yüzdeki tüyler...

E

ezqi_06

Ziyaretçi
arkadaşlar yüz bölgemde çok tüy var yani özellikle yanak kısmımda..hani erkeklerde olur ya favoriler..aynen öle:KK43: ne yapıcamı bilmiorum almayı denedim ama çok canım yandı önerisi olan var mı :çok üzgünüm:

Sadece o kısmı bi kuaförde sir ağdayla aldır cnm. bi süre sonra daha az çıkıyo o zaman da kendin iple alırsın. Başlarda çıkarken sakal gibi kötü bi görüntü olabiliyo bu halinden daha kötü olmaz diyosan aldır. Acısına da alışıyosun zaten her acı tanımadan önce çok can yakar acıyı tanıyınca bilinç alışıyo. a.s
Hatta tüy azaltıcı teknikleri de dene aldırdıkça limon tuz, bioder, karınca yumurtası gibi yöntemler forumda mevcut. dene bence.yerimseniben

bende sarart derim kremle aldırmadan ben öle yapıyorum şimdilik belki ilerde igneli epilasyon yaptırırım aldıran arkadaşlarım çekiyor çünkü..

cnmm kalın ise o tüyler lazere gitttt ince ise igneli epilasyona git..tabi beyaz tenliysen...ben esmerim lazere gidiyorum yüz için çok memnun oldugum söylenmessssssss:KK43::KK43::KK43:

aldırmayı cok istiorum ama annem basına bela edersin dökülür onlar dio.sarartmayı da düsündüm ama cok fazla oldugu icin bide saçlarım siyah oldugu icin cok sırıtır.benim bunlardan kurtulmam lazım ya saçlarımı toplamaya utanıorumm:KK43: :çok üzgünüm:

anlıyorum seni cnm ..malesef insanın sinirini çok bozan bişey insanlarla ilişkilerini bile etkilio yakınlaşmak ıstemıosun neye bakıyo fln bi sürü sey..
Ben lazere gıdıyorum yüzde sonuç alan insan hepsi bitti diyen pek duymadım ama modern ağda gıbı en azından tahrıs etmıyo sıvılce yapmıyo tüysüz geziyosun çoğunlukla, iğneliye uygunsa onu yaptır kurtul derim ama yüz için iyi bi yer bulmak lazım bide kabuklanma falan oluyormuş sanırım başta öyle gezmeyide göze almak:S
Sana tavsiyem dert etme bişeyden başla napalım bizde böle tüylüyüz allah çaresiz bi dert vermesin ben inanıyorum bigün biticek hepsi=)

valla hc sanmıorum biticeni cnm:KK43: sir agdayı denicem artık yapcak bsi yok.. mafoldumben

ağda yapıcaksan dikkat et ama sivilcelenme oluyor genelde çünkü..
Sana tavsiyem yapıldıktan sonra su değdirme en az iki saat ve mikrop kapmamasına dikkat et cnm bnm çok sivilcelenmişti ki normalde hiç çıkmaz

aldırmayı cok istiorum ama annem basına bela edersin dökülür onlar dio.sarartmayı da düsündüm ama cok fazla oldugu icin bide saçlarım siyah oldugu icin cok sırıtır.benim bunlardan kurtulmam lazım ya saçlarımı toplamaya utanıorumm:KK43: :çok üzgünüm:
ayy cnm yaasenağlama anlıorum seni:çok üzgünüm: bn favori gibi olan tüylerimi akşamlrı iple bi güzel alıorm snra da karınca yum.yağı sürüp yatıorum.bu yönteme başlayalı çk olmadı ama tüylerin daha geç çıktıını fark ettim bnce dene sir ağdayı tavsie etmem bn denedim de:lepi:

bence cok degilse hic elleme cok cogalir basa cikamasin hem simdi sen kafana takmisin ya o yüzden gözüne cok batio ama aldiktan sonra iice güclenir cogalir benim arkadas yapti ben meslaa sarartim belki uzandi ama siyah siyahtan daha iidir e kalindan benimkiler tyler bence hic elleme cok pisman olursun ama mesala biyiklarini felan al o sorun degildir buda benden tavsiyee

Alıntı:
ezqi_06 kullanıcısından alıntı
aldırmayı cok istiorum ama annem basına bela edersin dökülür onlar dio.sarartmayı da düsündüm ama cok fazla oldugu icin bide saçlarım siyah oldugu icin cok sırıtır.benim bunlardan kurtulmam lazım ya saçlarımı toplamaya utanıorumm:KK43:

ayy cnm yaa anlıorum seni bn favori gibi olan tüylerimi akşamlrı iple bi güzel alıorm snra da karınca yum.yağı sürüp yatıorum.bu yönteme başlayalı çk olmadı ama tüylerin daha geç çıktıını fark ettim bnce dene sir ağdayı tavsie etmem bn denedim de

nldu peki sir agdayla aldıktan sora cnm?

bence cok degilse hic elleme cok cogalir basa cikamasin hem simdi sen kafana takmisin ya o yüzden gözüne cok batio ama aldiktan sonra iice güclenir cogalir benim arkadas yapti ben meslaa sarartim belki uzandi ama siyah siyahtan daha iidir e kalindan benimkiler tyler bence hic elleme cok pisman olursun ama mesala biyiklarini felan al o sorun degildir buda benden tavsiyee

ya cok fzla bn cok rhtsz oluorum ya simsiyah duruo.bazen azalmıs gbi görünüo gözüme bzn de cogalmıs gbi.kafayı yedircek bunlar bna hee fisfisfis :bbo:

sir agda ile aldir derim.. azaliyor zamanla..

Bende yüzümdeki tüylerden çok çekenlerdenim. bide takıntılıyım bu konuda.Neyse zamanında iğneli yaptırdım. 3-4 sene önce. Ama halen yüzümde izler var. Geçmez artık. Bi daha asla iğneli yaptırmam. Lazere gittim bi süre, hiç faydası olmadı.Sonra iple aldırdım, kremler kullandım ama geçici çözümlerdi.Bikaç defa sirle aldırdım son 3 seferdir, baktım incelecekleri yere nerdeyse kıl olmuşlar.Şimdide Epilixiri deneyeceğim.Yok etmese bile inceltsin saratsın çok iyi. Çünkü ben sarı tüylerimi bile aldırıyorum malesef :KK43: Bu arada söyleyim hormon bozukluğum yok, vücudumda tüy sorunum yok. Ama yüzümde yıllardır var var var!!!Yüzde görünen bi yer, gerçekten çok zor.

bir senedir lazer yaptırıorum yok geçmedi yine yapan kız inceldi dio ama bana göre aynı ne yaptıysam yine çıkıolar bunlarla ölücem galiba

lazer den bi fayda göremeyenlerdenim ben de iğneli epilasyonla bazı tüylerimden kurtuldum sürekli yaptırmadım ama iğnelinin yararlı oldugunu dusunuyorum ben de...

Benim de vardı iple alıyordum daha da çoğaldı özellikle yanaklarımda ve çenemde çok sert çıkıyordu. Daha sonra doktora gittim hormon testi falan yaptırdı yumurtalığımda küçük bir kist çıktı geçici bir şey diane 35 verdi onu kullanıyorum 8 aydır. ve çok azaldı tüylerim sert çıkanlar artık çıkmaz oldu. ve tabi lapiden yüz ağda bantlarıyla yüzümü alıyorum. sanırım o da biraz azalttı. şimdi normal çıkıyor. gene var bir kaç tane utanmaz ama onları da cımbızla alıyorum. ama eskisi gibi sert sert elime gelmiyor yumuşacak oldu. zemuszemus

bnm de çok aşırı çıkıyo, doktora da gittim ilaç da kullandım hiç bi faydasını göremedim, hatta zararı oldu cnm... bende eskiden dayanamıordum ama alıştım artık sir ağda ile kendim alıyorum, çok acıyo ama alıştım dayanıyorum cnm :KK43:((

Benim de aynı şekilde, favori midir nedir şu erkeklerdeki, aynen öyle. Erkek arkadaşlarımdan beter durumdayım :) Hatta bunun için doktora bile gittim, hormon bozukluğuymuş. Kuaförde sirle aldırdım. Gerçi alan bayan çok ısrar etti hiç başlama çok uğraşırsın diye ama.. öyle bir dert ki bu.. ne saçını toplayabiliyorsun.. ne de rüzgarda rahat rahat yürüyebiliyorsun.. Özellikle kış aylarında rüzgar esti mi ellerim hemen saçlarıma gider aman uçuşmasın da görünmesin diye.. Mecburen aldırdım ilk defa 3-4 ay önce.. ama öyle bir acıdı ki anlatamam.. siri çekerken ses kafamın içinde yankılandı sanki cart cart diye birşey söker gibi... Şimdi iyice uzadılar yine.. en kısa zamanda sirle alıcam yine, tuz ve limonla azaltmayı düşünüyorum ama hormonlar da düzenli değil ne kadar faydası olur bilemem... :KK43:

ya benim eltimde var o ağda ile aldı sonra karıncağı kullndı 1,5 ay fln ama geçti hemde çok geçtii bir kullnn istersniz aldı sir ağda ile sonra kaıncayağı sürdü aktardan aldı geçe yatmadan 10 dk önce biraz sivlce oldu ama yardı

X