sosyal hizmetler

Merhaba , hiç bir işe yaramıyor, KPSS de nitelik kodu bile yok .. Özelde iş imkanı hiç yok . Bulunduğum ilin sos. hiz il müdürü tanıdığım olmasına rağmen.. Düşün yani. Bence boş yere zaman kaybı , para kaybı, umut kaybı. hiç bir getirisi yok. 2. üni olarak çocuk gelişimine ön kayıt yaptırdım atatürk üniversitesinin açık öğretim fakültesinden , size tavsiyem orayı tercih edin. Hem bütünleme de var. Anadoluda büt yok.

tahmin ettim bu cevabı alacağımı...
peki çocuk gelişimine lys ile falan mı girdiniz yoksa 2.üniversite kapsamında mı?
2 yıllık mı yoksa 4 mü?
2 yıllıksa gene 4 e tamamlamam gerekir çünkü lisans mezunuyum,önlisans pek işime yaramaz.

tahmin ettim bu cevabı alacağımı...
peki çocuk gelişimine lys ile falan mı girdiniz yoksa 2.üniversite kapsamında mı?
2 yıllık mı yoksa 4 mü?
2 yıllıksa gene 4 e tamamlamam gerekir çünkü lisans mezunuyum,önlisans pek işime yaramaz.

Sosyal hizmetlerde 2 yıllık. 4 yıllığı için üni sınavına girip aöf için 350 , örgünler iiçn en az 400 alman lazım..
Çocuk gelişimiin ön lisansında ücretli öğretmenlik yapma şansın var. Şuan lise mezunları bile çalışıyor.
Sosyal hizmete kıyasla bi iş imkanın doğar. Kendiniz bilirsiniz yine de. Ben şuan sos. hiz. okuduğum için pişmanım. İnş pişman olmazsınız.

Sosyal hizmetlerde 2 yıllık. 4 yıllığı için üni sınavına girip aöf için 350 , örgünler iiçn en az 400 alman lazım..
Çocuk gelişimiin ön lisansında ücretli öğretmenlik yapma şansın var. Şuan lise mezunları bile çalışıyor.
Sosyal hizmete kıyasla bi iş imkanın doğar. Kendiniz bilirsiniz yine de. Ben şuan sos. hiz. okuduğum için pişmanım. İnş pişman olmazsınız.

ben dgs ile tamamlarım diye düşünmüştüm ama açıkçası şuan vazgeçtim her ikisinden de.
zaten güzel bi lisans bölümü bitirdim kpss ye hazırlıanıyorum,alımlarda fena değil.
ilerde çalışırken okumayı düşünebilirim belki ama şimdilik rafa kaldırdım,önceliğim kpss.

arkadaşlar bende bu bölümü düşünüyorum son yorumları okuyunca kararsız kaldım birde lise sözelciyim aöf çoçuk gelişim varmı varsa tercih yapabilirmiyimkine :44:

arkadaşlar ben anadolu üniversitesi aöf işletme okudum 4 yıllık, ikinci üniversite kapsamında Atatürk Üniversitesi açıköğretim fakültesi lisans sosyal hizmetler bölümüne sınavsız geçebilir miyim bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim

arkadaşlar ben anadolu üniversitesi aöf işletme okudum 4 yıllık, ikinci üniversite kapsamında Atatürk Üniversitesi açıköğretim fakültesi lisans sosyal hizmetler bölümüne sınavsız geçebilir miyim bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Sınavsız olarak ve ikinci üniversite kapsamında Sosyal Hizmetlerin Lisans programına geçiş yok.

merhaba staj yapanlar var mı ? Ana saglık ocagında da yapıla biliyormuş sosyal hizmet uzmanı kaşesi vs diyorlar nasıl oluyorr napaca dönem bitmeden aradan çıkarmak istiyorum staj yapan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirimm. :KK14:

merhaba staj yapanlar var mı ? Ana saglık ocagında da yapıla biliyormuş sosyal hizmet uzmanı kaşesi vs diyorlar nasıl oluyorr napaca dönem bitmeden aradan çıkarmak istiyorum staj yapan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirimm. :KK14:

evet bende bu konuda yardım almak istiyorum nerde yaparsak stajı bizim için daha iyi olur ben özel rehabilitasyon merkezi ile görüştüm alıyoruz dediler ama acaba kamuda yaparsam daha mı iyi olur yoksa bir şey fark etmez mi brirde staj dosyasını nasıl hazırlıcaz her gün rapor yazılıyomuş nasıl bir şey yapmam gerek hiç bilmiyorum

ben aradım lisans mezunu ısenız geçebilirsiniz atatürk üniversitesine size tavsiyem kesin emin olmak için üniversiteyi arayıp sorun

Sınavsız olarak ve ikinci üniversite kapsamında Sosyal Hizmetlerin Lisans programına geçiş yok.

ben aradım lisans mezunu ısenız geçebilirsiniz atatürk üniversitesine size tavsiyem kesin emin olmak için üniversiteyi arayıp sorun

Geçilmiyor,yukarıda arkadasta yazmış geçilmiyor diye lisans bölümüne,sadece sosyoloji üzerinden tamamlanıyor.Atatürk üniversitesinin web sitesinde de yazıyor,sosyal hizmetlerin lisans bölümünde=2. Üniversite kapsamında öğrenci alınmamaktadır diye.

faceden istediğim sorunun cvpını aldım tşk bulca aöf sosyal hizmetler önlisans okucam anadoluda sonra dgs ile sosyal hizmetlere geçip okucam artık olabiliyormuş birkaç kişiden böle cvp aldım hafta içide üniversiteyi arıcam teyit etcem yolumu bakıcam artık sağolasın

Direk geçiş de kalktı artk sınavla puan çekmek gerek off dgs ye girip atatrk üniversite giden var mi sosyal hizmet e

Direk geçiş de kalktı artk sınavla puan çekmek gerek off dgs ye girip atatrk üniversite giden var mi sosyal hizmet e
Sosyal Hizmetler sınavsız almiyordu zaten onun için değişen birsey yok.

Anadolu Üniversitesi. Isletme. Iktisat. Maliye. Kamu Yönetimi. Çeko. Uluslararası ilişkiler. Konaklama işletmeciliği bu bolumler sınavsız alıyordu ama bu bölümlerde artık DGS ile alacak sınavla.

Ayrıca anadolu üniversite de 4 yıllık sosyal hizmetler açtı taban puanı 353 bu yıl ilk kez ygs ile aldı seneye dgs ilede alır.

Sosyal Hizmetler sınavsız almiyordu zaten onun için değişen birsey yok.

Anadolu Üniversitesi. Isletme. Iktisat. Maliye. Kamu Yönetimi. Çeko. Uluslararası ilişkiler. Konaklama işletmeciliği bu bolumler sınavsız alıyordu ama bu bölümlerde artık DGS ile alacak sınavla.

Ayrıca anadolu üniversite de 4 yıllık sosyal hizmetler açtı taban puanı 353 bu yıl ilk kez ygs ile aldı seneye dgs ilede alır.
Ben anadolu üniversite sosyal hizmt okuyorum zaten ama atatürk üniversite ye geçiş istiyorum ışte dgsdn puan çekmek önemli zor biraz

Ben anadolu üniversite sosyal hizmt okuyorum zaten ama atatürk üniversite ye geçiş istiyorum ışte dgsdn puan çekmek önemli zor biraz
2 yıllık değil mi.
Benim dediğim 4 yıllık anadolu üniversitesi ne yeni açıldı.

2 yıllık değil mi.
Benim dediğim 4 yıllık anadolu üniversitesi ne yeni açıldı.
Evet canım aynen . anadolu üniversitesi dgs puan i o kadar yüksek mi yaa açık dan okuyorum ben açık dan devam etmek istiyorum ben bir dersten kaldım bu yıl bir de staj var benim yani geçen yıl bitmişti okul ama ışte benim doğum olayı falan ara verdim zaten biraz bir yıl şimdi çekiyorum ceza yi

Evet canım aynen . anadolu üniversitesi dgs puan i o kadar yüksek mi yaa açık dan okuyorum ben açık dan devam etmek istiyorum ben bir dersten kaldım bu yıl bir de staj var benim yani geçen yıl bitmişti okul ama ışte benim doğum olayı falan ara verdim zaten biraz bir yıl şimdi çekiyorum ceza yi
DGS değil. YGS puanı 353 bu yıl ilk kez aldı çünkü DGS seneye belli olur puanı.

X