Hem burun ameliyat hem ene ameliyat =(

didyma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
41
0
arkadaşlar burnum kemerlı ve devıasyon var bu yüzden amelıyat olcam aynı zamanda çene ameliyatıda olcam ..çenem yüzüme göre çok hafif geride..daha önce bu 2 amelyatı bır arada olan kımse var mı.çene kesiliyor mu yoksa içine bir şey mi koyuluyor çok merak edıyorum:Saruboceq:

hem burun hem cene yaptıran bir arkadas vardı burada nasıl oldugunu bilmiyorum sürecini fln ama yani ikisi bir arada yapılabiliyorr

canim evet burda bi arkadasimiz ikisinide olmustu ismi HAMPOSPARA istersen özelden yazip sorabilirsin ona canim, benim doktorumda ikisini bir yapalim dedi benim cenemde hafif geride ama ben korktugum icin yaptirmadim sadece burnumu yaptirdim... ceneyi kesmiyorlar tatlim sadece alt dudaginin ic kismini kücük bir kesiyle icine madde yerlestiriyorlar benim bildigim kadariyla :))

sezoss canım şimdi gördüm arkadşı yorumları okudum çok saoll...ebru sezoss yanımda olduğunuz için çok saolunnn..inanın burdan kopunca direk karamsarlıklara bürünüyorummm..iiki varsınızopuyorumnanaktan

rica ederim canim burda ne icin variz?? birbirimize destek olmak icin bildiklerimizi paylasmak icin kaydirigubbakcemile5

aslıında benmde çene ameliyatı olmam lazmmış.yüzüme göre çok ufak çenem.naci beyin dediğine göre dolgu veya protez yapıorlarmş.dolgu geçiciymş sanırım ama.protez kalıcı oluyr.doktrum burun ameliyatında çenenide yapalım dedi ama ben cesaret edemedm açıkcası :S birde para alarlamak lazmdı tabi..

kızlar bu çenenin geride olması nasıl bişey ya hiç görmemiştim vede duymamıştım şimdi aynada kendi çeneme bakmaya başladım acaba bendede bi anormallik varmı diye :S

bu öle farkedilebilecek bir anormallik degil, sadece yüzün alın burun cene arasındaki uyumunda cene daha ufak kalınca ceneyi ona göre ayarlıyorlar, aslında benim de hafif doldurulabilir ama ne gerek var yaniii diye düsünüyorum burun derdi bitti bi de cene baslamasın :KK70:

merhaba;ben hastanede çalışıyorum anestezi teknikeriyim çok estetik ameliyatı gördüğüm için kesinlikle ikisinide birlikte yaptır.birlikte yapılabilen bir ameliyat.çene için her doktor farklı yöntem uyguluyor ama sonuçlar güzel oluyor.bende burun estetiği oldum her doktorun ameliyatına girme şansım olduğu için hüseyin altunu tercih ettim ve çokta memnunum.sanada tavsiye ederim.

canım iki ameliyatı biden olan duymuştum bende ama çenende nasıl bir anormallik var ki merak ettim resim ekleyebilirsen sevinirim..

merhaba kızlarr bnim çene asimetriği ve burun problemim var bu iki ameliyatla bilgisi olan var mı ? f(fiyat ameliyat öncesi ve sonrası ..vb..

X