Genital Bölge Sir Ağda

cnn54

Özlemimsin...
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
528
2
Ben 18 yaşındayım genital bölgemi uzun süredir hep jiletle alıyorum kıllarda haliye çok sert oldu ve artık jiletlerken bile canım acıyor ben sir ağda yaptırmak istiyorum fakat dediğim gibi jilet uygularken bile canım acıyo ağdayı düşünemiyorum bile bir keresinde epilatörle deneyim dedim dokundurduğum bölge kıpkırmızı oldu kabardı 3 gün acısından kurtulamadım ne yapıcam benn senağlama

Keşke ilk almaya başladığında,ağda veya epilatörle başlasaydın..
O zaman böyle sertleşmezdi kıllar..

Güzellik salonuna gitmen daha iyi bence..ama temiz ve güvenilir olsun..

hayatımm ilkini kendin denersen çok canın acır
benim gibi salaklık etme :)
git bi güzellik salonuna orda yaptır

Hem utanıyom güzellik salonunda yaptırmaya :kedi: Hem de korkuyom :çok üzgünüm: Bir de benim o üst bölge üçgen olan yer kenarlara da jilet değdirdiğim için orda da çıkıyo :kedi:

tatlım vivet sir el ağdası bnm gbi bi ağda özrlüsü bile yapabiliosa eminim işine yarıcaktr bi dene bence;acı yok yapış yapışlık yokopuyorumnanaktan

Vivetin soğuk ağda bantları nasıl sizce onları küçük küçük kessem ama acısına nasıl dayanıcam beni o korkutuyo işte :bbo:

bencede canım ilk olarak kuaföre git
orda yaptır
biraz yumuşasın tüylerin
sonra kendin yapabilirisin

bende 17 yaşındayım ve kuaföre gitmeye utanıyorum açıkcası :kedi: evde kendim nasıl bi yöntem kullancam onuda bilmiyorum fazla acıtmayan bildiğiniz bi yöntem sir ağda varsa paylaşırsanız sevinirim

Canım ben de jilet olayına girmiştim.Aslında ilk ağda ile başlamak lazım.Koltuk altıma kendim ağda yapıyorum ben.Malum genital bölgeye yapmaya kalkıştım.Çok acı verici bir durumdu.Zaten hiç alamadım.Geçenlerde sürekli gittiğim kuaföre gittim.Sir ağda ile aldı.ınanır mısın acı buysa ben daha önce hiç tatmadımkaydirigubbakcemile3 Çok kolay oldu.Konuşa konuşa bitti.Sen de bence git ve aldır.Daha sonra kendin alabilirsin zaten.Resmen küçüldü kaydirigubbakcemile3

canım jileti hemen bırak
onunla almaya devam edersen ileride bin pişman olursun
bıraktığın an şükredersin
güzellik salonuna git
kendin almaya çalışma
tekniğini bilmediğin için hem yapamazsın hem canın fena halde acır
ağdaya ne kadar erken başlarsan o kadar iyi
hem yumuşayacak hem azalacak göreceksin
jiletle alındığında bir kıl kökünden 3-4 adet kıl çıkıyor
ağda bunu ortadan kaldırıyor

bn 17 yaşındayım bu zamana kadar hep ağda yaptım bi kere jilet kullandım bişi olurmu çok korktum tekrar ağdaya dönebilirmiyim ?bilmiyorum kismile

kızlar sıze bı onerı ben evde sır agda kulanıorum kuaforlerınkınden ama bırncısı pudralı sını alın ıkıncısı kucuk kucuk alın bıde ben baslamadan once sebamedın losyon kremını suruyorum butun kuları ortucek sekılde ustuende bebk pudrası poset ılede ustunu kapıorum emıor yarım saat sonra hazır anlamıorsunuzda aldıgınızı acımıor ben hep agda ıle alırdım dogumdan sonra canım kıymetlı oldu dıkıslerımden ıkı uc keredır denıorum aklıma geldı bı baktım harbıdende uyusuyor :) deneyın

ben eldiven kullanıyorum kaymak gibi :KK70: hem de çok acıyorsa EMLA kremini sür uyuşsun orası sonra eldiven veya ağda ya da makineyle alabilirsin kolay oluyor :KK70: kolay gele :KK70:

Hem utanıyom güzellik salonunda yaptırmaya :kedi: Hem de korkuyom :çok üzgünüm: Bir de benim o üst bölge üçgen olan yer kenarlara da jilet değdirdiğim için orda da çıkıyo :kedi:

aynen bende bu durumdaydım hayatım.hep sürekli jilet kullanıodum,hem utanıodum hemde çok korkuodum.kuaföre gittim ve kapıdan geri döndüm hatta ilk sefer sonra tabi arkdaşların ısrarıyla girdim içer.heyecanlandım fazlasıyla ama gereksizmiş,korkumda öyle.gerçkten hiçç öyle kafanda düşündüğün gibi bi acı değil.k.altını almanla bir neredeyse.zaten o kadar anlık bi acı ki, kadın ağda bezini çeker çekmez bitio acı :) utanma konusuna gelince ilk 2 dk. evet utanııosun ama ondan sonra zaten alışıosun utanmada geçio.ben daha 3 kere aldırdım kuaöfrde.ilkincisinde acı yarı yarıya azalmıştı 3de acı yok gibi bişeydi.ben pişmanım açıkçası bunca zaman gitmediğime :eek:klava: eminim sende böyle düşünüceksin.biraz cesaretli ol ve git.çook rahat olucaksın.her duşta uğraşmıcaksın.ooh miis gibii :dance:

Ben her ay 10 tl bayıyorum :nazar: ama rahatlığı süperr aklinialirimsmile

cevap verdiğin için teşekkürler canım :1hug: 10 iyiymiş ben daha pahalıdır diyordum bence de değer... deneyeceğim (cesaretimi toplarsam eyvahedigeldismile ) muhtemelen eve temizlikçi çağırmak gibi olur benimki ayıp olmasın die alır giderim heralde kafamçokkarıştı

X