:) güzel bir gelişme içimden bir ses güzel şeyler olacak diyor lütfen okun:)

serra_48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2009
80
0
çok tanıdığınız bir konu başlığının sahibiyim senden hoşlanıyorum deyip 3 gün sanra başka kzıla giden adam ne dersiniz:) o konu başlıüğını başından beri okuyanlar az çok konuyu biliyor uzun uzadıya yazmicam ama özetlemem gerekirse askere giderken bana arkadaş kalaım demiş ve aradan 3 gün geçtikden sora ilişkisi var moduna getirilen bir facebook sayfasıyla karşılaşmıştım hakan askere gideli 5 gün oldu dün sabah sıradan bir güne gözlerimi açtım telefonuma baktım birde ne görim 0262 alan kodlu bir telefon beni aramış öğleden sonra 4 gibi aradım onun gittiği birligin numarasıymış:) yani beni aramış beniiii:) ben aradığımda ulaşamadım ama sonra 5 gibi facebookda onu online gördüm napıyosun burda asker değilmisin dedim izin vermişler 5 dakilıgına ben onu aradığımı söedim aaa osenmiydin dedi bana beni tekrar arayacagını ilerleyen günlerde görüsecegimizi söledi ve birde sim kartımı çaktırmadan aldım dedi bu ayrıntıları neden versinki:) galiba benim oo :KK70: :kedi: bugün aramadı beni sizce ben onu armaalımıyım yoksa ikinci kez arayana kadar beklimmmi içimden bi ses yarın ara diyo bana bi akıl verirmisiniz yaa :)

Bence o seni arayana kadar beklemelisin...

bende öle düşünüyorum ona ulaşmamda çok zor oluyo zaten ama acaba bakbak beni hiç aramadı askerdeyken dermi :sm_confused: askerlikde insan faarklı oluyomuş galiba bekliyomuş aranmayı ama anlar herhalde ona ulaşamadığımı falan:)

bekle..sen arama belkıde can sıkıntısından aramıstır konunu hatırlıyorum hemen atlama derım ...

sakın arama sakın.bak canı isteyince sana ulaşamayı nası beceriyo askerde dahi olsa.bekle zor olcak beklemek ama bekle.

X