsinif:

kime benzediği belli oluomu bileme ama herkes kendine benzetti :KK70: babası çenesini teyzesi burnunu kendine benzetti :KK70:
bu doktora çok soru sormadım çünkü kendi doktorumla ii bi iletişimim var,,sadece bebeğimin son derece sağlıklı olduğunu biraz iri olduğunu öğrendim :KK70: şaşırmadım çünkü eşimde ben de uzun boyluyuz :KK70: yaklaşık 40 dk kadar kaldım ultrasonda,,ama cd 40 dk değil,,bebğin yüzünü gösterdiği kadar,,10 dk ya var ya yok ama bebekten bebeğe değişiyormuş,,bnm kızım kafasını hep arkaya attı :KK70:

eminim sen de benm kadar zewk alacaksın bu ultrasondan almamak imkansız :KK70:

sen de yazarsan sewinirim senn de duygularını merak ediyorum....

canım bende haftaya perşembeye randevu aldım gidıyorum allah izin verirse bende çok merak ediyorum bakalım hatta akşamları hep düşünüyorum nasıl olcak diye bu kadr heyecan yapmam biraz anormal ama ne yapıyım ya merak işte benimkisi .tabi yazarım canım hele bi gidiyim ilk işim yazmak olacak sana kendine ve bebişe iyi bak zeynep olcak galiba ismide çok güzel bi isim bende kız olursa ecrin düşünüyorum

bende cumartesi şişli de osman özyurt a çektirdim. 140 tl. renkli ayrıca CD sini de verdiler. çok güzel bir deneyim..

merhaba cnm bende kurtuluşta oturuyorum bu yaptırdığın detaylı ultrasyon diymi bende haftaya yaptırıcamda gittiğin özel dr mu yoksa labaratuvar ortamındamı çektiler

merhaba cnm bende kurtuluşta oturuyorum bu yaptırdığın detaylı ultrasyon diymi bende haftaya yaptırıcamda gittiğin özel dr mu yoksa labaratuvar ortamındamı çektiler

merhaba tulay su arkadaşım bnde arkadaş önerisi ile aradım haftaya perşembe randevu aldım çünkü doktorla görüştm benim kendi doktorum rapor istedi ve osman beye sordum rapor vercekmisin diye evet rapor ve cd veriyoruz dedi bakalım haftaya gideceğim canım .detaylı ultrsasn dediğimz 4 boyutlu osman özyurt yaz webde bak istersen web sitesine yorumları felan okudum güzel bi yere benziyor

X