Renkli ultrason ektiren varm ?

_sinemis_

KaNaTSıZ MeLeĞiM :)
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2009
4.247
135
merhaba kızlar önemüzde ki hafta renkli ultrosan çektrcem çektiren varsa nerde çektrdi neler yapılıyor bilgilendirirseniz sevinirm :eek:

sanırım devamlı girdiğin usg cihazı 3 boyutlu

eğer pendiğe yakın biyerlerdeysen özkan hastanesinin yanında ilkay filizcanın mua. var oraya gitmeni tavsiye ederim gerçekten tüm detayları anlatıyo ablamın 4 senelik doktoru bu 3. gebeliği hiç vazgeçmedi kendisinden

benim girdiğim cihaz 4 boyutlu zaten bebeğimi tam anlamıyla insan gibi görmek çok güzel bi duygu
umarım sorun çıkmazz herşey yolunda gider bol bol soru sor doktora liste yap kafanda :))

hisar intercontinental da çektirdim ben renkli usg mi hiiç mi hiç memnun kalmadım..

5 yıldızlı hastane deiler gittik ama 1 saatten fazla beklettiler randevulu olmamıza rağmen..

ama herşeye rağmen o kadar güzel bir duyguki:asigim::asigim::asigim:

heyecandan ağlamak üzereydik annemle beraber:)

genelde 22 ya da 23. haftada yapılıyor. fiyatı 500 tl cıvar. bebeği çizgi fılm gibi izleyeceksınız..çok duygusal

ben medipole gidiyorum hakan beye yaptırdık 4lü taramamızı çok memnun kaldım walla. çok aydınlatıyo bilgi veriyo ve randevuyla çalışıyo ama 1 ay sonrasına gün veriyolar yoğunluktan. ücretide 180 liraydı canım.

Bende 4D bakmistim,,,bakmaya doyamiyor insan valla...
Bu guzelligi gormelisinnn superrr her ayrinti muhtesem belli a.s

beylikdüzünde medilife süper bence...doktor da harika...bebek istediği pozisyonda olmayınca daha sonra çağırıyor seni...140 milyon verdim ama helal olsun...tavsiye ederim...

bende cumartesi şişli de osman özyurt a çektirdim. 140 tl. renkli ayrıca CD sini de verdiler. çok güzel bir deneyim..

kızlar çok teşekkürler bilgilendirdiğiniz için...avcılarda oturuyorum bnde yakın bi yer tercihim ama bende çok merak ediyorum neler sorabilirm onları bi düşünüyüm görmekde istiyorum bende 20. haftadayım 24 ağustosdan sonra git dedi doktorum haftaya allah nasip ederse gideceğim

beylikdüzünde medilife süper bence...doktor da harika...bebek istediği pozisyonda olmayınca daha sonra çağırıyor seni...140 milyon verdim ama helal olsun...tavsiye ederim...

tuğbacım medilifede cd veriyorlarmı doktorun adı ney bende haftaya gitcem canım 24 ağustostan sonra dedi doktorum ..bende ayrıntılı bi şeklde anlatan detaycı bi doktor olmasını istiyorum:emir_bebek:

nasıl yani, her zaman gittiğimiz doktor ya da hastanede yapılmıyor mu? ben bunu hiç bilmiyordum. en iyisi doktoruma ilk gidişimde bunu bi sorayım... 29 mayıs hastanesine gidiyorum. orda yapılıyor mu acaba?

nasıl yani, her zaman gittiğimiz doktor ya da hastanede yapılmıyor mu? ben bunu hiç bilmiyordum. en iyisi doktoruma ilk gidişimde bunu bi sorayım... 29 mayıs hastanesine gidiyorum. orda yapılıyor mu acaba?

canım benim gittiğim doktorumun hastanesinde yoktu o yüzden dışarda çektrceğiz 20.haftadan sonra istiyor doktor ben haftaya gideceğim ama gidenlerden aldığım bilgilere göre bebği çok net görüyormuşuz çok heyecanlıyım net olarak görmek çok zevkli olacak eminim kaydirigubbakcemile5:emir_bebek:

benim gittiğim hastanede nezman rica etsem giriyorum renkliye hemde ekstra ücret falan ödemiyorum. acaba farklı bi şeydenmi bahsediyosunuz bazı arkadaşlar başka yerlere gidip yaptırıyomuş yada ekstra ücret ödüyomuş kafam karıştıı

benim gittiğim hastanede nezman rica etsem giriyorum renkliye hemde ekstra ücret falan ödemiyorum. acaba farklı bi şeydenmi bahsediyosunuz bazı arkadaşlar başka yerlere gidip yaptırıyomuş yada ekstra ücret ödüyomuş kafam karıştıı

canım şimdi sende benim kafamı karıştrdın :uhm: şöyle söylüyümsen şanslısın o zman renkliye istedğin zman girebildiğin için bizim girceğimiz 19 ile 23. gebelik haftaları arasında genellikle gebeliği takip eden doktor tarafından uygulanan bir incelemedir. Bu incelemede bebek ve bebeğe ait yapılar "tepeden tırnağa" gözden geçirilir ve ultrasonografi ile gözlemlenebilecek tüm özellikler dikkatli bir şekilde incelenerek bebeğin sağlık durumu hakkında ayrıntılı bilgi veriyormuş 40dk felan sürüyormuş bebşin böbrekleri kalbine varana kadr ayrıntılı şeklde kontrol yapılıyor:emir_bebek:

hımmm sizin dediğiniz ayrıntılı ultrasonu 22. haftada bende yaptırmışdım. muayenede siyahbeyaz bebeğin görüntüsünün oldugu çıkdıyı veren bi alet var bide foto kagıdına sarımsı bi çıkdı veren alet var ben onu kasteddim herzman giriyorum diye ayyy karışdı ne anlaşılmaz yazdım.

feyzae bende avcılar da oturuyorum, ilk 6 ayımda Dr. Ferhat Uysal'a gittim, Bakırköy ıncirli'de muayenehanesi, o 4 boyutlu ultrason kullanıyor, benim kızımın ilk görüntüleri çok güzeldi, her seferinde de cd ye çekti, ayrıca renkli çıktı da veriyor, aynı vesikalık gibi :) şimdi bende bir sürü cd ve kızımın fotosu var, insan kime benzediğini bile çıkartabiliyor. ücreti de 100 tl, çok da iyi bir doktor, tavsiye ederim. internetten Ferhat Uysal diye aratırsan telefon numaralarına ulaşabilirsin, randevulu çalışıyo kendisi.
sen hangi hastanede muayene oluyosun şimdi?

feyzae bende avcılar da oturuyorum, ilk 6 ayımda Dr. Ferhat Uysal'a gittim, Bakırköy İncirli'de muayenehanesi, o 4 boyutlu ultrason kullanıyor, benim kızımın ilk görüntüleri çok güzeldi, her seferinde de cd ye çekti, ayrıca renkli çıktı da veriyor, aynı vesikalık gibi :) şimdi bende bir sürü cd ve kızımın fotosu var, insan kime benzediğini bile çıkartabiliyor. ücreti de 100 tl, çok da iyi bir doktor, tavsiye ederim. internetten Ferhat Uysal diye aratırsan telefon numaralarına ulaşabilirsin, randevulu çalışıyo kendisi.
sen hangi hastanede muayene oluyosun şimdi?

Canım ben şimdi bi tandık vasıtasıyla bulduğum özel bayrampaşa has. selma hanıma gidyorum çok memnunum ama doğumu orda yaparmıyım bilmyorum sen nerde yapacaksın doğumunu :CüvCüv: avcıların neresindesin canımcım ben gümüşpala .internetten baktım bu arada hem bakırköy bana daha uygun büyük bi ihtimal oraya giderim canım çok teşkkür ederim .:emir_bebek:

bende cuma günü Medipol Hakan Beye randevu aldım çok zor oldu ama başardım bu arada kaçıncı hafta çektirdiniz ben 23+4 olucam 24 hafta son diyorlar sizce problem olur mu

Canım ben şimdi bi tandık vasıtasıyla bulduğum özel bayrampaşa has. selma hanıma gidyorum çok memnunum ama doğumu orda yaparmıyım bilmyorum sen nerde yapacaksın doğumunu :CüvCüv: avcıların neresindesin canımcım ben gümüşpala .internetten baktım bu arada hem bakırköy bana daha uygun büyük bi ihtimal oraya giderim canım çok teşkkür ederim .:emir_bebek:

Canım çok iyi bir dr.'dur Ferhat Bey, eminim memnun kalırsın.
Ben Denzköşkler'deyim. Avcılar Hospital'a gidiyorum şimdi.
Lale Hn. var orda, daha 3 seferdir gittim ona da, bakalım nasıl olacak doğum

X