Renkli ultrason ektiren varm ?

Canım nihayet gittin mi, çok sevindim bebeşinin sağlıklı olmasına, hayırlısıyla kucağını da alırsın inşallah.

sağol cmr teşekkür ederim sonunda gittim gördüm kızımı emin olduk kız olduğuna rabbim sağlıklı doğumlar nasip etsin hepimize . canım ya sen doğuma gitmemişsin anlaşılan olmazsa salıya demiştin dimi hayırlsıı herhalde senin kız salıyı beklyor annesi 01.09.09 güzel bi tarih inşallah sağlıklı doğsunda güzel haberlerini resimlerini beklyorum canım mutlaka .dua ediyorum hep:Saruboceq:

Gözünaydın canım sağlıklı haberini aldın ya nazlansın boşver kaydirigubbakcemile3 sanırım kız istiyordun çifte mutluluk yanii Allah devamını erdirsin canım

sağol canım çok teşkkür ederim merakım azda olsa gitti kız istıyordum evet çok mutlu oldum sana anlatamam rabbim sağlıklı kucağımza almayı nasip etsin inşallah .

sağol cmr teşekkür ederim sonunda gittim gördüm kızımı emin olduk kız olduğuna rabbim sağlıklı doğumlar nasip etsin hepimize . canım ya sen doğuma gitmemişsin anlaşılan olmazsa salıya demiştin dimi hayırlsıı herhalde senin kız salıyı beklyor annesi 01.09.09 güzel bi tarih inşallah sağlıklı doğsunda güzel haberlerini resimlerini beklyorum canım mutlaka .dua ediyorum hep:Saruboceq:

caınm benim saol,

gidemedik valla napalım, sabırla bekliyorum dicem ama malesef sabır falan kalmadı bende :))

derlerdi de inanmazdım son hafta geçmez diye, gerçekten de öyleymiş yaa

neyse Rabbim hepimizi hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah

caınm benim saol,

gidemedik valla napalım, sabırla bekliyorum dicem ama malesef sabır falan kalmadı bende :))

derlerdi de inanmazdım son hafta geçmez diye, gerçekten de öyleymiş yaa

neyse Rabbim hepimizi hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah

vallaha haklısn bnde ultrosan için sabırsızlık oluyor ki sende bebişini kavuşmana 3 gün kalmış herhalde sabırsızlanırsın gayet normal dedğim gb 1 eylül güzel bi tarih hakkından hayırlısı allahım kolaylıkla doğurmayı nasip etsin sağsalim kucağına alırsın inşallah kendine iyi bak canım

X