sosyal hizmetler

MUTLUYUM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
79
1
38
slm arkadaşlar
bu yıl soyal hizmetleri kazandım bu bölümde okuyan arkadaşlar burayaaaa :dance:

kızlar ya ben yenı evlendım kayıtalara daha var kızlık soyadım kalsın ıstyrm kımlıgımıde degsmedım nasıl ayarlıcam su işleri bi bilginz varmı ??

bende ilk gün kayıt oldum hemen oğlum izin verirse kitaplarıma bakacağım ama elimden alıyor kitapları..

bende kıtaplarımı felan aldım hersey hazır ama ıngılızceyı nasıl yaparım bılmıyrm hem ev işi hem iş hemde ders mafoldumben

konu açmak yerine burdan devam edelim
1 senedir kimse bir şey yazmamış
sosyal hizmetler bölümü öğrencileri nerdesiniz?
2.sınıfa geçen var mı?
2010-2011 için yeni kayıt yaptıran
bilgilerimizi burada paylaşalım

Sosyal hizmetler bölümü dersleri kolay mı arkadaşlar kayıt yaptırmayı düşünüyorum. Ayrıca bu bölüme öss olmadan direk kayıt mümkünmü? Ben lisans bitirdim 4 senelik. Ayrıca bu tarih ingilizce türkçe derslerden de muaf olma durumları var mı aldım çünkü o dersleri.

Sosyal hizmetler bölümü dersleri kolay mı arkadaşlar kayıt yaptırmayı düşünüyorum. Ayrıca bu bölüme öss olmadan direk kayıt mümkünmü? Ben lisans bitirdim 4 senelik. Ayrıca bu tarih ingilizce türkçe derslerden de muaf olma durumları var mı aldım çünkü o dersleri.

bildiğim kadarıyla lisans mezunlarına öss'ye girmeden kayıt hakkı var yine de yanlış yönlendirmeyeyim sizi onun için büroya sorun derim

Evet ikinci üniversite hakkı olarak ,sınavsız 2 yıllık sosyal hizmetler okuyabiliyoruz. Ben de mühendislik fakültesi mezunuyum ama sosyal hizmetler ilgimi cekiyor, o yüzden sosyal hizmetler okumayı düşünüyorum 2 yıllık.
Çünkü 4 yıllık olarak sadece sosyoloji var.
Sosyoloji mezunları sosyal hizmetlerde calısabiliyor mu bilmiyorum , yani eger 2 yıllıgı bitirince de aynı iş olacaksa 4 yıl beklemek bana zor geliyor.
Sonrasında belki 4 yıllıga gecerim bilemiyorum.

Evet ikinci üniversite hakkı olarak ,sınavsız 2 yıllık sosyal hizmetler okuyabiliyoruz. Ben de mühendislik fakültesi mezunuyum ama sosyal hizmetler ilgimi cekiyor, o yüzden sosyal hizmetler okumayı düşünüyorum 2 yıllık.
Çünkü 4 yıllık olarak sadece sosyoloji var.
Sosyoloji mezunları sosyal hizmetlerde calısabiliyor mu bilmiyorum , yani eger 2 yıllıgı bitirince de aynı iş olacaksa 4 yıl beklemek bana zor geliyor.
Sonrasında belki 4 yıllıga gecerim bilemiyorum.

sadece sosyoloji derken dgs'yle olarak mı?
eğer öyleyse sosyal hizmetler,sosyal hizmet ve sosyolojiye geçiş var
sosyoloji mezunları dersanelerde rehber öğretmenlik falan yapabiliyor diye duymuştum.ben de kararsızım bu konuda:uhm:

ikinci sınıfa geçtim...
alttan dersimde yokolumunekankayizsmile
bakalım bu sene dersler nasıl

Slm bende çocuk gelısımı mezunuyum ygs den 330 puan aldık okul öncesıne yerlesemedım bu yuzden sosyal hızmetlerı tercıh ettım herkes ıcın hayırlısı olsun

X