Çocuk Hastalıkları İzmir'liler Çocuk Doktoru Hurşit Apa hakkında veya tavsiye edeceğiniz Çocuk Doktor?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
G

gülenyüz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gülenyüz
1,5 aylık kızım var ben hurşit apa ya götürdüm iyi doktor ama çok kısa bakıyor bize bilgi vermiyor yani anlatmıyor cocuk hakkında bigi versin ben pek bilgim yok doktor anlatsın veya bildiginiz iyi cocuk doktoru var mı

• Konu Sahibi gülenyüz
canım bende kızımı hurşit beye götürüyorm ama çok memnunuz. tamam kısa bakıyor ama bize her bilgiyi veriyor. yönlendiriyor. ek gıdaları nasıl kullancaz ne yedircez ne içircez herşeyi ile ilgileniyor

• Konu Sahibi gülenyüz
canım bende kızımı hurşit beye götürüyorm ama çok memnunuz. tamam kısa bakıyor ama bize her bilgiyi veriyor. yönlendiriyor. ek gıdaları nasıl kullancaz ne yedircez ne içircez herşeyi ile ilgileniyor

• Konu Sahibi gülenyüz
canım alsancak kent hastanesinde sürreyya paksoy var .Çok iyi ve ilgili yani bence mükemmel bir doktor.Ama biraz pahalı 90 ytl.Emekli sandığıyla anlaşması yok.Ama senin saglık sigortan yada sosyal güvencenizle anlaşması varsa belki daha uygun olur.Ben devlet memuruyum ama genede süreyya beye götürüyorum 8 aylık oğlumu.Banada hurşit apa dediler ama niyeyse daha götürmeden içim ısınmadı.

• Konu Sahibi gülenyüz
mesajı biraz geç gördüm
Hurşit apa ya oğlumu götürüyordum memnundum
sonra kızım oldu çok hasta olunca
Prof.Dr.Hasan Özkan a götürdüm ve çok memnun kaldım
canı gönülden tavsiye ederim çok iyi bir doktor
muaynanesi Alsancakta

• Konu Sahibi gülenyüz
Ben de kızımı 3.5 aylıktan beri hurşit beye götürüyorum.gayet memnunum.Çok kısa bakmasının sebebi işinde çok iyi olması,uzunca bakmasına gerek duymaması.çünkü behçet uz çocuk hastanesinde çalışıyor aynı zamanda,yani çok iyi bir doktor.Bir de çok fazla tercih edilen,çok hastası olan bir doktor.Yaz mevsiminde muayenehanesi daha tenha oluyor,o zaman gitmenizi tavsiye ederim,o zaman en az yarım saat sohbet bile edersiniz :) tabi ki hep yazın götürmek mümkün değil ama acil durumların dışında,randevu alırken,kalabalık zamanda değl de,daha tenha olduğu zaman için randevu alırsanız,ve soracağınız,merak ettiğiniz,anlatmasını istediğiniz bir listeyle giderseniz çok rahat edersizniz.benden size tavsiye,şahsen ben sağlam bir listeyle giderim her zaman,kendisi de hatta bana o yüzden güler :) hatta muayenehanesinde sorduklarımla kalmam,sonra bir de telefon açarım :) telefon açtığımda da hemen kapatır çünkü çok yoğun arkadaşlar.muayene ücreti de 85 TL

Bir de şeref targanı çok methediyorlar,o da Hataydaymış,80 Tl ymiş,onunla ilgili bilgim bu kadar.
Hasan Özkanı çok anlatıyorlar,DEÜ nün çocuk ana bilim dalı başkanı,prof. bir doktor olduğundan muayene ücreti çok yüksek en son 150 Tl diye duymuştum,küçükken her ay götürdüğümden bana fazla gelecekti

• Konu Sahibi gülenyüz
kızımda alerjık bronşitten şüpeleniyor aile hekimimiz test istedi fakat yaptıraca yer bulamadım bilgisi olan varsa çook menmun olurum.izmirde oturuyorum bornovada teşekürler ezaksoy@mynet.com

• Konu Sahibi gülenyüz
Hurşit Apa hastalarına kötü haber, Hurşit bey tam gün yasası nedeniyle hastanede çalışmayı seçtiği için muayenehanesi kapattı..

Yeni doktor arayışları içindeyiz, fikri olan var mı?

Bende kızımı hurşit beye götürüyordum çokta memnumdum ama bıraktı ne zaman dönecekmiş bilgisi olan varmı acaba

X